Памексвин ООД /img/frontend/nomap.png"

Памексвин ООД

ЗАЩО СЕ ИЗТРИВАТ ВСИЧКИ НОВИ МНЕНИЯ ЗА ТАЗИ ФИРМА? ВЪПРЕКИ ВСИЧКО АЗ ЩЕ ПРОДЪЛЖА ДА ПИША.

Е като е толкова хубаво,защо отиде да рабитиш в офиса на Еконт,в Дианабад,миличка?Хора,разберете вече че фирмата за нищо не става-и не се лъжете!!!!

Преди да започна да работя с тях ми казваха - искай да ти се плаща предварително за свършената работа, защото иначе не плащат.... В началото бяха що-годе коректни, в един момент започнаха да ми бавят парите и накрая - познайте! Да, не ми платиха и толкова....
Искаше ми се да бях следвала дадения ми съвет....

започнах работа във фирмата като винар там при технолозите ние готвехме виното което изобщо не е вино само спирт и есенции може и някое зърно грозде да е останало като са измили резервуарите отношението е 0 постоянно ти се карат ако не направиш нещо както трябва викат като истерични особено вещицата ганка казах и че в събота не мога да отида на работа тва беше в понеделник  всичко ОК идва петък отивам при нея да я питам за пари тябваше да взема за две седмици 200лв тя като потскочи започна да ми вика още малко щеше да ме набие как така аз я питам за пари скарахме се и и казах че напускам на др ден отидох там да си търса парите и изведнъж ганка излязла в отпуска оная мацка ванчето на пазарджик и всичките си изключили телефоните и аз седа там и чакам да доиде някои да говора с него идва шефа димиттров и ми вика "кво търсиш тука?" аз му викам идвам да си взема заработеното тои вика изчезваи от тук няма кои да се занимава с теб и ме изгони слагат един капак на брояча като бутилират да не отчита в нап хигиена нулева взимам един маркуч с които пълним бидоните с вино под него има  жаба има и много мишки виното е чиста вода идва някав вика искам 300 литра мерло слагаме му 150 литра някво незнаино вино 30-40 литра спирт и останалото вода незнам колелото се върти рано или късно ще им се върне

Странно звучат всички долуизбрени коментари и не знам защо някой се опитва да злепостави фирмата. Аз работих там до преди един месец и смея да твърдя, че това е един много коректен работодател, а Стоян Димитров - истински професионалист и добър ръковител! Заплатата, която е доста висока за бг стандартите винаги съм си получавала редовно. Фирмата коректно обслужва и всичките си задължения към банки и лизингови компании. Горещо препоръчвам този работодател!

здравей те имах нещастието да работя за стоян димитров , това двуметрово мекотело е типичен предстажител на шопа , несамо е със държена глава ,той целият е дърво . най новото е че са махнали Ганка и банката е сложила ръка на избата , даже и охраната е на банката .там се работи без пари и ако имаш може да им дадеш.товае от мен.

Въпросната "фирма" сега има пусната обява чрез агенция за персонал в гр.Пловдив за оп.счетоводител,като в обявата предвидливо е пропуснато,че всеки ден се пътува по 60 км в 1 посока и 60 км наобратно или 120 км на ден от Пловдив до селото,като транспорта тръгва от Пд в 7 и нещо си сутринта и се връща горе-долу по същото време вечерта,при което раб.ден става доста повече от 8 часа.Да не говорим,че от агенцията задават следните въпроси-"Имате ли деца,семейство,приятелка,съпруга?"С 1 дума нещо спира ли ви да работите събота и неделя.Не знам каква заплата са обявили,ама трябва да си доста закъсал,за да идеш да работиш на такова отдалечено място.

Искам да Ви кажа , че работех там 1 месец и преди 4 дена неиздържах и напуснах. През този 1 месец нито пари съм видяла нито добро отношение към работниците само една хамалска работа кадето мъкнеш кашони и стекове по 20-30 килограма. И на всичко отгоре все си в грешка и все те навикват и като дойде време за плащане , и работниците като питаме няма ли да ни се даде по една част от парите все ни лъжат '' Другата седмица всичко на куп ще ви се изплати '' и така седмица след седмица неиздържах и напуснах. Затова искам да предупредя хората които имат намерение да започнат работа там не се лъжете.

Здравейте, предстой ми интервю в Памексвин ООД и бих бил много бладодарен, ако някой сподели скорошни отзиви за фирмата. Всичко изчетено до тук е само негативно и се чудех дали нещата са се промрнили или ситуацията е същата?

Доколкото разбирам,Вие имате впредвид избата в Памидово-за там само съм чувал отрицателни отзиви.Аз визирах офиса в София-където са ги проверили от ИТ и съм сигурен,че е имало глоба.Единствено не разбирам защо хората се страхуват да се оплакват на институциите,които могат да реагират-при положение,че тази т.нар.фирма им нарушава правата.Не знам за избата,но поне в софийския офис има и свестни хора.