Sciant / Сайънт ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Sciant / Сайънт ЕООД

Единствено заплщането е малко ниско, но това се компенсира с другите положителни неща. А и не е като да не ти казват колко ще ти плащат на преди да се подпише договора, само го отбелязвам като факт. Аз лично притеглих + и - и реших че не особено високата се компенсира от много други неща.

1 точка

Егати капризните работници и надуването от двете страни - работодател-работник. Забележете:
-Предоставена е голяма свобода
-отличен работен процес
-избор кога да се работи и да се почива
-възможност за смяна на позицията
-бързо израстване във фирмата
-Приятна работна атмосфера и места за почивка.
-Все още заплащането не е оптимално
-социална фирма

Мили дечица, не сте ли разбрали, че като искате големи пари, трябва и да поработите повече и да намалите свободата си и капризите си за бързо развитие в текуща работа?
Нещо повече, това е фирма с 300+ човека. Винаги има място къде да мръднеш и свобода, къде да се скатаеш.

Колегата професионалиста не е прав. Фирмата предлага доста добра среда за работа, некадърниците както ги посочва той или въобще не се взимат, или ако съвсем случайно преминат през интервютата, скоро си тръгват.

Като заплащане – за сега добро, но има още какво да се желае. Колегите и работната атмосфера са супер добри. Местоположение – на неудобно място ми е, но какво да се прави.

В ТАЗИ ФИРМА ТРЯБВА ДА СИ НЕКАДЪРНИК ЗА ДА РАБОТИШ. ПРОСТО АКО СИ ДОБЪР В РАБОТАТА СИ СЕ ЗАПОЧВА ЗАВИСТ И ИЗТИСКВАНЕ И НАКРАЯ ШУТА. АРЕ БЕГАЙТЕ БЕ.

Работи се по глупави и скучни проекти. Няма възможности за професионално развитие. Предимно се оправят грешки в стари проекти и много малко може да се научи за програмирането. Заплатите са ниски за ИТ бранша. Затова е пълно с начинаещи и малко разбиращи хора. Местоположението не добро от гледна точка на места за хранене и места за паркиране, но все пак е в центъра и има горе-долу удобен транспорт до там. Някои от стаите са много претъпкани с хора. Работната атмосфера не е лоша. Хората имат приятелски отношения.

Фирмата е добър работодател определено. Имам хубаво мнение за Sciant.

Този анонимният преди мен, явно изобщо не е в час.
Една фирма трябва да се развива и когато открива нови офиси на различни места, значи се развива. Sciant има офис във Виетнам - вярно. Но, също така откри офис и във Варна. Така че това FUCK OFF е за всички, за които гроздето е кисело. :)

Samo ne znam koi gi chete tezi klasazii na Hewwitt Associates - da ne govorim, che firmite si plastat da gi vklyuchat v razni HR tupotii. Izvesnto e, che v ex-Wizcom po priakor Vitzkom, sega Sciant ima edin otkachen CEO ot Australia, koito e kazal v liceto na BG programistite FUCK OFF i e otvoril office vuv Vietnam, zastoto po negovi dumu BG developerite sa shibaniazi i ne stavat za rabota (vuzh article ot 2005 na the Economist 0 tam sam toi se podvizava), ta se chudia na tia deto mu rabotiat v Sofia i Varna kak mozhe da hvaliat firma, koiato gi ima za shibaniazi??! Ili puk sa mazohisti i im haresva da gi ebavat...
Izvestno e susto,che ot purvite hora vuv Wizcom i ot osnovatelite na tazi firma nikoi ne e ostanal. (svestni hora kato Angel Mitev, Krassimir Koichev i sie i ne tolkova svestni kato Yavor Handizhiev). Da ne govorim, che ot tam Tumbleweed se otzepi.

Firmata e otvratitelna, no za donoschizi e super i za podlizurkovtzi.

Все пак 2-ро място в класацията на Hewitt Associates, което си проучване сред служителите...

еййййййййййййййййййййййй недейте бре, кой е командировал всичките гъзолизци да дават менения, бягаите някаде и да вземете да давате малко по- реални менения, има момчета който искат нещо да научат вместо да си губят врмето във фирма със 100 скатавки