Съдърленд Глобал Сървисиз / Sutherland Global Services https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Ситняково 48, ет. 4. 1505 София&markers=София,бул. Ситняково 48, ет. 4. 1505 София

Съдърленд Глобал Сървисиз / Sutherland Global Services

Da, tova go znam, che call centres sa similar everywhere..mnogo interesno, ama taka si beshe, i imenno zashtoto ne sam oligofren, im otkazax, ajde sega kato sme ot provinciqta znachi sme tapi, nishto , che sme magistri i govorim po 4 ezika...however..

mnogo interesno kak nyakoi moje da te kara da napusnesh, ti da ne si dete oligofren, ama kakto i da e vuv vsichki call centers rabotata e ednakva. Sutherland ne pravi izkluchenie, no za razlika ot golyama chast ot call centers, tuk pone zaplatite, mestopolojenieto i kolegite sa na nivo.

Blagodarq ti, ex slujitel...az im otkazax..karaxa me da napusna rabota, a oshte ne mi biaxa izpratili oferta..e..... smeshnicite...

twilight28 kato nastoyasht slujitel, ne ti preporachvam tova myasto. Pak i facta , che si se otrekla ot Call Centrove, ne pravi greshkata da se vrashatsh na podobno myasto. Razbira se , ako si gotova da pojertvash nervi i vreme , s cel da si shto gode dobre zaplatena - patyat e tvoi.

Здравейте.Бих искала да получа малко повече информация за фирма Sutherland.Опитват се да ме привлекат в Dutch-team-a, и въпреки, че сам работила в Call Center, и се бях зарекла да не се захващам никога, нещо се колебая, разбира се заради финансовата част.Струва ли си?Интересувам се каква е атмосферата и в горепосочения екип.

Благодаря предварително,

twilight28

Здравейте, интервсува ме какво е решил Chocho? - ако е започнал какво му е впечатлението. Аз съм CCNA ( и се подготвям за CCNP ) и кандидатсвах, но се отказах защото ми се стори че няма да се толерира особенно да се занимаваш с нещо странично, а по цял ден ще вдигаш телефона? Така ли е ?
Мерси

kategori4no NE

ами кво да ти кажа-доколкото знам сега,екипът от хората,който са по напред в технологийте,е готин,виж,за теам леадерите,ако са същите като преди,не е добър,а ако искаш да си тръгнеш по-рано-забрави,както по всички съпорт центрове,нещата са затегнати много,следи се всичко,заплатата е доста добра,на фона на кризата сега и общо взето на фона на софийските заплати въобще,най-хубавото са колегите,щото всичките са млади,умни,абе с една дума мн готини,поне мойте жпечатления са такива,ти си решаваш и пеценяваш риска,успех

Здравейте!
Имам доста добра оферта да започна в Linksys тийма. В момента се занимавам със Cisco (имам CCNP). Какво ви е мнението за компанията като цяло? От какво естество са проблемите - много на брой "елементарни" проблемчета или малко на брой, но за сметка на това по-интересни? Има ли нещто като Background тийм които се занимава с по сложни неща или всички правят едно и също и по цял ден висят на телефона? Знам, че от Cisco на Linksys e деградация в техническо отношение (в момента CCNP знанията ми трябват за да си върша работата), но явно имат голяма нужда от нови хора и мога да искам доста голяма заплата. С колко % годишно расте стартовата заплата? Иска ли се да стоиш в офиса от до или ако си си свършил работата имаш свобода да си тръгнеш 30-60 мин по-рано? Има ли възможност да си разпределяш работното време по гъвкаво?

Ако ви се занимава с клиенти които не могат да си настроят Линксис рутера или суича - за вас е работата. Аз се отказах, макар че можех да почна.
Не разбрах само за какво са им хора със CCNA още повече пък CCNP .. като говорим за Линксис отдела на СИСКО ... а и най-много някой ден да има "повишение" до тийм лийдър или супервайзор ... голям смях :)