Национална агенция за приходите / НАП /img/frontend/nomap.png"

Национална агенция за приходите / НАП

Какво е това внимание към Стоилкова. Само я попитайте как със заплата от НАП се купува къща за много пари,та дори и заем как се изплаща със заплатата. Ми трябва да си има свои хора, как иначе???

Пак и пак и пак. Ако не сте роднини с Радостина Стоилкова не започвайте работа в НАП София. Незаменимата шефка с цигара в ръка и пълна уста ще Ви унижава, ще Ви праща от място на място само да си подадете молбата за напускане да освободите място за нейн човек. Около нея има 2-трима човека с връзки и отношения, водещи до конфликт на интереси, хора близки до нейното обкръжение разхождащи се и слухтящи цял ден по коридорите и обикалящи от канцелария в канцелария на подслушване но са най добрите, най работните с една дума отлиници с най голямо ДМС. Хора не ви е нужна такава работа, само нервите да си късате. Мненията написани за Радостина Стоилкова са истина и това което казвам е самата истина. Повечето колежки които не и се подмазват потвърждават моите писания. Лесната работа е за миропомазани, останалите кучета ги яли.

Най голямата глупост която можете да сътворите е да започнете работа в НАП. Особено при началник като госпожа Радостина Стоилкова, която Ви оценява според личните си отношения с теб. Ако си и роднина или и се подмазваш ще имаш работа, ако си отидеш при нея за да ти даде работа тя или пие кафе и пуши, което е забранено в сградата, но тя е над тези неща, или яде и ти казва, просто не съм прегледала документите и ти си виновен, че си отишал да търсиш работа. Когато дойде време за оценки ако си нейн човек си добре, ако не си носи си последствията. Съвет - никога не започвайте работа при такъв началник. "несменяем" и "незаменим"!!!!

Здравейте

Интерисувам се от длъжност „инспектор по приходите” в сектор „Регистрация“, отдел „Услуги за клиенти”, дирекция „Обслужване“, ТД на НАП Варна.
В какво точно се изразяват задълженията, отговорностите и какво е заплащането? Също така има ли ДМВ.

Благодаря.

Не започвайте работа в ТД на НАП София за нищо на света,ще съжалявате и по специално в отдел УЧР!Змиярник,дъртите лели са лисици и не почти не пипват работа. Всички са събрани от кол и въже и все са човек на някого. Другите работят, колкото да не заспят и са супер нахални. Има и такива,които се натоварват със задълженията на другите за да се отчита някаква дейност-те са хората без връзки. Тези са единици. И после искат увеличение на заплатите в държ. администрация?!Гледат си брошури, телефони и чакат да стане обяд, после да стане време да си ходят... и да не говорим, че гарвано, гарван око не вади. Каквото и да стане все ще е виновен, тоя без протекция!Не правете грешката да работите в НАП, има текучество, лелките си назначават децата, внуците... роднини,приятели на хубавите места, а дригите не издържат и напускат. Иначе примамват хората с титли и длъжности, но всичко е една лъжа.

Изразявам възхищението си от професионалните и човешки качества на Десислава Давидкова от Деловодството на Офис Център на НАП. Винаги добронамерена, енергична и позитивна, и едновременно с това - изключително сериозна в работата си и рационална в решенията си. Тя е истинско богатство за НАП!

Бях инспектор по приходите в София, в Дирекция "Обслужване" в продължение на 8 месеца. Преди да започнете, трябва да знаете, че ще минете въвеждащо обучение в рамките на един месец (ще ви разкарват по Боровец и по Банкя, за да си оправдават съществуването на базите вероятно). След обучението дължите неустойка, ако тръгнете да напускате в рамките на една година която е в размер на 1800 лв. Това нещо на мен ми беше съобщено 20 мин. след като бях назначен. Тук грешката си беше моя, защото трябваше да изчета една торба с хартия преди да разпиша всеки един лист поотделно. Това нещо не се казва нито на интервю нито после от многото юрисконсулти. При свършен факт отидох да се поинтересувам как стоят нещата не ми беше обърнато внимание и бях разкарван между дирекции и експерти като получих само някакви подмятания. На самото обучение също не получихме смислено пояснение. Както и да е, трябва да знаете, че работата е много натоварваща, както и много като обем, дори отвъд пределите на човешките възможности. Това си личи и по издадените актове... Текучеството е доста голямо и затова е възможно да ви вземат и без връзки. После никой не те учи на нищо, а има неща, които няма от къде да се прочетат относно процедурите. Ходи се по адреси, ходи се по дела. Моя екипен ръководител искаше само да си чете държавен вестник и да не се занимава с нас. Като заплащане, започнах на 701 лв., после хванах 10%-ното увеличение и когато напуснах бях на 830 лв. чисто. ДМС-то зависи от оценката на началниока, като на новоназначените инспектори оценките се равняват на около 6-700 лв. на 3 месеца. Въпреки парите, които се хвърлят, условията на труд също са лоши - стари помещения без вентилация и естествена светлина. Накратко, работата там започна да се отразява на съня ми и затова реших да се спасявам докато е време преди да си докарам по-сериозни проблеми.

Дайте актуално мнение за работата в НАП. Доста промени има, включително и повишение на заплати и ДМС. Дайте мнение и за възможността за постъпване и съответно преборване на конкурсите.

Веса и христина са провинциални дивачки,много тъпи и много диви и прости!

Христина и Веса с пресиране и тормоз ме бяха довели до жестоки депресии.Тези двете нямат работа в нап.