Sciant / Сайънт ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Sciant / Сайънт ЕООД

яко си е и сега.
все още.
...

Kakto se wijda ot citata po dolo Sciant e veche VMware Bulgaria. I tyi kato procesyt e zapochnal april 2007ma ot togawa nqma mnogo komentari

Sciant купена от Vmware, става втория най-голям развоен център на компанията

VMware, световният лидер в предоставянето на софтуерни решения за виртуализация, обяви създаването на нов център за изследване и разработка в София. Това стана чрез придобиването на 100% от дяловете на софтуерната компания Sciant - фирма, досега предлагала цялостни аутсорсинг услуги за софтуерни разработки. Финансови параметри на сделката не бяха оповестени. Процедурата по придобиването е стартирала през април и приключи на 17 октомври. „Това, което ни привлече в България, са качеството и способностите на софтуерните инженери в България, - обясни Богомил Балкански, директор продуктов маркетинг, VMWare. - Преди да направим сделката, ние работехме със Sciant като подизълнител за наши проекти в продължение на година-две. Бяхме впечатление от качеството на работата на Sciant и се стигна до решението, че е най-добре тя да стане част от VMWare.

Ами умря фирмата - няма я вече. Ти от МАРС ли падаш?

то май няма повече интерес към сайта и някой сам си пише коментарите, за да му се чете сайта. може ли такова нещо - за именита софтуерна фирма за една година да има само няколко постинг-а. Или фирмата умря?

А бе чух че при тях е добре... нали са били работодател на годината преди година две

До погорния дето е писал за FUCK OFF на българските програмисти. Отделям културата на господин управителя, но в интерес на истината, има доста разглезени хлапета и мамини детенца, които седят само на клона, че лесно може да си намерят работа другаде. Това дисциплината на работа треба да я има навсекъде. И явно е намерил дисциплинирани виетнамци. Молете се да не намери китайци. Може и да затворят офисите.

Ами истината е голата истина. Тоест, триеш всички макс -5 и макс +5 както си писал правилата и ще разбереш.

Хммм, много ми се иска да мога да разбера къде точно е истината. Уви, засега не виждам какво може да се направи.

Абе админ, има ли как да изтриеш напудрените мнения? То се редят макс.оплюване и макс.охвалване. Тая работа не е чиста.

Гледам обявите на Sciant за Варна. Това за офиса във Варна не го знаех - два етажа, 4 човека. Струва ли си да се кандидатства там? С какво се занимават колегите там? Смятам да кандидатствам.