Национална агенция за приходите / НАП /img/frontend/nomap.png"

Национална агенция за приходите / НАП

Аз бях по заместване ,и Христина ,за да ми прекрати договора,е принудила титулярката ,която замествах ,да се върне 1 година предсрочно от майчинство.Едновременно с това ,тя заедно с Веса Косева,ме подложиха на жесток натиск ,да ме принудят да напусна,но не успяха.Бях със сърдечни проблеми от натиска,лекарите казаха ,че е от психо - емоционален стрес.Е ,по този начин се задържат в НАП - Ямбол/провинцията/ хора като Веса и Христина/която е и много корумпирана и вземаше и подкупи от фирмите/,като използват много подли начини и подлагат хората на натиск.
Интересно защо тези кариеристки още работят там?
Като бях в София,отидох в Нап - София и там Човешки ресурси ми казаха ,че в Ямбол не е трябвало да ми прекратяват договора.
Това са провинциалните мръсници - Веса и Христина,те са и приятелки.
А хпистина дори беше взела навремето на стаж дъщеря си - една тъпа лигла,та всичко това си позволяват тези двете и то,не в частна компания ,а в държавната администрация!Какви са собственици ли са на нап,не знам?

Христина е бита и малтретирана от мъжа си и е много лесно манипулируема.Явно е удобна на някого .Преструва се на добра ,но е супер лицемерна,подла,подмолна и мръсна.Дори като й се реве,се усмихва!Каква "специалистка"!Изгони много млади хора от НАП,вкл юристи.Явно й бяха конкуренция.Не е ясно само кой й даде толкова права на една провинциална некадърница като нея,завършила задочно в Свищов?Явно такива като нея ,малтретирани ,които лесно могат да бъдат манипулирани ,са удобни на някого!

Тая Христина е една самозабравила се глупачка,която се изживяваше като някаква шефка,също като веса косева,комплексирани глупачки.Христина има много връзки с фирмите и мястото й изобщо не е в НАП,интересно с какви връзки се задържа там толкова години ,като е супер корумпирна и много безскрупулна.Провинциалната й тъпотия просто няма край.Освен това е била жертва на дом насилие и такъв човек като няма никакви качества да управлява хора,нито някакви лидерски качества,защото си избива комплексите и нерешените лични проблеми върху хората.Поведението й дори беше насилническо и граничи с поведение на човек ,който има психични проблеми.

В НАП Ямбол има и една тарикатка - бивш нач.дан.служба,Христина паскалева,супер нахално ,некадърно и подло момиченце,което заедно с веса косева и компания/мария,минка / подлагаха на тормоз младите и кадърни хора ,с отлични дипломи и завършили престижни университети ,докато въпросната тинчето е завършила задочно в Свищов,и не само ги подлагат на тормоз ,но и използваха всички методи и средства ,за да ги накарат да напуснат,естествено ,нали младите и кадърните са им конкуренция,на некадърните и връзкарите.Въпросната христина паскалева е и много корумпирана,имало е случаи да получава подкупи от фирми ,на които е извършила услуги ,подлагаше хората на натиск и да вършат неща ,които не са законни ,и ако откажеха ,правеше всичко да направи така че да напуснат,или да ги уволни.Христина е много корумпирана и живее със стандарт на живот ,който не може да докаже,за справка мъжа й е обикновен неквалифициран работник ,майка й и баща й бяха бедни и прости работници.Интересно защо Христина не е разследвана за корупция и все още работи в НАП,подобно на веса косева?

Напуснали сме ,бе ,Иванчо ,много отдавна!Там стоят некадърници ,пък ние НЕ сме от тях!

Веса Косева от нап Бургас ,офис Ямбол е една ,докопала заплата и "кариера",която с настървеността на питбул си отстоява "позицията",и е способна на всичко ,на всичко,за да си задържи на позицията си.Как се задържат толкова години ли?Ами лесно - разкарват неудобните хора ,по - умни от тях ,които могат да ги изместят,и така....толкова години.Щото то ,нали ,в Ямбол ,нямало много работа ,ами да,за некадърните наистина няма!

Веса Косева към НАП -Бургас,офис Ямбол е много лицемерна и подла дърта женица,не се заблуждавайте от лицемерната й усмивчица и постоянното и ненормално хилене,наподобяващо човек ,който не е много в ред психически.Подобни са и другите около нея - Минка Митева ,която може цяла нощ да ходи по заведения и сутрин да дойде на работа неадекватна и нервна ,неспособна да изпълнява служ.си задължения ,мария и др.като тях.Жалка картинка на хора ,които нямат къде другаде да работят ,защото са некадърни.а...от нап Ямбол най - малко ми се усмихва Веса Косева....щото тя освен да се хили постоянно като ненормална друго не може!и разбира се ,да създава интриги ,това го може!

ооо,Веса Косева в нап - Ямбол е една кариеристка в лошия смисъл на думата,явно смята да се пенсионира в нап - ямбол,но за сметка на това е направила доста по- кадърни от нея хора ,които й са конкуренция ,да си тръгнат .И,да когато има най - много работа тя знае как да се покрива и други да вършат работата вместо нея ,иначе се изживява като некадърна шефка.Много глупава и нахална ,способна на всякакви подмолни номера..много лицемерна...колко по - кадърни от нея си тръгнаха с нейна "помощ"...

1 точка

В нап бях с бърнаут - крайна физическа и психическа преумора ,причинена от претоварване със задължения ,много конфликтна среда и безкрайна неудовлетвореност от работата там.Аз "прегрях " за 1 - 2 години ,добре че напуснах и се махнах от там.Некадърно и неадекватно управление ,назаначено с големи връзки ,постоянен контрол върху задълженията ,никаква възможност за инициатива ,липса на почивки и отпуски - за 2 години ползвах само веднъж отпуск и то за 10 дни и през зимата.Нап е едно голямо разочарование - голяма работа , иначе - нищо .Некадърници в управлението ,които си клатят краката ,а по - новите вършат тежката работа.в резултат бях в депресия и със сърдечни здравословни проблеми.Съжалявам за загубеното здраве там и за загубеното здраве! голямо разочарование - не си струва вложените усилия ,защото няма оценяване и възвращаемост.никаква възможност за личен живот,нито за някаква почивка в извънработно време и някакво разтоварване от негативните емоции и стреса.отвратително място и място за некадърници

аз бях там със синдром на професионалното прегряване - претоварване с много роли и ангажименти ,без възможност дори и за кратък отдих,липса на отпуски и почивки .Лидерството е неадекватно,има липса на обучения и подкрепа от другите служители.бях с емоционално изчерпване и съдечно- съдови проблеми,безсъние.има много негативни емоции и междуличностни конфликти,без възможност да се освободиш от тях.бях много разочарован/а/ от работата си там.няма баланс между работа и личен живот.остава се да се работи след работно време ,без да се заплаща,работи се по 10 часа ,понякога в събота и неделя.пораженията върху здравето ми бяха много големи.радвам се че се махнах от "великия " нап - Ямбол ,макар че беше вече късно.ако изобщо се обявявт позиции там и кандидатствате - не си струва ,ще работите много за жълти стотинки ,ще изкарвате заплатите на некадърни и ще си навредите на здравето - не си струва ,особено за младите хора