Прокредит Банк България /img/frontend/nomap.png"

Прокредит Банк България

Да, можеш да кандидатстваш пак.
Но имай предвид, че не в теб е вината за нерешените задачи. Времето не стига, за да се решат всичките.
Така е направен теста, че да не ти стигне и да не преминеш по-нататък.
Но ти опитай. Успех! :)
Ако минеш на следващ етап ще се радвам да прочета тук :)

Ходих на уроци по математика защото повече от 15г не съм решавала задачи.нали за това записах "Право"?!?
Отидох на интервюто и сега като се замисля задачите не бяха сложни но за сметка на тах притеснението и самото бързане ми изигра лоша шега, за което мога да виня само себе си.
 Банката е коректна и това са изискванията й т.е. ако ня някой не му харесва няма смисъл да кандидатства, защото нама да се променят изискванията заради един човек.
Аз мисля да кандидатствам пак ( не знам дали има такава опция и дали ще се  разглеждат такива cv-та) но този път ще започна от по рано със задачите и математиката....

Юрисконсултите - ДА, правят същия онзи тест по математика, който правят ВСИЧКИ кандидати. Времето е крайно недостатъчно и няма да направите лелеяните проценти и да прескочите бариерата. И вината няма да е у вас :)
Което е странно, защото техните компетенции са от различно естество.
НЕ СЕ РАЗХОЖДАЙТЕ ИЗОБЩО ДО СОФИЯ НА ИНТЕРВЮ!ю
Прочетете по-стари мнения тук и ще разберете защо.

Моля кажете ми след като е изтеглена обявата от jobs дали е одобрен кандидат или те първа ще канят на интерю???? За мен е важно да знам, защото имам предложение и от друго място но изчаквам да разбера дали ще ме поканят на интервю в банката ( звучи пресилено, но отговарям на всичеките им изисквания)
БЛагодаря предварително!

Не кандидатствайте за работа в Прокредит Банк - няма смисъл! Само им правите на тях далавера, а те не търсят хора за работа. Това са техните мръсни игри. Не си губете времето - процедурата по кандидатстване само ще ви загуби времето. Казвам би го от опит.

Може ли някой да ми каже след колко време се обаждат за интервю (ориентировъчно ) че да знам дали да се надявам ....
Благодаря Ви!

Здравейте! Искам да попита как стои въпроса с юрисконсултите (кредитиране), на какво се набляга на интервюто и дали и те минават тестовете по математика? И наистина ли е не е от значение липсата на опит?
Благодаря предварително :) Лек и усмихнат ден !

Да отговоря на въпроса за пловдивските обяви...до колкото знам не търсят хора...от повече от 2 години не са променяли заплатите...за стажантските не знам....идея си нямам защо ги пускат тези обяви, но предполагам, че е по същата причина както и другите фирми и институции пускат...просто ей така...поддържат някаква статистика в jobs-a за да се каже, че има работа ама няма кой да работи....това е...България...

Какво им става на Прокредит Банк, че за един ден напускаха 3 обяви за свободни позиции в Стара Загора?

Здравейте, някой може ли да сподели какъв процент от стажантите в банката остават на работа след това, както и с каква работна заплата започват? Одобрен съм за стаж, но искам да знам има ли смисъл да го започвам, тъй като ако впоследствие не назначат на работа поне 50% от стажантите за мен лично няма голяма полза от този стаж...