Национална агенция за приходите / НАП /img/frontend/nomap.png"

Национална агенция за приходите / НАП

Веса Косева от нап Бургас ,офис Ямбол е една ,докопала заплата и "кариера",която с настървеността на питбул си отстоява "позицията",и е способна на всичко ,на всичко,за да си задържи на позицията си.Как се задържат толкова години ли?Ами лесно - разкарват неудобните хора ,по - умни от тях ,които могат да ги изместят,и така....толкова години.Щото то ,нали ,в Ямбол ,нямало много работа ,ами да,за некадърните наистина няма!

Веса Косева към НАП -Бургас,офис Ямбол е много лицемерна и подла дърта женица,не се заблуждавайте от лицемерната й усмивчица и постоянното и ненормално хилене,наподобяващо човек ,който не е много в ред психически.Подобни са и другите около нея - Минка Митева ,която може цяла нощ да ходи по заведения и сутрин да дойде на работа неадекватна и нервна ,неспособна да изпълнява служ.си задължения ,мария и др.като тях.Жалка картинка на хора ,които нямат къде другаде да работят ,защото са некадърни.а...от нап Ямбол най - малко ми се усмихва Веса Косева....щото тя освен да се хили постоянно като ненормална друго не може!и разбира се ,да създава интриги ,това го може!

ооо,Веса Косева в нап - Ямбол е една кариеристка в лошия смисъл на думата,явно смята да се пенсионира в нап - ямбол,но за сметка на това е направила доста по- кадърни от нея хора ,които й са конкуренция ,да си тръгнат .И,да когато има най - много работа тя знае как да се покрива и други да вършат работата вместо нея ,иначе се изживява като некадърна шефка.Много глупава и нахална ,способна на всякакви подмолни номера..много лицемерна...колко по - кадърни от нея си тръгнаха с нейна "помощ"...

1 точка

В нап бях с бърнаут - крайна физическа и психическа преумора ,причинена от претоварване със задължения ,много конфликтна среда и безкрайна неудовлетвореност от работата там.Аз "прегрях " за 1 - 2 години ,добре че напуснах и се махнах от там.Некадърно и неадекватно управление ,назаначено с големи връзки ,постоянен контрол върху задълженията ,никаква възможност за инициатива ,липса на почивки и отпуски - за 2 години ползвах само веднъж отпуск и то за 10 дни и през зимата.Нап е едно голямо разочарование - голяма работа , иначе - нищо .Некадърници в управлението ,които си клатят краката ,а по - новите вършат тежката работа.в резултат бях в депресия и със сърдечни здравословни проблеми.Съжалявам за загубеното здраве там и за загубеното здраве! голямо разочарование - не си струва вложените усилия ,защото няма оценяване и възвращаемост.никаква възможност за личен живот,нито за някаква почивка в извънработно време и някакво разтоварване от негативните емоции и стреса.отвратително място и място за некадърници

аз бях там със синдром на професионалното прегряване - претоварване с много роли и ангажименти ,без възможност дори и за кратък отдих,липса на отпуски и почивки .Лидерството е неадекватно,има липса на обучения и подкрепа от другите служители.бях с емоционално изчерпване и съдечно- съдови проблеми,безсъние.има много негативни емоции и междуличностни конфликти,без възможност да се освободиш от тях.бях много разочарован/а/ от работата си там.няма баланс между работа и личен живот.остава се да се работи след работно време ,без да се заплаща,работи се по 10 часа ,понякога в събота и неделя.пораженията върху здравето ми бяха много големи.радвам се че се махнах от "великия " нап - Ямбол ,макар че беше вече късно.ако изобщо се обявявт позиции там и кандидатствате - не си струва ,ще работите много за жълти стотинки ,ще изкарвате заплатите на некадърни и ще си навредите на здравето - не си струва ,особено за младите хора

в нап работят предимно лелки с много големи връзки ,които са способни да ти направят всевъзможни мръсотии ,за да те накарат да напуснеш,а иначе са страшно некадърни .за Ямбол - димитрина попова ,евгения дочева и др.като тях.Страшно гадни като колеги ,ако изобщо може да се нарекат така!ако си с по- малко връзки ще ти накарат да напуснеш доста бързо .Мръсотиите и простотиите им не се сравняват с нищо !арогантни са и са нахални!

Немога да разбера, защо като не ви харесва не напуснете за да има място за хора с желание да работят там, като мен например.

Тази Веса Косева е една кариеристка,заедно с още няколко около нея,"приятелки",принуждаваха младите хора да напуснат,за да останат те,там ще се пенсионират.Некадърни и с големи връзки.Там остават тези ,коита са с най - големи връзки.Подмазвачка и без никакво достойнство,уредиха и дечицата си в държавната администрация.Голяма "специалистка".нахална и агресивна.Мен ме подложиха на тормоз ,за да ме накарат да напусна и като не напуснах,използваха други начини да ми прекратят договора.Нагли и нахални кариеристи и некадърни .провинциални селяни.

Напуснах със симптоми на сърдечна криза.Работа за некадърници и връзкари.Младите хора ,ако са амбициозни ги подлагат на тормоз ,за да ги накарат да напуснат.Никакво професионално развитие .Д а не говорим за специалистката Веса Косева ,която 4 човека не можеше да организира да свършат някакви задачи,а когато има най - много работа си вземаше чантичката и "по задачи".Постоянно се пушеше.за младите хора най - много могат да ви натъпчат и да си тръгнете без никакво самочувствие на професионалисти.

Работих в нап 2 години .Напуснах със симптоми на сърдечнакриза.Там рботят само хора - некадърни или големи връзкари.Преи мен имаше тормоз на работното място,за да ме накарат да напусна.Има шефове ,като Веса Косева например ,които са толкова некадърни ,че 4 човека не могат  да организират да свършат някакви задачи.Пуши се постоянно.Да не говорим за тази Косева ,как когато има най- много работа си взема чантичката и отива да свърши нещо друго,наложително,разбира се свързано с работата .Там не е място,където можеш да се развиваш професионално.Просто затъпяваш ...или се разболяваш.Отношението е отвратиттелно,икали са ме велики шефки като тази Косева да ми правят забележки за глупости,а и не само тя и то с цел тормоз и да ме накарат да напусна.Бях след университета и бях там само за стаж ,но ми съсипаха нервната ситима.Радвам се че се махнах от тези непосредствени некадърници без никакво достойнство.