Памексвин ООД /img/frontend/nomap.png"

Памексвин ООД

Здравейте!
Прочетох всички мнения дотук и да си призная много негативно звучат. От тази година няма мнения и се питам да не би да има някаква положителна промяна в мисленето на собственика и отношението му към служителите, защото за постигане на положителни резултати от много голямо значение е човешкият фактор. Ако служителят е мотивиран и висшестоящите имат добро отношение към него, може да се очакват високи резултати, но когато е демотивиран ...
Доколкото информацията ми е вярна дочух, че собственикът осъзнал проблема и иска да промени коренно всичко в управлението и отношението към хората. Вярно ли е това? Смятата ли, че това е възможно? Според мен това е възможно, само ако възложи изцяло управлението на търговския отдел на стабилен човек и не му се меси в работата. А НАЙ-ВЕЧЕ ТРЯБВА ДА ПРОМЕНИ ПОДХОДА СИ КЪМ ХОРАТА, ПРЕСТАНЕ ДА ГИ УНИЖАВА И ОБИЖДА.  Но това не знам как ще стане. Горко му на този, дето ще се ангажира с това. Или трябва да е голям наивник, или трябва да следва целите си без да обръща внимание на собственика.
Ако някой има информация, моля нека пише.

Към предишните мнения на колеги мога да добавя, че се съмнявам от ползата от оплакване в Инспекцията по труда - изглежда си плащат на някой, защото след т.нар. проверки нищо особено не се случва.

Чакайте сега.Аз ли съм толкова тъпа и наивна,та не мога да разбера какво става! Доколкото видях така наречената фирма"Памексвин" е с официален офис в София,с винарска изба в с.Памидово и с данъчна регистрация в гр.Панагюрище.Ами това наистина е много съмнително.Почти съм сигурна,че ако някой си направи труда да провери ,на дадения адрес в Панагюрище едва ли има такава фирма.В такъв случай не само собственика и управителката/която предполагам е фиктивно поставено лице/ са за затвора,но и данъчният служител,който ги е регистрирал и съответно си е взел комисиона за това.
Боже,колко мърсотия има в този свят,Боже!

Откъде да започна? Това е най-гадната фирма, в която съм имала "честта" да попадам.
Заплащане - имам да взимам няколко запалти,които никога няма да взема. Плаща се на части и по много малко. Както казва "шефа" - колкото да не се умре от глад. Че и трябва да му се благодари за това, ха ха.
Уважение - какво е това? Тъпчат ви все едно сте роби и все едно сте им длъжни с нещо. Обиди на корем. Вие сте виновни за упадъка на фирмата, а не посотянно сменящата се политика на "шефа", постоянните му малоумни стратеги и т.н. Във фирмата има ОГРОМНО текучество, аз изгубих 10 месеца на това място и за тези месеца минаха поне 40 човека. И си заминаха. Всяко назначаване или напускане е проблемно. Осигуряват на минимална заплата, рядко се подписват ведомости и повечето са на 180 лв. Познайте какъв болничен се получава. Също така фирмата дължи хиляди левове към НАП. Не се плащат осигуровките, само се подава декларация.
Привилегии - един служебен телефон и ако направиш и 10 стотинки сметка (над тарифния план) си го плащаш, нищо че не си получавал пари от 2 месеца. Аз напускайки направих сметка от 70лв и ми беше казано, че съм некоректен служител заради това и не си заслужавам заплатата ха ха ха. При положение, че ми дължат толкова пари, 70лв са семшна сума :)))
Фирмена сигурност - кво, кво?!
Ангажираност - ми във фирмата, в която няма грам работа, няма и много ангажираност. Но глупости за правене се намират, каквото му хрумне на "шефченцето".
Потенциал за развитие - нЕма такова животно. Както написах по-рано, изкарах 10 месеца в тази кочина, и аз не знам защо. Амиии, потенциал за развитие няма на нито една длъжност. Прогресивно забравяш всичко, което някога си знаел.

Местополжение - добро е местоположението, ако не друго - има къде да се паркира. Стига да имаш пари за бензин ха ха. Но офисчето да не пропусна да кажа е КОЧИНА. Е, няма такава мърлява история. Не се чисти, няма въздух, няма светлина, смърдиииии. Сега водят новите хора в "новия" офис, който е на любовницата на "шефа", било хубаво :) Заплати обаче друг път :) Работи и за пари не питай.
Понеже всеки петък всички чакат пари, "шефчето" е винаги в лошо настроение. Може да е септември месец и да взимаш пари за май, но той те пита ти кво си направил в този ден и дали си си заслужил заплатата за ТРИ-ЧЕТИРИ месеца по-рано. Смехоторияяяя.

Колеги - има готини хора. Има и пълни селтаци и интриганти, разбира се :)

Работна среда - споменах по-горе за кочината.

Като цяло, мога да ви кажа, че работата в тази фирма е загуба на време. Може да сте в маркетингов отдел, но това не пречи да фактурирате, да сте шофьор, да сте склададжия и все да сте крив на някого. Бонуси не се получават. АЗ примерно два месеца работих две длъжности, защото не можеха да си намерят фактуристка и получих тиквен медал, ха ха.

Смешна картинка са :)
Радвам се, че най-накрая напуснах, че доста време го отлагах, кажи речи половин година :))

Моето мнение е че в тази изба много лъжат На кой техник винар са дали до сега фирмен автомобил и служебен телефон Аз работех доста години там такова чудо не е имало

Толкова ли е зле положението в тази фирма? И ако е така, защо се оплаквате на хора,които не могат да ви помогнат,а не вземете актуални мерки,т.е има си органи,към които можете да се обърнете - инспекции,трудово-правни комисии и.т.н.

Работих доста години в тази изба и как съм издържал и аз се чудя .Но както и да е проблема си е бил мой. Искам да бъда полезен на тези които имат намерение да започват работа там. Колеги преди да почнете работа знаите че пари ще виждате от дъжд на вятър ако че са ви засипали с ласкави обещания. БЯГАИТЕ ДАЛЕЧЕ ОТ ТАЗИ ФИРМА ТАМ ЦАРЯТ ОБЕЩАНИЯ УНИЖЕНИЕ ЛЪЖИ И НАГЛОСТ

Заплащане - никакво го няма. Казват ви висока заплата, която не взимате никога. Заплатите вървят с 2-3 мецеса закъснение. Никога не се вземат на веднъж, а на по 100-200лв. През 2-3 седмици, може и да получите заветните 100лв.
Уважение - и него го няма. Всички са патки, овци, олигофрени, кретени. Шефът е най-кадърен, нищо че фирмата е пред фалит, заради добър менидмънт.
Привилегии - няма. Плащате си служебния телефон, янма пари за бензин, колите ви се дават счупени, после се удържа от заплатата за ремонт.
Фирмена сигурност - няма.
Ангажираност - най-добре е да идвате в 8 на работа и да седите поне до 21 часа, за да си говорите с "шефа". Може да нямате работа, но е важно да не се прибирате. Обедната почивка е хубаво да не се полза. Че за какво да я ползвате, нали работите за големите пари, които ще вземете друга година.
Потенциал на развитие - никакъв. Затъпяваш постепенно.
Местоположение - ок е.
Колеги - повечето колеги са ок, намират се някои екземпляри с твърде голямо самочувствие, но бързо се презимяват на земята като разБерат за какво става въпрос във "фирмата".
Работна среда - обиди от шефа, мръсен и гнусен офис, където може да се хване хепатит, няма естествена светлина, няма проветрение. Пълна дупка.

Ква е тая фирма бе! Отиваш на интервю и кво да видиш!!!!!!Едни катакомби. Тоя стане, за да седне ония. Няма един стол на който да седнеш и да побеседваш с този който ще води интервюто с теб Ужас...........Всички мълчат и дори не се поглеждат когато си говорят. Дойдох втори път. Уж ще ме назначават, а за заплатата - нищо.
Дори не казват, че ще се работи задлжително до два часа в събота. Случайно чух да се говори в катакомбите по този въпрос. Щели да ме назначават. Абе тия луди ли са. От това което чух и видях разбрах едно. Трабва да се бяга далече от тази фирма.
Явно използва, използва и след това шут в ....Абе жалка работа.

Вижте какво бивши и настоящи колеги , стига сте се оплаквали !Никъде няма хубаво, в нито една фирма /навсякъде има трудности , кавги , безпаричие и други проблеми/ ! АМА ТАКОВА КАТО В ПАМИДОВО НИКЪДЕ НЯМА !!!!!!
БАГАЙТЕ ОТ ТАМ !!!!!!