Памексвин ООД /img/frontend/nomap.png"

Памексвин ООД

Извинете ме,г-д Димитров.....Какво имате в предвид под" инспекцията по труда си свърши работата..."?Дали нещата там са се променили?!?
Аз не съм кандидатствал там.Имам си страхотен шеф.Лоялен ,коректен и точен.Към такъв човек и аз полагам много усилия да отговоря със същото- уважение за уважение!
Но съм от този край и познавам хората там........
Хубав и успешен ден!

Тази фирма не е ясно как съществува,при положение че не дава заплати и не спазва уговорките,които сама е предложила на интервюто за работа-особено ако е водено от г-жа Моника Георгиева.Съвет:ако въпросната госпожа ви каже "Добър ден" погледнете дали навън е светло или не.Но все пак от Инспекция по труда си свършиха работата,което си е морално удовлетворение лично за мен.Както се пее в една песен "всичко се връща..."

Много се надяввах и аз нещата да са се променили за изминалите години,хората да са осъзнали и аз си викам:айде да не вярвам на всичко прочетено,да дам шанс ....но!!!!Нищо не се е променило!Всичко,което прочетох/за лошото отношение към работниците,липса на условия на труд/вън на 40 градус/ ,липса на пари..../ си е все така....нямам думи.Тези хора имат семейства!Те нямат ли право да се хранят!!!!

Здравейте , искам  да попитам  за рабатата и атмосферата  в счетоводен  отдел  на винарска изба Памидово  има  публикувана обява  за счетоводител

толкова ли е зе  бе хора? Направо се чудя какво да кажа?

Можете да се пробвате на интервюто, където ще Ви поднесат всички земни блага, въпреки че ще Ви предупредят за това че фирмата има проблеми. Можете да повярвате на всичко или да използвате инстинкта си за самосъхранение и да БЯГАТЕ МНОГО ДАЛЕЧ. В тази фирма ще получите само унижения, безброй ангажименти, които даже ги няма в трудовата характеристика, мърляшко отношение, някакви пари - заплата... хаха!, за която ще се молите, никаква подкерпа от никого, защото на "шефа" никога не му е до Вас, когато стане дума за пари си намира много спешни ангажименти, но пък винаги първо търси кого да унижи и да му е виновен, само защото така се е събудил днес, вместо да се потърси решение на конкретната ситуация, а пък колегите вече изкарали известно време там и чакащи поредното подаяние - някакви пари - изобщо не искат да се занимават с Вас, заети с личното си оцеляване. За сметка на това обаче никога не сте си свършил/а работата качествено, доста често сте слабоумен/на и полуидиот, а някои се издигат и в кръгли идиоти. В никакъв случай не се надявайте да работите на уютно и чисто място, това хигиената попада под цензура, да не говорим за топлина и достатъчно осветление, а забравете и за обедната си почивка... Има разбира се и добрите страни - ще се запознаете с много хора, работата го предполага, ще научите много за това какво Ви отвръщава и изнервя, какви и защо са такива ценостите, които изповядвате, личностно осъзнаване, такива неща, ако могат да се нарекат "добри страни", преценете сами. Забравете за някакви развитие и разгръщане на потенциала, Вие сте просто поредния некадърник, освен ако не правите едни хубави неща, без ръце, на "шефа"...
Изобщо много е вероятно да сте силно разочарован/а в тази фирма, освен ако... ами, за съжаление, няма "ако". Мога да пиша още много, всъщност мога да напиша книга по въпроса, но няма смисъл да правя "реклама" на една изгубена кауза.
Не си губете времето да се занимавате по какъвто и да е повод с тази фирма!

Искам само да попитам, дали си намериха Търговски Директор.
Ходих на две интервюта - уж успешни , но нямах ината да чакам третото!!!

Кандидатствах за работа там, тъй като в момента искат да сменят Васил, човек от 2г там. Тече скришен подбор и с посредническа агенция. Човекът не знае все още, но дано прочете тук. Сигурна съм, че всичко, написано тук е вярно. Офисът......ами наистина ужасна дупка. Това е малък апартамент на ул. Николай Хайтов 46А, на блока пише Драган Цанков 1-А. Мръсно, гнусно, тъмно, разхвърляно.....папки, бутилки вино, боклуци...не знам как работят хората там, но и няма да разбера. Едно момиче имаше духалка в краката, понеже е студено, а друго си беше направо с якето. Целият колектив е сменен и от скоро. Сега гледат да сменят и това момче, явно за да не запознава новодошлите с положението. Работещите там били виновни за състоянието на фирмата, не работели както трябва. За осигуровките - ясна работа. Но ако си тръгнеш със скандал или лошо - получаваш сумата по договор. Лично аз не знам кой си тръгва от хубаво....Заплата - на части и с предимство за някой, който нямал семейство и на кой да се облегне финансово. Сякаш ако имаш кой да те издържа, може и да не ти плащат.....ужас. Иначе се опитвали да плащат навреме. Хубаво, ама само с опитване сметки не се плащат навреме. Не съм от тези, които търпят и едно единствено закъснение на заплатата и тук лично за мен подборът приключи от моя страна. Просто не желая да изпитвам до краен предел физическите и психическите си качества. Желая на това момче Васил да си намери по-добра работа. Сигурна съм, че не е той интригантът......а тези, които търсят човек зад гърба му в съседната "катакомба", докато той работи в друга такава по същото време....

Всички нови мнения са неясно защо изтрити!
Но аз няма да се изморя да пиша и да говоря,защото това трябва да се знае.
Тази фирма е пълна бутафория-начело със собственика Димитров и смешната женица в избата Ганка Биволарска.Всичко ,което говорят и правят е пълна лъжа.Няма друга такава фирма!
Хора не започвайте работа при тези хора.Те са срам за винарския бранш.
Заплата-никога няма да ви дадат!Уважение-тези хора себеси не уважават ,а вас ли?Привилегии-ха-ха-ха!Фирмена сигурност-прочетете по-горе!Потенциал за развитие-да ако сте доностник на шефа!
Фирмата е отдавна напълно фалирала.Който не вярва може да прочете малко история в нет-а.
Това е!

Лошо. И аз се надявах, да се променят нещата но за жалост.
Заплати. Тема табу. Ако някой е взел пари лошо. Колегите вече мислят че си човек на някой. Жалко но има и такива хора. Сигурност - Това е важно, но и нея я няма. Колеги= Интриги, подобие на развален тел. и турска сапунка. Очаквайте следващия епизод. Идват хора с идей, хъс, но той скоро умира заедно с увеличаващата се негативна енргия с която са заляти от по стари служители. Лъжи, подмолност . Не искъм да ви лъжа но това е истината.Трябва да има много хора като Мартин Иванов за да портъгнат нещата, но повечето служители, идват на работа колко да се водят че работят.