Съдърленд Глобал Сървисиз / Sutherland Global Services https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Ситняково 48, ет. 4. 1505 София&markers=София,бул. Ситняково 48, ет. 4. 1505 София

Съдърленд Глобал Сървисиз / Sutherland Global Services

Здравейте! Преди 10 дена се явих на интервю в офиса на фирмата, след като преминах всички тестове - говорими и писмени по телефона от агенцията за набиране на персонал. Разделихме се с обещание за обаждане с окончателно становище, но и до ден днешен такова няма. От агенцията ми отговориха миналата седмица, че не разполагат още със становището на Съдърленд и ще се обадят при всички случаи. Да ви кажа незнам как да постъпя - имам предложение и за друга работа, но тук заплащането е по-високо, а това не е без значение за мен. Изчаквам, но започнах да мисля че няма смисъл, вероятно не съм одобрен и трябва да се насоча към другото предложение. Има ли някой, който е бил в подобна ситуация  да ми помогне в ситуацията като ме ориентира каква е практиката по назначението или отхвърлянето на кандидатурите? Ако ме искаха - не трябваше ли вече да имам отговор? Благодаря ви и желая успех.

до  bezraboten, no happy 4e ne e 4ast ot pomiqta-абсолютно е прав,аз бях част от първият стратирал тиийм с френски,искам да кажа,че Абилаш-единият от обучава6тите ми прати смс в 3 през нощта,за да ми съобщи,незабавно да си нося картон4ето с кръвната група,щото ина4е не знаел какво щял да прави с мен,нямам думи!!!

Не виждам хора, които пишат правилно на български и не на латиница. А СЪЩО ВСИЧКИ СА ШУБЕЛИИ И НЕ СА ОБЯВИЛИ КОНКРЕТНА ЦИФРА, КАТО ПРИМЕР ЗА ЗАПЛАТА

що се отнася за уволняването в 3 през нощта не си особено прав специално в случая с веселина - тя си напусна сама, намери си нова работа (при положение, че учи право е супер ясно, че не иска да си седи секретарка) и дори я молеха няколко пъти да отлага напускането, защото не са си намерили човек. За останалите уволнени може и да е така, не знам

аз съм от Варна и в момента обмислям да отида да работя в сф за Съдърленд. Обещават ми много хубави работи, но аз иска да науча и странични мнения. Ако искате пишете ми на майл [email protected] или на скайп gergana?simeonnova6.Благодаря предварително!

hahahah informiran qvno e nqkoi ot , ya supervisorite ya team liderite (ili nqkoi ot administraciqta) izgoniha vsi4ki kadarni hora i za se umilkvat i se opitvat novi ribi da hvanat

stiga lagahte horata!!!!!!!!!!!!:

1. tam koito "napusne " po sobstveno jelanie e izgonen v 2 4asa posred no6tite s telefonno obajdane. tva e za administraciqta i menijmanta
2. for the rest si praqt kvoto si iskat.

3/ Vseki call centar e po dobar ot tozi ne se lajete hora , nito parite nito razpolojenieto si stuvat. tam sa sabrani "nai dobrite" ot vsi4ki izgoneni ot drugi firmi. sled kato sa gi sabrali sa gi napravili supervisori ili kvito i tam bilo. i drugoto koeto ostava e papla4ta(spored tqh) deto vdiga telefoni i kak li ne obslijva klientite, a polu4ava ritnik.

i golqma rabota 4e kolegite sa gotini. nkoi ne moje da te spasi kato si pod indiisko - selqnsko robstvo.

mersi na informiran

Zdraveite, po otnoshenie na administrativnata dlujnost-momicheto, koeto sega raboti dokolkoto znam samo napusna, zashtoto prosto ne se spogajda s ostanalata chast ot administraciyata. Rabotata ne e trudna, no tr da se ticha mn napred-nazad i da svikvash da si chovek za vsichko.
Shto se otnasya za razpolojenieto-idealno e, mnogo e blizo do centyra i ima dosta vidove transport, minavashti naokolo, inache kvartalut e hipodruma.

Моля, споделете къде се намира офисът? Имат една обява са административен сътрудник, някой знае ли какво се е случило с предишния и защо търсят нов, ако кажете и заплатата му цена нямате!

Здравейте Колеги, Занимавам се със съпорт/help-desk работа на Английски от година две, та реших малко да сменя сегашният си работодател и един от вариянтите ми изглежда е Sutherland. Изчетох всички постове и гледам доста различни мнения. Мен лично работа и строг контрол не ме плашат, нормално си е за един call-center. Та въпросите ми са следните:
1. Какво ще кажете за разположението на офиса в София, работната обстановка и работно време.
2. Какво е отношението на мениджърите. По скоро ме интересува на тези от най ниско ниво, супервайзъри и т.н.
3. На всякъде чета че заплащането е отлично. Как бих се пласирал в Sutherland ако в момента взимам около 1200 чисто + 200 под формата на ваучери за транспорт. Заслужава ли си да се местя при положениет че сегашната ми фирма е ако не друго поне стабилна?