Съдърленд Глобал Сървисиз / Sutherland Global Services https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Ситняково 48, ет. 4. 1505 София&markers=София,бул. Ситняково 48, ет. 4. 1505 София

Съдърленд Глобал Сървисиз / Sutherland Global Services

Фирма с изключотелно много изисквания и никаква възможност за развитие освен ако не симпатизираш на някого. Основните кадри прогресиращи до постоянни позиции са нагли, безкруполни, лицемерни и безкрайно безрасъдни. Разбира се има 1 2 изключения които си късат гъзеца от работа за да могат да приключат работата и на тези описаните по горе. Независимо дали си на постояннен или временен договор, твоята позиция не е застрахована и биваш освободен. Проектите в гр.Бургас са много малко и трагични от към менджмънт и оценяване на кадрите. Кадри които работят много но изказват мнение не са желани кандидати за сметка на кадри които клюкарят колегите си но пък са мързеливи като гъзове. Това са 80% от работещите там и добре че има едни 20% че някой да им свърши работата. С всяка година компания е все по зле.

Благодарим ти Съдърланд - Бургас - за прекрасното неуважение, ниската оценка и липсата на всякаква сигурност.

Здравейте, искам да попитам настоящите служители как стои въпросът с увеличаването на заплатите, аз съм 1 година в компанията и би трябвало да се класирал за увеличението, разбирам че миналата година е имало увеличение по това време, тази ще има ли и колко може да се очаква ?

Изключително некоректен работодател. На интервюто исках заплащане минимум 2000лв чисто, което не ми предложиха след това, а колегата, който е нейтив се оказа, че взима 3000лв и отгоре... Като им казах, че не съм доволна ми казаха, че за толкова съм се договорила, което не е вярно.

За проекта McAfee - на обучението се говори едно, а като започнеш работа е съвсем различно. На обучението казаха, че овъртаймът се заплаща, а след като си го поисках след 2 месеца работене овъртайм, ми казаха, че няма такова нещо! А след това ме и уволниха, защото не оставам след работа!

Да не говорим за отношението на екипа тиер 2, който би трябвало да ти помага, а вместо това се сопват като ги питаш нещо. Оценките на клиентите към агентите естествено са лоши, защото самият продукт е боклук и няма как да са доволни от него, колкото и добър да си на приказки. А това също е причина да ви уволнят представете си :D

Пълна загуба на време и нерви!

Не се лъжете да започвате там! Да не говорим, че нищо ново няма да научите освен да сте на три чата и кол едновременно.

След като съобщих на мениджърите си че предстой важна операция на майка ми "тумор във мозъка" от фирмата ми беше казано че много съжаляват "много" но съм подписал договор с два месеца предизвестие и трябва да си го спазя, в противен случай трябва да си платя две заплати за да ме освободят веднага. Разбирам тежестта на договорите но мисля че човешкото отношение се е загубило. Съжалявам за 4-те години който съм изгубил за да допринасям в тази фирма която ми обръща груб в толкова важен и критичен за мен момент. За майка човек ще направи невъзможното и аз ще го направя. Надявам се да помогна на хора който желаят да работят в тази фирма!!!

Бърз въпрос към бивши и настоящи:
Проект Champion, Бургас - заплата и смени? Има ли придобивки multisport и карта транспорт или за Бургас това са нечувани екстри?

Най-лайняната фирма на пазара в София!
Бягайте!

Изключително неприятна и долнопробна фирма с некомпетентни мениджъри. Текучеството е голямо, офис условията са неприятни. Проектите са за чуждестранни клиенти и много често е тотална бъркотия и стрес.
Един съвет: не само тук, но и в други(те) аутсорсинг фирми е така, макар и не чак толкова зле.

Днеска се сблъсках с поредната доза уважение на Sutherland към служителите си. Започнах да си търся работа, след като видимо фирмата залязва - пиша си с различни HR-и от няколко от тях получавам следното съобщение:

"В момента работите ли към Съдърленд, че имаме клауза да не привличаме техни служители?"

Не знам колко надоло трябва да копае вече фирмата. Уволнява наред от днеска за утре. Намаля заплати и тъй като е наясно, че хората ще тръгнат на бягат - си е платила да не наемат хората които работят при тях. Чудесна фирма! Чудесно отношение! Силно препоръчвам!! A++

Некоректен работодател, лоша атмосфера на работа, неравномерно разпределение на работата.

... Мога да се в пусна в много подробности. След като изчетох околу 188383 коментара и повечето негативни, реших че няма смисъл да повтарям повечето което вече бе описано от много бивши служители. Та и аз да отбележа, че мениджърите са избирани спрямо отношенията с други меринджей.. И кой повече и по добре ли е задници. От проекта спотифай бях и цирка който се разиграва там всеки ден е доста зрелищен. Заплатите са смешни, но пък на доста чуждестранни служители 3-но високи за една и съща позиция. Всички меринджейове бяха в една секта... Имам чувството че са минали обучение кой може да е с по ниски морални ценности, никакво уважение спрямо служителя. Решили са, че са дръъпнали дългата клечка и ще им се подчинява сякаш им дължиш нещо. Също така веднъж месечно се раздават награди, като от 200 служителя, наградените са само 5..и тези наградени се повтарят почти всеки месец. По междувременно меринджейове се награждава ха публично взаимно и се тупаха по раменете, други ред сълзи ред суполи за получените ай пади, принтери и какви ли не други скъпи Ел. Продукти. Цирка е невиждан. Гледаш големи жени да се радват на play station, други се прехласват и играят колко са очудени, че са получили награда. Една от високостоящите там на име Лили Йорданова, представлява жена на 30 и кусур години, носейки се като жена на 50.тази жена не е чувала за елементарен етикет, а именно да поздравява служителите си с добро утро, добър ден или лека вечер. Тва е някаква безсмъртна личност, а ти едно нищо. Не мога да изпусна и наглото асистенче което след достатъчно дълго лиза** на дупИта, а защо не и други услуги стана нейна к****. Систематично издевателстваха със служители които не са им удобни, притиска щи ги с индивиди от човешки ресурси да подписват в взаимно съгласие или да ги местят в други отдели.... Мишки, от най миризливите. Офиса е замрял и мизерен, счупени столове, малка миризлива и мръсна кухня... Която не се чисти а само се забърсва с мръсни парцали. Женски тоалетни на брой 3.от които две вечно бяха запушени. И редовно си миришеше на ла***. Та така, мога много повече да пиша, но нямам да ми стигне времето. Оооо забравих да спомена една невероятно дебилна меринджей на име Нели Проданова... Всеки който ще кандидатства да бъде предупреден, гледа те в очите, лъже те псиле ти забива нож... Зле много зле, най лошия ми опит в история на офис работа. Работя от 2006....