Sciant / Сайънт ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Sciant / Сайънт ЕООД

То май сделката с VMWare е била целта на Sciant през последната година. А не интересните проекти, големите заплати и наемането на квалифициран персонал.
Айде да изчакаме да видим дали няма да затворят другите офиси освен София !!!

Оценките говорят вместо мен. При положение че сериозна компания като VMware купува Sciant - какво повече да говорим!

Много напудрена ми изглежда тази фирма. А това че 90% от мненията сам поръчкови се вижда с просто око. Не казвам че е лошо място за работа, но оставам с впечатлението че има и доста недоволни.

Показателно е че в офиса в Варна работят само 4 човека, а той е отворен от 6 месеца. Сигурно във Варна няма толкова достойни програмисти за да работят в тази ВЕЛИКА компания ? Или наемането на 2 етажа в бизнес сграда с 3-4 човека персонал е много добър PR за компанията ... което май е крайната цел ;)

Кадърен шеф, интересен проект, добра заплатя и възможност за развитие. Повече не ми трябва :)

Единствено заплщането е малко ниско, но това се компенсира с другите положителни неща. А и не е като да не ти казват колко ще ти плащат на преди да се подпише договора, само го отбелязвам като факт. Аз лично притеглих + и - и реших че не особено високата се компенсира от много други неща.

1 точка

Егати капризните работници и надуването от двете страни - работодател-работник. Забележете:
-Предоставена е голяма свобода
-отличен работен процес
-избор кога да се работи и да се почива
-възможност за смяна на позицията
-бързо израстване във фирмата
-Приятна работна атмосфера и места за почивка.
-Все още заплащането не е оптимално
-социална фирма

Мили дечица, не сте ли разбрали, че като искате големи пари, трябва и да поработите повече и да намалите свободата си и капризите си за бързо развитие в текуща работа?
Нещо повече, това е фирма с 300+ човека. Винаги има място къде да мръднеш и свобода, къде да се скатаеш.

Колегата професионалиста не е прав. Фирмата предлага доста добра среда за работа, некадърниците както ги посочва той или въобще не се взимат, или ако съвсем случайно преминат през интервютата, скоро си тръгват.

Като заплащане – за сега добро, но има още какво да се желае. Колегите и работната атмосфера са супер добри. Местоположение – на неудобно място ми е, но какво да се прави.

В ТАЗИ ФИРМА ТРЯБВА ДА СИ НЕКАДЪРНИК ЗА ДА РАБОТИШ. ПРОСТО АКО СИ ДОБЪР В РАБОТАТА СИ СЕ ЗАПОЧВА ЗАВИСТ И ИЗТИСКВАНЕ И НАКРАЯ ШУТА. АРЕ БЕГАЙТЕ БЕ.

Работи се по глупави и скучни проекти. Няма възможности за професионално развитие. Предимно се оправят грешки в стари проекти и много малко може да се научи за програмирането. Заплатите са ниски за ИТ бранша. Затова е пълно с начинаещи и малко разбиращи хора. Местоположението не добро от гледна точка на места за хранене и места за паркиране, но все пак е в центъра и има горе-долу удобен транспорт до там. Някои от стаите са много претъпкани с хора. Работната атмосфера не е лоша. Хората имат приятелски отношения.

Фирмата е добър работодател определено. Имам хубаво мнение за Sciant.