Съдърленд Глобал Сървисиз / Sutherland Global Services https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Ситняково 48, ет. 4. 1505 София&markers=София,бул. Ситняково 48, ет. 4. 1505 София

Съдърленд Глобал Сървисиз / Sutherland Global Services

Не е лоша фирмата за нашите стандарти. Някога работех там после се преместих другъде но условията са си пак същите, няма голяма разлика тук - там или където и да е в БГ . Като цяло в България е така трябва да бачкаш 40 години, да плащаш осигуровки, и накрая ако доживееш до 67г. ти дават пенсия колкото да имаш за храна и лекарства.
Ето защо преди 3 години реших да напрявя нещо с оглед на моето бъдеще, като започнах всеки месец да отделям малък процент от скромната се заплата и депозирам в Bitcoin тъй като цената на тази валута откакто е създадена винаги върви на горе. Идеята ми беше че някой ден като стана на 50г. ще съм спестил достатъчно средства в Bitcoin за да не е нужно да чакам мизерната си пенсия.
Приятели не искам да изглежда самохвално . В момента съм на 31г и май няма да трябва да чакам 50 за да се пенсионирам тъй – като дори не съм и санувал че цената на Bitcoin ще нрасне толкова бързо.
Биткойн е най-доброто решение за съхранение на стойност Вие също може да направите така в зависимост от това какъв процент от месечните си доходи може да отделяте.
Ето линк как може да си купите от най-голямата борса за криптовалути в света https://www.binance.com/en/register?ref=L7SKVPD1

Всеки ден ви Звънят по Телефона и Ви

Тормозят щото сте подали Документи

И сте Тъпи, Идиоти за това

Цитирам: Thank you for your interest. The information regarding the salary is treated as confidential.

Заплатата се смята за конфиденциална информация:). Четох интервю на човека отговарящ за подпор на персонала от 2017 година в Съдърланд. Името му е Владимир Пенев. В него той казва, че заплата се обсъжда още при първия разговор, както би сметнал всеки нормално мислещ човек, че трябва да бъде. Но може би той вече не е във фирмата и настоящите интервюиращи са инструктирани да крият работната заплата. Защо ли? Ето линк към интервюто:

Защо Sutherland губи времето на кандидатите за работа като ги кара да се явяват на няколко интервюта за работа, при условие, че те не знаят какво евентуално заплащане ще получават. Не е ли нормално още преди да се пристъпи към интервюто да се съобщи на човека заплатата, за да прецени той има ли смисъл да си губи времето. Защото това е пълна загуба на време. Няколко интервюта, като продължителността на едното може да достигне един час. Обясняват ти каккви бонуси ще получаваш, но не и каква заплата. Абсурд! Разбира се за служителите на Sutherland това не е загуба на време. Безмислените интервюта им влизат в работното време и следователно за тази дейност получават заплащане.

Съдърланд, при тази инфлация на цените още ли ще ни държите на 1200 лв като чистачи и косиери без образование?! А годишните увеличения на хората с минаващи таргета са смешните - 50 лв бруто.

И стига сте спамили с тези лгтб мейли. Въобще не е професионално да намесвате сексуалните предпочитания на хората с работата. И тъй като голям процент си работят от вкъщи, не виждам как ще разберем кой си го слага отзад или си скубе веждите. Пък и да знаем , повечето не го намират за нужно да се обсъжда...на никой никой не му пука за Радка.

Kогато се готвех да кандидатсвам милсех, че фирмата е америакнска, a тук научавам, че ръководтвото е индийско. Каква е истината?

Знаете ли, каква е стартовата заплата при започване на работа в Sutherland средно?
Какъв е смисълът от поредица интервюта 3 или 4, след като информацията, която ти дават различните хора се разминава и единствено те обърква?!

Мъжки, научил съм се на много неща, още преди да си удариш първата тъпанарка ;) - 1700 лв. много ли ти е. Работата в тея изклатени Аутсорси ми е необходима, заради осигуровки, защото, за съжаление, само тея клатеняци в БГ те осигуряват на това което ти дават. - имам си и друг доход и нямам и стотинка кредит. Нека не влизам в подробности;)

Много си им скъп. Изнаглял си супер много с парите 100 %. Естествено, че няма да те потърсят обратно бе, умник... Ще се научиш ;)

С немски съм. Кандидатствам за някакъв си проект, с немски - София ("някакъв си", защото всички са ми еднакви...ще обясня после защо ). Със солиден опит в Телефонията и Нета на немските Анбитъри съм. Работих на писмена обработка, с обратен кол за клерване на неща от "А", до "Я" - няколко години, като имах и рекла - скилове. Никакви претенции за нивото на езика нямам, но така се случи, че го владея свободно - говоримо и писмено - живях в Германия и по нежелание ( лични причини) трябваше да се върна към БГ. След като 3 години съм вършил тази работа в БГ, подслушван от всякакви нива на Фервалтунга (немски и български) и по цял ден съм клервал и съм се разправял на обратен кол за неща от потрирунги, през банкови сметки и разпечатки, та до опциони и тн. - сигурно го владея...долу/горе :).
Звънкат ме 1ви път - интервю. Звънкат ме 2ри - атестация. Звънкат ме 3ти- пак атестация. Звънкат ме 4ти - някакъв индивид, Тимлайтър, вероятно + някаква мома от HR-ите. Разбира си, искат да си дуцкаме...'айде, от мен да мине :). Пак ше си говорим - на Дойч, разбира се. Разбира се, всичко се върти в разговора около продажби. Пределно ми е ясно какъв е мазаляк в БГ Аутсорса и за какво става въпрос, а и на пичагата му стана ясно, че ми е ясно - вероятно съм с много повече опит от него. :)
1во: Тези, които ви наемат от БГ страна са посредници (падари) на труда ви, които стапят по веригата парите ви - нищо повече;
2ро: Между тях и този, който реално плаща, винаги седи по един тарикат ( обикновено немски такъв), който не само прибира и той част от парите ви, а и вмъква неговата си далавера - продажбите. Обикновено той се явява реалния Ауфтраггебер, и нещо като гарант за качество и + това, залага продажбени квоти за изпълнение;
3то: Реално, това, което ще вършите на Вартешлайфето ( изключително неприятна работа, която независимо от заплащането никой в цяла Европа не иска да върши )остава, като че го правите за кеф и ще ви натискат само за продажби на разни боклуци. Ще ви нахакат една камара Аншпрахета, които в 99, 9 % от случаите са си живи Бетруци. Реално - превръщате се в телемаркетинг агент, който за удоволстви виси на Вартешлайфето и поема попръжните и решава казуси, докaт' му запушат ушите. :)
и 4то: Трябва да знаете, че сте нищо повече от евтина работна ръка ( направо парчета пушчено месо ) за тях и нито немчовците, а още по - малко нашите си, родни, български еничерчета ще имат милост към вас. Такъв труд в Европа се води като "вреден". Заплаща се изключително скъпо и към него ЗАДЪЛЖИТЕЛНО вървят камара социални придобивки, а да не говорим, че НЕ Е ПОЗВОЛЕНО да се извърша повече от 6 часа на ден, 5 дни в седмицата. Обикновено се работи на 6 часа, на 4 дневна работна и примерно някакъв СейвКю, немски Абтайлюнг, на подобна работна седмица - нормиран работен ден ( не на смени), са на към 3000 - 3500 евра, чисто на месец! Техниците са на много повече. Като започнете, ще контактирате различни Абтайлюнги - вижте им работното време! Апропо' - рядко правят Рюкруфи - гадорията я изнасяте вие! Накрай някой в Немция да работи в събота, пък камо ли в неделя - смЕХ! Трябва да е много извънредна ситуация, за да се стигне до една събота в месеца, примерно. Само да не ми излезе някой с номера, че при тях всичкое по - скъпо от тук, защото не е така! Обратното - всичко е в пъти по - евтино с изключение на тютюневи и алкохоли.
....та така.
Защо съм в тоя гнусен сектор? Ами защото просто всичко друго е мъртво в БГ. Въпреки това - бойкотирам Аутсорса в БГ!!!!!
А Сътърланд трябваше да ми дадат Фитбек - положителен, или отрицателен, след седмица. Минаха вече доста седмици - нищо...може би Дойча ми е слаб, знам ли?!?! :).