Евроком Кабел Мениджмънт България ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Евроком Кабел Мениджмънт България ЕООД

Работя в Евроком от 8 години. Нещата от 2-3 години стават все по-зле. Някога обслужвахме 5 квартала с 10 техника, в момента сме 6 техника на 17 квартала. На шефовете изобщо не им пука. Отнасят го абонатите. По графика, който са ти дали ти трябва да летиш м/у адресите. Ако даден абонат поиска каквато и да е дейност, изискваща повече време, априори ние сме длъжни да го отсвирим, защото имаме следващи адреси. Това не се отнася за приятели на шефовете. Заплатите на новобранците се приближават до заплатите на старите техници, при положение, че за елементарно развитие като техник ти трябва 1-2 години. Съответно старите техници си го местиме от единия крачол в другия.

Заплащането е неотговарящо за мащабите на фирмата. Станцията и кол. центърът са забити в един пущинак, в мазето на сграда на БАН! Когато се закупи центрум груп техниците бяха съкратени наполовина, можете да си представите колко е бързо обслужването на абонатите. В началото на годината заплатите бяха вдигнати с 50 лв., при реално поскъпване на стоките двойно и тройно. Потенциал за развитие имат само тези, които са някакви на шефовете, иначе реалността е следната, техниците взимат 600лв., операторите 500лв. Не бих препоръчала подобна смехотворна фирма и на най-големия си враг. Колегите са свястни, но повече от половината напуснаха, така че вече дори няма и за какво да се хванеш за да останеш.

Заплатата не е на много добро ниво.
Работното време 8 часа на ден 5 дена в седмицата. Има доста социални придобивки. Динамична работна среда. Аз съм доволен от работата иначе нямаше да карам 11 година.

Uslugite stanaha 5,zaplatata edna.Iziskavaniyata za kachestvo sa golemi,re-investiciite nikakvi. Zakona e! Razdelyai i vladei! Obeshtaniyata sa veliki,ispalneniyata ........! Nevijdam poveche perkspektiva v tazi firma i napuskam. Vse,pak i blagodarya!

За паричките,които фирмата ежемесечно поглъща,заплатите са си направо смешни. Да не говорим, че и изискванията се увеличават ежедневно, заплатата обаче НЕ. На шефовете може и да им е добре, но за нас обикновените хорица 400лв. си е направо подигравка. Никакво уважение, нито грижа за служителите. Какво да ви кажа... частна фирма-правят каквото си искат както със служителите, така и с клиентите.

NIKOGO NE BIH POSAVETVAL DA POCHVA RABOTA V TAZI FIRMA, DA NE GOVORIM ZA PRIATEL. ZAPLASHTANETO E SMESHNO ,RABOTATA SAS VSEKI IZMINAL DEN SE UVELICHAVA, IZISKVANIATA I BUROKRACIATA SASHTO. ZA RABOTA POVECHE OT PET GODINI NE VIDIAH NIAKOI DA SE E RAZVIL, SAMO INTRIGI, OBESHTANIA I NAKRAIA SAKRASHTENIA. KOGATO ZAKUPIHA MREJATA VAV PLOVDIV I NA CENTRUM GRUP V SOFIA NAMALIHA ZAPLATITE NA HORATA,SAKRATIHA EDNA CHAST OT TIAH, A I DOSTA NAPUSNAHA SAMI. oTNOSNO SHEFOVETE TE TOLKOVA SA SE SAMOZABRAVILI CHE NE IM PUKA IZOBSHTO ZA RABOTNICITE I RAZCHITAT NA TEKUCHESTVO! SAMIAT FAKT CHE ZA MINALATA GODINA SA NAPUSNALI KAM 70 CHOVEKA I OSHTE PRODALJAVAT DA NAPUSKAT TRIABVA DA VI GOVORI MNOGO!!!

А ПЪК НИЕ В ЕВРОКОМ МНОГО ОБИЧАМЕ ДА СЕ ШЕГУВКАМЕ ХА-ХА!

Ние в Евроком не се оплакваме от заплати. Уважението е на първо място. Привелегиите си ги бива. Фирмената ни сигурност е на ниво. Съотношение работа / св. време е 1:1; Потенциал за развитие - колкото щеш. Местоположение - за сега в София, а после и др. градове. Колеги? Еха - бол. Работна среда - има я. Работата ни мотивира и ни кара да дерзаем.

Ние в Евроком:
Извършваме прости конфигурации на високочестотни модулации, които влияят върху систематичните кадрови синхронизации, генерирайки специфични сигнали, стремейки се позитивно да повишат таргетовата наличност... според клиентите...

Не мога да кажа за ЕК, понеже съм в КейбълТел, ама да не мислите, че тук е по-розово ... Инфлации, заплати - какво да говорим... Навсякъде е едно и също според мен