Прокредит Банк България /img/frontend/nomap.png"

Прокредит Банк България

няма смисъл да се занимавате с тази банка, интервюта много, кандидати още повече и накрая никой не е подходящ и обявата се качва отново в сайта и така вече 10 месеца.
Поканиха ме на интервю 2 месеца след като бях кандидатствала, първо телефонно интервю, където те питатат какво си учил и работил , общи неща.После те канят в София на тест, който е елементарен (бяхме повече от 100 човека от различни градове), следва събеседването -3 жени една много приятна, една ужасно високомерна и една на която въобще не и се слушаше, темите бяха "Как влияе държавата на бизнеса " и др. не си я спомням и айде говорете .При всичко което се кажеше се правеха физиономии и подсмихвния от "ужасно високомерната" и накрая всички бяхме неподходящи поради една и съща причина " справихте се чудесно , но бяхте малко неубедителни"
А за транспортните разходи ако не си ги потърсиш никой няма да ти ги дава.Не си пропилявайте времето и да си  трошите пари в София , как за 10 месеца не си намериха един кадърен човек за тази позиция(а в последствие разбрах че свободна позиция въобще няма)

А бе какви са били тези събеседвания по градовете, аз чакам да ми се обадят, а то вече това за което кандидатствам го няма, а кто гледам и други позиции са ги махнали от сайта им, а пък в Jobs-a нови обяви  от преди седмица. Какво става не мога да се начудя?
И от предните постове да рзбирам, че немога да кандидатствам например след 2м ако я има позицията за която сега са я махнали .....

Интересно защо за една и съща позиция в ПроКредит банк не можеш да кандидатстваш втори път?Един път като са решили, че не ставаш втори път шанс нямаш.Ако реша да кандидатсквам на ново трябва да избера друга позиция, т. е да изпиша всички глупости на ново

Айде да не се оправдавам, че знам как се пише и защо се получило така....
И ако може малко информация по темата, а не по правопис......

Пише се ОбУчение.

Глория, искам да те попитам дали си минала само етапите на интервютата или си започнала работа и програмата за убочение и тогава не са те взели.

Моля споделете как минават ролевите игри ( общите ) и индивидуалните събеседвания, ще бъда много благодарна :)

Аз преминах през всички етапи успешно-не им трябват хора за работа-просто усвояват пари от Европейски фондове за обучения. От къде мислите, че изплащат пътните разноски на кандидатите от провинция? Ако ги плащат от парите на измислената им банка, тя вече щеше да е фалирала?!

Питам си, силно се съмнявам, че ще получиш отговор на въпроса си за втория етап от интервютата. Той просто не се случва.
Не, че искам да те отказвам :) Успех!

Ще разкажа моя опит с "конкурсите" на тази банка. Преди няколко години, след преминати тестове с триъгълници, квадрати и други фигури, чертаещи интелекта ми, след ролеви игри, индивидуално събеседване, общо мисля 4 срещи, ми се обадиха да ме информират, че нямат ЩАТ!!! Коментарите ги оставям за вас! Пиша сега, защото виждам едни и същи обяви на тази банка в сайтовете. А ето нещо, което мисля няма нужда от коментар:"Вашата мотивация за кандидатстване и да има връзка с информацията, представена на сайта на ПроКредит Холдинг (www.procredit-holding.com), както и на сайта на нашата банка (www.procreditbank.bg)"-от обявата и съвет от сайта"..както и да не копирате информация от сайта на ПроКредит Банк и ПроКредит Холдинг"

Благодаря за подкрепата :)
Мога ли да попитам как минава втория етап с колективните теми - бяха ми казали че има една тема икономическа и една от обща култура, странно ми е как протича това колективно събеседване?
И чесно казано още по интересно ми е как минават индивидуалните интервюта тук доста хора ги описват пои много различни начини.
Благодаря предварително.
P.S. Надявам се да имам повод за почерпка :)