Евроком Кабел Мениджмънт България ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Евроком Кабел Мениджмънт България ЕООД

Рицар , след като си толкова отворен напиши кой си.
Седиш (като гледам постовете ти) от сума време в тази фирма и само плюеш.
Предполагам, че по цял ден ближеш задника на шефовете си, а тук си изливаш героизма.
 Смешен си човече.
Хората, които не бяха съгласни с нещо, просто напуснаха без да се обясняват много много.

От днес вече е факт ЕДНА ОТ НАЙ-КРУПНИТЕ ДАЛАВЕРИ В БИЗНЕСА С ТЕЛЕКОМУНИКАЦИИ, А ИМЕННО СДЕЛКАТА МЕЖДУ ЕВРОКОМ КАБЕЛ И КЕЙБЪЛ ТЕЛ!
След като Комисията за защита на конкуренцията си затвори очите (подобаващо обезпечена за това както можете да се досетите) двата кабелни оператора се сляха и СЕГА ВЕЧЕ ЩЕ МОГАТ ДА НАЛОЖАТ ПЪЛЕН МОНОПОЛ ПРИ ПРЕДЛАГАНЕТО НА СВОИТЕ УСЛУГИ, НА И БЕЗ ТОВА ПОСТОЯННО ЛЪГАНИТЕ СИ КЛИЕНТИ!
Ако има някой който да вярва че двата оператора държат по-малко от 50% от пазара, при положение че само в София им е над 80% то вие не бъдете от тях, и по най-бързия начин се спасявайте към някой от малките доставчици или към цифровите оператори, защото от тук нататък експлоатацията на клиентите ще стане още по-голяма!!!

Аз пък съм един доволен служител, от повече от 7 години съм в Евроком и не съм шеф!
На който не му внася да се изнася! Да ви видя в тази криза каква работа ще си намерите.

отскоро работя тук, но вече много съжалявам, всички са много велико, но не разбират въобще от този бизнес.

Бивш абонат съм на Евроком от Надежда 6.Първоначално бяхме към местен доставчик на нет но Евроком ги погълнаха и по неволя станахме техен абонат.Качеството на връзката незабавно се влоши.тоест-чести прекъсвания и чакане с дни да ти дойде нета.След последния разговор с техен оператор където той ми обясни че ако искам качествена връзка да съм платял 400 лева вместо моите "жалки 24 лева" се отказах от тях.Сега съм към унекс и връзката е по-бърза,прекъсвания на връзката стават изключително рядко и ако се случат след обаждане се отстраняват НА МОМЕНТА!

заплащането в евроком е под всякаквя критика непрекаснато се оправдават с липсата на пари а некадарните шефове начело с григори григоров които е най некадърния от всички обикалят по разни семенари и тем подобни нешта на които се харчат пари от които има нужда фирмата и най вече техниците.уважение няма никакво от по висшите началници.фирмена сигурност за това не може да се говори с това отношение на началниците към всякакви въпроси относно работа заплащане,безпричинно увеличение на услугата коментара е излишен.потенциал за развитие ако не си роднина на някой началник никакво развитие даже трябва да си благодарен че имаш честа да работиш за тази измислена фирма с тези военни порядки няма да се оправи никога супер смешна фирма а за клиентите мога да кажа да спрат да мранкат само срещу техниците и вие да взимате тези смешни заплати и вие ще сте демотивирани за работа а и с тези остарели техники с които само се позакарпва положението сме за никаде апел кам всички клиенти на смешната фирма на евроком махнете се от тази фирма колкото може по бързо отидете при други кабелни и интернет оператори нека да фалира тази смешна фирма и нейните шефове да спрат да си перат парите и да забогатяват на гърба на работниците подигравайки се с техния труд

Аз имам "удоволствието" да бъда настоящ служител в този "телекомуникационен" оператор (а всъщност кабеларка от най-жалък тип) и искам да посъветвам всеки който ще си търси работа при нас, да не го прави! Само се подиграват с труда на хората, заплащането е СМЕШНО, а отношението от ръководството под всякаква критика!
Не по-добро е и отношението към абонатите на Евроком. Постоянно повишаване на цените, променяне на програмния пакет когато ние си решим, никакво внимание към жалбите на клиентите ни...
И най-откровено казвам на всички потенциални клиенти на Евроком - НЕ ПРАВЕТЕ ТАЯ ГРЕШКА! Цената на кабелната или интернаета не отговарят на качеството което ви предоставяме и което е под всякаква критика!
А към шефовете ни мога да кажа само едно - докато се подигравате с труда ни и ни плащате такива смешни пари докато вие сте заприличали на свине за угоение, ние така ще ви плюем по всички възможни места!

Вече съм бивш клиент, благодарение на тъпите техници на евроком, след като рабрах ,че като чакам 15 дена проблема ми е бил отразен уж че бил оправен не издържах.

Явно всички които са останали като техници не стават за нищо, свестните са напуснали.

И разберете, че на мен не ми е работата колкото и да разбирам да си отстранявам проблема , защото за това плащам на вас. Като не можете плащам на друг , който може.

Към потресения....абе вие “изключително умни и всезнаещи” абонатчета, като сте толкова добре запознати с всичко, що не вземете сами да си решавате проблемчетата , а ревете за щяло и нещяло на телефончето, а впоследствие и на техниците. Толкова си “умен”, че дори не си схванал какво се е опитал да каже колегата ми.
Към клиента...да така е, услугите са под всякаква критика, за това си има естествено съответните причини, липса на средства за поддръжка на старите мрежи, липса на достатъчно кадърни мениджъри (защото практиката е да се вземат изгонени от други фирми такива, общо взето боклукът идва в Евроком). Защо, ще се запитат някои? Защото шуробаджанащината във фирмата минава всякакви граници. Как мислите се развива фирма, управлявана от некадърници? Хората, които вие оплювате, а именно тези на телефоните и техниците са единствените, на които донякъде им пука за проблемите ви, въпреки мизерните заплатки, за които понасят подобни критики ежедневно. Не мога да разбера само едно, защо продължавате да бъдете абонати на тази фирма, въпреки недоволството си? Махайте се бе, спасявайте се, ще става по-зле. Ясно е, че заплатките няма да се вдигнат, та дори за празниците една стотинка не дадоха, служителите ще станат още по-демотивирани, което със сигурност ще се отрази на обслужването, шефовете ще си трайкат, щото нали се сещате , че няма опашка от желаещи да се присъединят към екипа, знаят, че не плащат и не са в изгодна позиция да гонят служители. Всичко е навързано, във всеки един бизнес е така, куца ли някоя бръмка, се отразява на цялата система. От цялата тази свинщина, ще си потърпевш само и единствено ти, уважаеми КЛИЕНТ.

Не съм служител на фирмата, не съм и работил там, но като клиент съм много възмутен от това, колко лоша услуга предлагат и как грам не се стараят да си подобрят нещата. Постоянно имат проблеми с услугата - все трябва да се настройва цифровия приемник, да се рестартира и какво ли още не за да успея по случайност да си пусна звук на HBO. Хората от кол центъра са супер невежи и още по-невъзпитани и всеки път вместо да кажат какво правят по въпроса ми се карат, че съм недоволен от простотиите им. Жалко е най-големия кабелен оператор България да е толкова жалък.