Памексвин ООД /img/frontend/nomap.png"

Памексвин ООД

Гнус на гнусотиите, тпанарщина на тпанарщините!!!!!!! Никакв прогрес, само приказки. Мрсна и нехигиенична супка без светлина. Пари много рядко след 2-3 месеза и то по 100-200 лева. Текучеството е страшно. Ако напуснеш или реши, че не си му симпатичен и те изгони без причина никога не виждаш парите си. Неадекватност и мания за величиел Все някай е сбркал, откраднал и какво ли не. Ако се оплачеш в инспекцията по труда научаваш че си много лош човек и много лош работник. Бугайте далече от тази фирма , за да не си трсите парите с години

Пълна пародия на фирма.
Хората напускат или веднага, или издържат по 2-3 месеца.

Не рискувайте да работите при лъжливия Стоянчо!!! Никакви условия на труд.Никакви пари и придобивки. Зареждаш служебната си кола с лични пари и после чакаш да си ги вземеш по някакъв начин,по -често от клиенти ,които дължат пари,същоата схема и при миенето на автомивка. Миналата зима без малко да се пребия с колата ,защото няма пари за зимни гуми.Заплати от време на време. Няма никаква ведомост,не знаеш какво си заработил-колко ти е заплатата имаш ли бонус. Още не съм си получил заработеното за последния месец,а и документите ми не са приключени вече 6 месеца. Изобщо пълна деградация ,а и виното е само водичка и оцветители.Особенно бялото -на 5-тия ден вече в бутилката плуват само парцали,като го сменят и приберат в избата пак го пускат в казана с другата течност и пак в бутилките,до следващия път -когато пак ще бъде върнато от клиента.Много от напускащите служители от невъзможност да си вземат заработеното измислят различни схеми -ту продават гумите на служебните автомобили,ту си задържат пари от клиенти ,за да не са капо.

Фирмата има потенциал за развитие, но Стоян Димитров е лош търговец.
Заплатите закъсняват твърде много, хората постоянно напускат. Не се цени най-важния фактор - човешкия. Привилегии никакви.
Колегите са страшни сладури повечето, намират се разбира се и интриганти.

Stoqn Dimitrov e strahoten proizvoditel neveroqten chovek no e mnogo losh targovec nqma nikakva prestava ottargoviq nqma zaplati i nqma usigurovki v tazi firma

Фирма със страхотен потенциал и неадекватен Управител.Заплатите са случайно явление - обикновенно 2месеца по-късно и то не наведнъж. Централният офис е една дупка-бивш апартамент на Управителя, където светлина не достига и 15 човека обитават 10квадрата.Мръсно и нехигиенично.Мнението за политиката на фирмата се променя ежедневно.
Ако си уважаващ себе си служител не си губи времето и не си съсипвай самочувсвието с Памексвин.

Напълно съм съгласен с колежката Надя всичко умира в тая фирма и няма никакво развитие само си губиш времето в тази фирма.

Какво да кажа за Памексвин...
Това е една ГНУСНА изба,с още по-гнусен собственик.
За уважението-който е работил там,той знае.'Ела тука,ма" е от любимите фрази на шефа,а обръщението"бе" е за "добър ден"
Привилегии в тази фирма НЯМА.Ама никакви.Освен ако не си си легнал с шефа вече или не възнамеряваш да го направиш.Работното място е в ужасно състояние,няма пари за ремонт.И всеки ден си на кантар ще те бъде ли в тази фирма или не.
Хубавото само е че е на смяни...и то 6 часови
Потенциал за развитие няма.Започваш като шофьор,отиваш си като такъв.
За местоположението какво да кажа..на Цариградско 2...между плиска и орлов...сравнително добре е.
Колегите са адските кретени.Освен сплетни и интриганщини,друго не знаят.А и в последно време стана така,че са все хора на шефа,така,че си постоянно под лупа,което рефлектира върху работната среда.
Ако нервите ви са от желязо и можете да работите на -20 зимата и + 40 лятото(защото няма пари за климатик)ЗАПОВЯДАЙТЕ.Но не се напрягайте много,бонус няма да получите.Всъщност трябва да сте щастливи ако получите и заплата!