Национална агенция за приходите / НАП /img/frontend/nomap.png"

Национална агенция за приходите / НАП

Хайде и аз да се включа с мнение за Ада, да се чете "Събиране", София.

Това е Ада!
Ако не се уважавате, искате да бъдете мачкани и да се отнасят с вас като с измет, това място е за Вас.

Ще "работите" с възможно най-глупавите, прости и злобни хора. Ще бъдете постоянно забърквани в клюки, интриги и буквално ще ви залеят с пумия.
Повечето са галеници, мързи ги да дишат, не работят и ще се наложи да вършите и тяхната работа.
Повечето не знаят дори какво е ДОПК. Сами си правете изводи.

Психическо напрежение, разбити нерви и психика. Това е.

Ако нямате връзки ще Ви възложат възможно най-много задължени лица, все проблемни и без интересни казуси, но с много административна работа.

Хубавите преписки ги раздават на определени хора, които често ходят в "командировки" из страната на Ваш гръб.

Началниците + директорите = зле, супер зле, много зле.
Никаква подкрепа, никаква компетентност, високо ниво на наглост и безочие.
Най-лошо е, ако ви се падне секторен родом от някое село.
Може и да работи в София, но повярвайте ми селското мислене и манталитет е останал. Има един, който съветва задължените лица да пускат сигнали срещу публичният изпълнител. Не малко проверки имаха колеги точно заради него. Ако сте при него, направо си тръгвайте. Една овца е по-умна от него.

Има така нареченото ДВПР. Еми през крив макарон, както са казали хората. Ако не сте с връзки и не лижете задници - няма бонус.

Заплахи за уволнение има всеки ден по няколко пъти. Ти си виновен, ти не си свършил работа.

Не пропилявайте и един ден там. Наистина.
Прокълнато място, с прокълнати хора.

Работата е много. Наистина няма да ви стигне един живот, за да я работите.

Потвърждавам написаното от колегата бивш служител в “Събиране” към ТД на НАП София с написан коментар от 25.02.2022 г.

П.П. За бога, ако искате да работите в Ада моля не подавайте документи и не кандидататвайте в “Събиране” към ТД на НАП София.
Ако искате да останите беден финансово и с разбита психика и куб болести това е мястото за Вас.

* Уважение, морал и ценности клони към тотален минус на безкрайност.
* Ниско заплащане и ниско оценяване на тримесечие.
* Винаги виновен за всяко твое действие или бездействие.
* Разбита психика и купища болести.
* Ежедневен тормоз от поставени капани от недоволни началници с тяхно съдействие да отговаряте на жалби “изпратени” и входирани от външни лица (ФЛ и ЮЛ).
* Лош колектив и безкрупулни корумпирани началници.
* Ако не сте тяхен човек ще Ви подложат на ежедневни заплахи за уволнение.Не си правете труда да си търсете правата, няма смисъл дори ще останите Вие виновен на 101% ще ви направят капаначе след капанче с цел дисциплинарен съвет и при първа възможност ще Ви изгонят.
* Пълно е с връзкари там повечето са от селата и провинцията, които лижат задници, за да израстват и останат на работа.
* Ако покажете, че сте интелигентен ще Ви затрупат с работа и отговорности и ще Ви насилстват психически, че не се справяте с работата си и не сте “ефективен”.
* Всички които са останали там са изпълнени със злоба и не им пука за тебе.Рибата се вмирисва от главата.Дори и да си много добър служител, ако искаш да останиш дълго на работа ще трябва да лижеш мръсни задници и да вършиш мръсната работа.
* Наши и Ваши (мой и твой) между колеги, началници и външни (ЮЛ и ФЛ).
* С две думи комплексари и психичко болни!

В ДОПЪЛНЕНИЕ : НАПЪЛНО СЪМ СЪГЛАСЕН С НАПИСАНОТО ОТ КОЛЕГАТА НА 25.02.22 г.

До кога в държавната администрация ще се назначават невротични калинки без никакъв умствен потенциал? Излишно е да си мислите, че можете да се явите на конкурс и по честен начин да се преборите за работно място там. Обявените "конкурси" са предварително спечелени от нашия човек, който дори не го крие, че се е уредил по втория начин.

Ако искате да сте в екип с мързеливи, ограничени и умствено-изостанали хора, НАП е мястото.
Конкретно ще говоря за дирекция "Събиране" към ТД на НАП София.

Уважение - минус 0
Не очаквайте да получите добро отношение. Ще срещате само сърдити погледи.
Нито началника ще Ви уважава и цени, нито колектива.
Ако сте интелигентни и добре изглеждащи да знаете, че ще Ви тормозят стабилно от злоба.
Не защото не си вършите работата, а защото сте повече от тях и те го знаят.

Колектива е ужасен независимо в коя дирекция сте, отдел или сектор. Повечето са застаряващи дърти злобни и дебели баби, от които лъха такава некомпетентност, че чак може да се задушите.
Интересува ги само клюките и каква интрига да заформят.
Малкото млади са възможно най-злобните и отвратителни хора. Никакво желание за развитие.

Ако се покажете, че работите ще Ви съсипят и заринат от работа. Буквално от притеснение няма да може да спите.
Разбира се носите административна и наказателна отговорност и във всеки момент могат да Ви накажат, защото не сте човек на някой.

Началниците са селски комплексари, които могат единствено да се подмазват на по-горните шефове, а пред Вас ще го раздават тежко.
Ако не сте им любимец ще Ви пишат лоши оценки, независимо от резултатите Ви и съответно няма да взимате бонуси на тримесечие.
Имайте предвид, че ще Ви се карат дори и да сте си свършили работата, ей така за да покажат кой е шефа.
Има в Събиране два-трима /+баш шефката/, които могат да се пръснат от злоба и комплекси. Цялата негативност, която имат в себе си ще си я изкарат на Вас. После Вашата психика ще е разбита.

Работата е много, ужасно много. Отвсякъде ще сте заринати с хартия и една луда постоянно ще Ви пуска списък след списък, след списък със срок до края на деня.

Ако нямате уважение към себе си и не се цените, започнете работа там.
НО ако търсите развитие и удовлетворение - За Бога, никога не работете в НАП.

Търсите нови възможности за финансова независимост, стабилност и просперитет? Попаднахте на точното място! Само тук и сега ще узнаете как да спечелите страхотни допълнителни доходи с работа от вкъщи или което и да е място по света и у нас! Работете колкото си пожелаете и когато си искате! Необходимо Ви е малко свободно време, лаптоп, компютър, таблет или смартфон, връзка с интернет и започвате. Печелете лесно и си харчете парите със здраве! Как ще се случи това, вижте тук :

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

Дамите ако искате по-висока Заплата

Идете във Фирма да ви Надупят Анално

Дъщерята на Шефката на НАП работи при

Майка си в НАП

Майка и получава по-висока заплата !

Някой може ли да ми каже каква е приблизителната заплата в НАП Русе за инспектор?

За 3 щатни бройки няма смисъл да се

явявате?