Sutherland Global Services /img/frontend/nomap.png"

Sutherland Global Services

Аз работя в италианския проект в Бургас. Много хубава фирма, работа, условия и всичко... и ужасен тийм лидер. Казва се Ева Шейтанова арогантна, не можеш да я попиташ нищо, постоянно ни плаши с уволнение, държи се истерично, не ни дава никаква информация, крещи ежедневно, отвратително момиче. Жалко че Съдърланд позволява това да си случва.

Владея на прилично ниво холандски и шведски език, но поради естеството на работата ми не съм ги практикувал известно време и съм решил да ги ъпдейтна така да се каже. Бих искал да ви попитам кой от тези езици би ми свършил по-добра работа в тази и подобни на тази фирми
( с кой език работата е по-добре заплатена) за да знам къде да наблегна. Благодаря предварително.

Какви позиции се предлагат във Варна? Какви са проектите с немски език? Как протича интервюто?

Фирмата е добро място за работа

Какви са смените,има ли нощни и до колко часа?Има ли възможност за работа на 4 и 6 часа?Какви са заплатите с немски/с бонуси/без?

Здравейте, някой дали може да ми каже дали в някой от проектите (ако да - кой) се предлагат нощни смени? Интересува ме, защото така ми е най-удобно, тъй като имам ангажименти през деня? Мерси.

Пиша тук от позицията на вече бивш служител.

Бих искала да изкажа мнението си за тази фирма и по-конкретно за проекта Google. Започнах с желание, но малко по- малко ми се разясни що за картинка е работната среда, отговорностите, който ти се налагат и нулевите възможности, който фирмата ти предоставя като развитие.

Прехвърлят те от отдел към отдел, без дори да те питат дали си съгласен. За тях си просто "клокнат час" и нищо повече. Вдигат таргетите, шансът за бонус е нулев. Развитие няма освен ако не си "техен човек". Единственото, което ме провокираше да остана въпреки ниското заплащане, орязването на комплиментните карти, лошите смени и напрежението от работата, бяха колегите ми. Прекрасни млади хора, с много потенциал и изключително позитивна вибрация.

Изкачквах подходящия момент, в който да напусна и той дойде. Уви, тук се започна гнусната "схватка" между мен и мениджмънта. За жалост бях пряк участник в техните подмолни и лъжливи игри и гаврата, която си правят с техните служители. Както знаете, предизвестието е 2 месеца, но на много колеги се правят компромиси. Ето такъв беше и моят случай. Малко преди да подпиша договора с новите ми работодатели, отидох най-човешки да разговарям с моят Senior Manager (Стиви). В нашия разговор той прояви човечност и разбиране, като ми даде думата си, че ще имам само 1 месец предизвестие, като единственото условие беше да имам добри резултати. За жалост повярвах на тези думи, подписах на новото място и чаках да дойде краят на месеца, за да подпишем молбата.През месеца имах изключително добри резултати и просто чаках момента, в който ще подпишем предизвестието. Ееее, както се досещате въпросният човек си промени мнението и се отметна от думите си, като изкара мен лъжкиня и че нищо не ми е обещавал. Тогава тръгнах по мъките, бях размъквана при кой ли не мениджър, но те си измиваха ръцете един с друг, никой не поемаше отговорност. И така се оказа, че аз бях жестоко излъгнана и трябваше да се бръкна в моя джоб, за да нахраня техните гърла.

Разкавам Ви за тази ситуация, за да знаете с какви хора ще се сблъскате. Моля Ви, не вярвайте на никого там, защото те Ви виждат не като хора, а като "клокнат час". По-гнусни и по-безпринципни хора не бях срещала досега. Оставам с изклщчителна горчилка в устата след този ми опит и с едно на ум за цял живот.

Може ли някой да даде мнение за офиса на Sutherland във Варна ? Интересува ме какво е заплащането за консултант обслужване на клиенти с немски език и какви са работните условия .

Някой ще напише ли къде се намира офиса във Варна ,и какви са заплатите с немски?

До последния настоящ колега .. я кажи в кой проект .. че явно съм попаднал в тоз с алкохолицте а те пушилистчетата мамини къде били ! :)

Инак да ... в гъзъ .. е мениджмънтъ ... гледаш и не вярваш на ушите си !