Sciant / Сайънт ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Sciant / Сайънт ЕООД

А бе чух че при тях е добре... нали са били работодател на годината преди година две

До погорния дето е писал за FUCK OFF на българските програмисти. Отделям културата на господин управителя, но в интерес на истината, има доста разглезени хлапета и мамини детенца, които седят само на клона, че лесно може да си намерят работа другаде. Това дисциплината на работа треба да я има навсекъде. И явно е намерил дисциплинирани виетнамци. Молете се да не намери китайци. Може и да затворят офисите.

Ами истината е голата истина. Тоест, триеш всички макс -5 и макс +5 както си писал правилата и ще разбереш.

Хммм, много ми се иска да мога да разбера къде точно е истината. Уви, засега не виждам какво може да се направи.

Абе админ, има ли как да изтриеш напудрените мнения? То се редят макс.оплюване и макс.охвалване. Тая работа не е чиста.

Гледам обявите на Sciant за Варна. Това за офиса във Варна не го знаех - два етажа, 4 човека. Струва ли си да се кандидатства там? С какво се занимават колегите там? Смятам да кандидатствам.

То май сделката с VMWare е била целта на Sciant през последната година. А не интересните проекти, големите заплати и наемането на квалифициран персонал.
Айде да изчакаме да видим дали няма да затворят другите офиси освен София !!!

Оценките говорят вместо мен. При положение че сериозна компания като VMware купува Sciant - какво повече да говорим!

Много напудрена ми изглежда тази фирма. А това че 90% от мненията сам поръчкови се вижда с просто око. Не казвам че е лошо място за работа, но оставам с впечатлението че има и доста недоволни.

Показателно е че в офиса в Варна работят само 4 човека, а той е отворен от 6 месеца. Сигурно във Варна няма толкова достойни програмисти за да работят в тази ВЕЛИКА компания ? Или наемането на 2 етажа в бизнес сграда с 3-4 човека персонал е много добър PR за компанията ... което май е крайната цел ;)

Кадърен шеф, интересен проект, добра заплатя и възможност за развитие. Повече не ми трябва :)