ING /img/frontend/nomap.png"

Може и друг, ако знае какви са правилата и уловките в гражданският договор на фирмата да пише подробно тук или на [email protected]. Много ме интересува това закупуване на рекламни и могат ли да ме прнудят ако не искам, нямам продажби в рамките на един месец и искам да се откажа.
Благодаря предварително :)

Искам ако е възможно Галя от Стара Загора да ми каже как стоят нещата в ING като подпишеш граждански договор, но нямаш продажби в рамките на един месец.И защо са си купувам ракламни като нямам продажби?

Виждам, че навсякъде вече се тръби страхотно за тези комисиони, които стари служители напуснали отдавна "това гнездо" трябва да върнат. На мен също създалата се ситуация не ми е много приятна. Искам да попитам всички вас стари консултанти, които сте носили компанията на гърба си и сте изкарвали заплатите на тези отгоре КАКВИ МЕРКИ ВЗЕХТЕ ЗА ДА СЕ ЗАЩИТИТЕ??? КАКВО НАПРАВИХТЕ ЗА ДА ОТСТОИТЕ ПРАВОТО СИ? ИЛИ ПРОСТО ВСИЧКИ СИ ПИШИТЕ КОЛКОТО ДА СИ ИЗКАРЕТЕ ЯДА И ПОСЛЕ ПАК СВЕЖДАТЕ ГЛАВИ....

Поддържам мнението, че страшното за мениджърите и консултатите става, когато започнат да отпадат договори не по вина на консултантите, а по искане на клиентите и нищо не можем да направим да накараме клиента да продължи да внася вноските си. Тогава се получава следното - парите на клиента остават в компанията, удържат комисион от консултанта и от мениджъра му. И в крайна сметка може да си работил като вол цял месец и накрая всичките пари, които си идкарал да ти ги вземе компанията!!!!!

Карах само курс към фирмата и да ви кажа с това си останах.И по-добре.Като ми казаха, че ще трябва да изнудвам хората едва ли не за застраховка и като разбрах, че ако стане нещо ще трябва да връщам парите за който толкова съм обикаляла и бъхтала.Айде, може и без това.
Желая успех на всички които искат да отслабнат и да опитат в тази фирма!

отговор на Илияна Димитрова
когато те накарат да върнеш комисионните си ще си поговорим пак

напълно съм съгласна с Ани, застрахования се е отказал, парите му остават за вас, защо сега аз трябва да връщам комисионната си??? това са пари, взети от мен преди 3 години, откъде да ги взема сега?

Не вярвайте на всичко което ви обещават там и не вс е така розово.Незнам да има друга компания, която да кара служителите си да купува рекламните материали,също незнам компания да взема награжденията на служителите си при положение, че клиента спре да плаща-Уважаеми колеги аз съм си свършила работата по причини независещи от мен -че клиента е спрял да плаща -защо ме наказвате като ми вземете комисиона-аз съм работила за него-срещи ,разговори и т.н.моето време не трябва ли да се заплаща?аз съм си изпълнила моята част от договора-довела съм клиента -сключен е договора от мен това се иска.Да казват ви ,че е лесно-но не е.Обсебват ви времето с недостижими цели в тази криза и после вън.Много съм разочарована.Аз лично стоях заради екипа,но понакога това не е достатъчно...

Единственият ти вариант е да караш на "студен контакт". Доста по-трудно е, но така или иначе все се стига до там в един момент

ОК, разбрах горе-долу как стоят нещата, само едно ме притеснява - къде да ги търся тия клиенти при положение 4е съм на 18 години и обкръжението ми е предимно от хора на моята възраст, които надали се интересуват толкова от животозастраховането си?!