Съдърленд Глобал Сървисиз / Sutherland Global Services https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Ситняково 48, ет. 4. 1505 София&markers=София,бул. Ситняково 48, ет. 4. 1505 София

Съдърленд Глобал Сървисиз / Sutherland Global Services

С колегите и колежките от „Съдърланд„, гр. Бургас, успяхме да дадем прозвища на някои известни „мениджъри„.
Като
1. Силвена Христова - „сепията„
2. Миглена Стоянова - „пингвина„
3. Дончо Златев - „невестулката„
4. Ивайло Данчев - „Господин Х„

МОМИЧЕТА СТОЙТЕ ДАЛЕЧ ОТ SUTHERAND - SPOTIFY! ПОЗВОЛЯВА СЕ НЕУВАЖИТЕЛНО И ГНУСНО ПОВЕДЕНИЕ ОТ КОЛЕГИ.

Не си губете времето и си спестете унижението.

Ако сте посредствени, мързеливи и с просташко поведение - то тогава това е мястото за вас.

Самодоволството и високото самомнение на този „елит„, който счита за себе си като висш сред останалите, ще ви доведе до гибел, неуважаеми, г-да и г-жо!
Които през години се самозабравихте, затъвайки в собственото си невежество, егоизъм и алчност, които ви водят към гибел и нищо повече. Спомняйки се за онези древни общества в историята, които са загинали именно по този начин. По който и вие сте се отправили, без да подозирате, когато осъмнете един ден като едно нищо.

Рейта на тази компания потъна изцяло в червено тук само за няколко месеца. Ще продължи и плановото изтегляне на кадри от там.

За разни „мениджъри„ и прочие висша сган ще цитирам думите на Наполеон Бонапарт
„Славата е мимолетна, но невзрачността-вечна„.
Разсъждавайте върху тях, неуважаеми!

Молбата ми към колежките-мениджърки е следната
„Колежки, знам, че работата е натоварена, но по дяволите поддържайте хигиена. Като се бръснете по често отдолу, все пак работите с мъже, не може така. Вашата хигиена е от значение за нас, служителите„...
Благодаря!

Уважаеми г-да и г-жи,
които работите като служители във фирма „Съдърланд„, не разбрахте ли, че мнозинството от „мениджърите„ и над тях няма да се променят, нито искат това. Тъй като за тях това ще означава, че настъпва краят на доминацията им, а това не им се нрави особено, поради напиращият у тях страх.
Не ги съдете, но и също така съжалявайте, защото те не го заслужават, поради ред причини. Прочетох по-долу анализа на колегата от гр. Бургас за някои водещи „фигури„.
Прав е, но преди да ги критикуваме нека първо ги опознаем, за да разберем, че си имаме работа с демони в човешки вид. Което говори много...

Бях за малко там,бо ми беше достатъчно. Аз съм от хората, които приемат сериозно работата си, не скатавам, не се държа лошо с колегите си и най-важното имам желанието да се уча и развивам в работата. Там видях, че това няма как да стане. Най-лошото в тези компании, гледат на вас като овце, няма го това да видят в теб, в кое си добър, с какво можеш да си полезен, някой друг пък полезен за друго, мислене извън рамките. Имах щастието да си намеря точно такава работа, без никой да ти цепи секундата и минутата, точно за това откакто работя там не съм залъснявал и минута за работа, така става когато ходиш с желание, а не по принуда. Ако искате успешен бизнес, инвестирайте в работниците си - обучения, тийм билдинги, попитайте ги от какво имат нужда, поговорете със всеки поотделно. Един съвет от мен - не бъдете роби на работата си, тя трябва да ви носи наслада, ако не се чувствате добре се махайте, работа има, дори и да е за по-малко пари няма значение, важното е да се чувствате спокойни а не като в стрес тест

Здравейте, кандидатствах в края на 2015 г., приеха ме без никакви проблеми...
Е, те проблемите започнаха след това, когато се оказа, че НЯМАШ ПРАВА! Не си знаеш графика месец за месец, а седмица за седмица, регламентираните почивки не спазват (особено обедните), за всяко нещо трябва да искаш разрешение и менторите са непрекъснато на главата ти с изискване за повече и повече мейли!
За човек с 35 години трудов стаж, бил и в най-високите етажи на йерархията му кипна още първата седмица и си плюх на петите!
Е, сега се наслаждавам на пенсията си от 1200 лева :))))) но и заработвам още поне толкова при много по-спокойни о човешки условия!
А индийците да си откриват филиали в Индия и да подберат и циганите от България, та да ни отърват от тях!

Понякога има нужда да се покаже нагледно на жената, че това което прави е излязло извън рамките на нещата. Като се прибегне до метода на силовото действие от страна на мъжа. Които трябва на практика да покаже, че резултата от безотговорните действия на жената имат своите последици.
Насочени към употребата на пряка физическа сила като удари, които същевременно да имат ефект, но и да не оставят трайни последици. Било то прибягването към шамари, удари с колан, дървена или метална пръчка, а може и като се използват различни по вид изтезания.
С цел бъдещо предотвратяване на подобни ексцесии от страна на жената.