Съдърленд Глобал Сървисиз / Sutherland Global Services https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Ситняково 48, ет. 4. 1505 София&markers=София,бул. Ситняково 48, ет. 4. 1505 София

Съдърленд Глобал Сървисиз / Sutherland Global Services

До тихия : Само искам да отбележа, че доста хора работят като малоумни и за по-малко от 1300 лв.
Положеието в момента изобщо не е розово,да не кажа, че бие кам лайняно особено с новия офис и заформилите се интриги в ръководството,нещо май не могат да се разберат кой е шев и на кого и индийците са най-малкия проблем в тази фирма,те поне са дисциплиниран и знаят какво правят
Не съветвам "пришълците", ако имате други опции,макар и за малко по-малко пари, възползвайте се.

Фирмата работи с Bulwork... какво друго очаквате освен пълна пародия?

Едва ли има някой нормален човек в тази фирма който не е в търсене на друга работа в момента. Относно местоположението на новия офис - типично малоумна балканса работа начело с малоумни индийци. Важното е да се намери най-ефтиното. Дали в офиса няма елементарни условия за работа и дали мястото се намира в сърцето на циганско гето - на кой му пука... Служителите са последна грижа на мениджмента в тази фирма.

Здрасти на всички,
Някой бе питал за заплати ами тук във фирмата са най-незаслужените мин 1300лв заплати!!!
Работа-call center кво очаквате да не сте всички IT Pro моля ви се,тук гледам всякакви образи абсолютно ограничени във възможностите си хора НОО имат огромни претенции,че са потенциали.
Мениджъмнт-а куца -- нормално имат още мнооого да учат но някой ден може би ще се променят условията.
Относно новия офис- на майната си и виновни не са Индииците е една малоумна млада *****.Ама нищо и тя ще си намери майстора.
До всички,които са писали мнения тук:
1.Има такива от вас,които са прави да напуснат намериха страхотни други оферти и много се радвам за тях НО тези хора са меко казани интелигентните
2.Недоволните- тва сте вие тинейджъри с никакъв опит голяма уста и огромен мързел.
3.На когото не му харесва напуска!!!И аз търся друга работа поради ред причини,но най-вече затъпявам а не искам.
А относно дали може да се кандидаства без Bulwork-- може рабира се.
Хайде,лек ви ден на всички пискливи дечица.

Здравейте,Относно новия офис - пълна скръб!!!!!! Няма по-ужасно, гнусно и мизерно място!!!!! Както казва Радо по-надолу пълна подигравка, направо си е гавра с нас!!!!! Гледката е умопомрачителна, условията също. Добре си ни беше в Лагера, но неее... нали трябва по-евтинко да им излиза на тъмните братя.. Просто NO COMMENT!!! Ако в стария офис сме били наблъскани и затворени, то елате вижте сега за какво иде реч. Като се напълни цялата зала смрадта и мръсотията ще са в пъти повече от предишния офис!!!!!!!! Срамота бе хора!!!!!!

в момента кандидатствам за работа чрез Булуорк в тая фирма, но като прочетох какво е положението в тоя кол център и че го управляват най-малкото индийци, тотално се отказвам и съм благодарен на коментарите на всички, че се спасявам оттам преди да съм нагазил в това блато. Определено смятам вече да си търся късмета на друго място, не виждам смисъл да си губя времето - някои неща не е нужно човек да опита, за да се убеди колко са зле. Досегашното ми вземане-даване с Булуорк напълно пасва с по-долни коментари, ето защо смятам да си спестя излишни усилия и главоболия. Лошото е когато нямаме избор да работим в лайняни колцентрове, управлявани от разни африканци или азиатци.

Фирмата се премести в една нова зграда в циганската махала Хаджи Димитър / Орладновци. Ако живеете в Надежда / Обеля / Факултета, тази работа е за вас, понеже единственния транспорт до работното ви място е от / до тези квартали. Положението е абсолютно траги4но и съветвам нормалните хора да си търсят друга работа (Или поне работа която да не е в квартал където има само кръвожадни ули4ни псета и цигани)
Новата зграда (която по никакви критерий не може да има дори Акт 16) се намира в средата на изоставени складове и рухнали згради с атмосфера подобна на Сараево след бомбардировките на НАТО.
Пълна гавра със служителите.

а с какво се занимава тази фирма? какви по народност са й собствениците, шефовете българи или чужденци са?
търсят си и администратор и HR. защо? какво се е случило с предишните?
и в крайна сметка - къде се намира?

В обявите им има мейл - [email protected] и ще се местят на Сточна гара, което си е кофти.
Някой може ли да даде актуална информация за атмосферата, колеги и т.н.

Как мога да кандидаствам за компанията направо без да използвам узлугите не BULWORK???