Sutherland Global Services /img/frontend/nomap.png"

Sutherland Global Services

доколкото чета мненията на бивши и настоящи служители, има недоволни, доволни и неутрални мнения.

Моля да ми дадете информация за фирмата, струва ли си човек да започва там, ако говорим за не толкова натоварени проекти, има ли сигурност, или е само временна работа докато тече проекта, за 1-2 години например.

Наистина ли тази фирма е една "секта", в която манипулират служителите и те са просто пионки и нямат право на собствено мнение.

Към "успял емигрант":

Хей, подъл соросоид!
Как може да предлагаш да работим в други държави? Не може ли да имаме нормален живот в родината си? Защо трябва да бъдем чуждоземци, да плащаме данъци на друго място и да сме далеч от семейство, приятели и природа (човешка и естествена)?

Заради такива като теб и такива коментари изтича капацитета на България! Умове излизат извън БГ! Силно профилирани, добре образовани. Все пак говорим за хора с по 2 чужди езика, които се учат до 12ти клас. Кой има ценз, кой няма - да си колцентър агент не се иска висше. Плаща се като за 2 чужди езика до 12ти клас. Знаеш ли какво друго се плаща като за до 12ти клас образование и много практика след това? Монтажист (ако си завършил техникум), готвач (пак техникум, хранителновкусна промишленост), фризьор (професионална гимназия).. Да продължавам ли?

- Ама с тея 2 езика говоря с голями бизнеси, голями клечки, важни клиенти!
- Да, ама и с фризьорството пак си говориш с голями клчеки и важни клиенти!

Обратно към "успял емигрант" - къде ги пращаш тия хора в чужбинция бе? Да иде в Англия с "редките" си скандинавски езици, да работи в кол център и да каже дали е по-различно в края на месеца след платени сметки.

В чужбина с 2 езика пак ли ще търсят работа в кол център? Не, ще берат ягоди с английския си език, ще са товарачи или бачкат в Макдоналдс с несмкия си език, ще са шофьори с фламанския си език, ще са сервитьори с френския си език.

Не трябва да позволяваме на умовете да изтекат от България! Стискайте здраво онази 6-ца от 12ти клас по Английски език и потърпете! Всичко ще се оправи, когато дойде кораба-майка!

След 6 месеца договорите удължават ли ги?

Работя в конкурентна фирма само с английски език, но проектът не ме удовлетворява напълно и кандидатствах в тази велика фирма, която за същата позиция, но с ДВА ЕЗИКА ми предложи по-малко пари.

"тогава къде да работим?"

В ДРУГИ ДЪРЖАВИ БРАТЧЕТА И СЕСТРИЧЕТА СЪБУДЕТЕ СЕ.

Ми добре хора не знам как е там но за всяка една фирма която проверя тук дали за 60к дали за Съдърланд пише такива лоши работи...тогава къде да работим като всичко е еднакво зле според коментарите които чета?

Здравйте!
Може ли някой да напише 1-2 реда за ситуацията във фирмата за клон - Варна?
Иска ми се да опитам да работя за тази фирма, понеже владея немски, а сегашната ми работа не ме удовлетворява.

Работя в проекта на Google. И съм доволен. Никога не са се отнасяли с неуважение към мен, каквото съм поискал - било ми е осигурено. Възможности за развитие има постоянно. Ако не знаеш нещо - питаш, и всеки ти помага.
Заплата - като нормалната за бранша, никога не е закъснявала. За да не си хванеш бонуса трябва да си кръгъл идиот, за това не се сърдете на никой друг, освен на себе си.
Бая комплексари са се изказали тук, сигурен съм, че нямат грам покритие, но се мръщят на заплати от 1500-2000лв. България е пълна с хора без реална самооценка за себе си.

Забелязал съм, че в тази фирма има лица, които се държат нагло като този Илиян Петков, който оглавява класацията на невъздържаните „мениджъри„ и прочие други.
Илияне, ти не си този, който дава работа и това трябва да го запомниш добре, защото един ден ще паднеш и ще разбереш що за човек си ако си такъв въобще.

Хора!

Ам чи от село сми ам кво от тва! Защо сте толкова недоволни??? Работа ви давами а вие недоволствати
Добре, не може всички да сте мениджъри като МЕН и да печелите по 4К без бонуса...

Така е в този бизнес... всички сме числа

Lead and motivate with bogeyman...Lies and intrigues....workplace bullying