ЕВРОПЪТ-2000 https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,ул. Георги Трингов 6&markers=Пловдив,ул. Георги Трингов 6

ЕВРОПЪТ-2000

Здравейте,все още съм служител на Европът 2000 АД,Мога да кажа,че фирмата е коректна с клиентите си на 95%,което не пречи всичко,което бе казано до тук в сайта да е вярно.Наистина сме бързи,точни и гледаме да обслужваме с усмивка.Няма закъснели и объркани пратки,клиентите са доволни и получават пратките си навреме.До тук с плюсовете.
Започваме с минусите:Знам само,че в София куриерите са толкова неграмотни,че не знаят да пишат и да смятат правилно.Управлението не държи на персонала.Заради финансовата криза намаляват персонала и принуждават служителите си да напускат,това е вярно.Запомнете,хора,ФИНАНСОВА КРИЗА В БЪЛГАРИЯ НЯМА!!!!!Поне не все още.Ще я усетим към април/ако дойде/.Представям си тогава как ще сме,дано да издържим!!!
Харесвам фирмата и изобщо не ми се напуска,имам ли избор?

Името ми е Пламена Ангелова и работя във фирма,която ползва услугите на "Европът" .Бих искала да изразя своето мнение,относно екипа,който работи в офиса на фирмата в град Сливен.Впечатленията ми като цяло са супер-добри.Имала съм възможност да работя и с други куриерски фирми,но никога не съм попадала на толкова усмихнати,любезни и точни хора.Държа да отбележа,че нямам лични отношения с нито един от служителите в "Европът",което мисля че гарантира обективността на мнението ми.Днес разбрах,че има вероятност екипът да бъде отстранен от работа.Не знам какви са мотивите за това,но искрено се надявам,това да не е свързано с подмолни игри и шуробаджанащина,на която в последно време всички сме се нагледали достатъчно.Идея си нямам дали някой от ръководството на фирма "Европът" чете тези коментари,но ако е така,вярвайте ми,в офис Сливен имате супер екип.Поне моите впечатления са такива! Успех на фирмата и силно се надявам момчетата от сливенския офис да продължат да ни облужват по начинът,по който го правеха досега,.Аименно-много точни,много коректни,винаги навреме взети поръчки и с неизменната усмивка,която прави денят на всички ни по-добър!

Казвам се Наталия Станчева и съм Регионален директор на Европът Пловдив. Всичко написано тук срещу фирмата не е вярно и е написано от един и същ човек. Нека администраторът на сайта да провери ай пи адресите на авторите. Написаното е от Освободена служителка от Управлението за злоупотреба и непристойно поведение,поради което тя няма доблестта да застане зад името си.Излъганите сме ние в доверието, колегиалността и морала й. В Европът работят професиоалисти, има екип и дух. Понякога наистина е трудно , но заедно се справяме. Ако на някой не му харесва , нека намери по-добро място за изява. Честита Нова Година и Успех на успелите и неуспелите.

Заплащането е под средното и лошото е, че с тази фирмена политика която води фирмата, нещата не вървят на добре което се усеща 1во като спад на оборотите на фирмата, като спад на клиети и както като дефецит на служители.
Лошото и некачествено обслужване също допринася за отрицателното преобладаващо мнение за фирмата. Пречината за некачественото обслужване е поради текучеството на персонала, голямата му некомпетентност също.
Назаинтерисуваността на хората към фирмата в която работят.
Назначават се с лека рака хора, които нищо не правят поради пречината, че немогат и/или неискат да работят и въпреки това тази хора са там, дори по дълго от други които си струват.
Всичко това е продиктувано от политиката на фирмата и/или в частност отношението на ръководството спрямо хората си. Продиктувани от това отношение или по точно безотношение, персонала се чувства несигурен, не стимулиран да работи, а дори да работи се чувства неудовлетворен тъй като с нищо фирмата не показва, че е доволна от дадения служител повече отколкото друг например. Този вид стимул или потенциал за развитие просто го няма. Вместо това в цялата фирма цари анархия, безконтролируема обстановска в която всеки си прави каквото си поиска. Няма е организацията.
За работната среда да не говорим, това са Екстри в екстремна среда. Пуши се навсякъде, пие се навсякаде все едно си в зоо градина. За местоположението - дори улицата е няма на картата.
Сайта който са публикували един ден работи друг не. В момента не го отваря, а там са публикувани Общи условия за транпортирането на пратките ви.
Пък за колегите са по важни коалициите по време на работа отколкото самата работа и ако може някой да си присвуи заслугите ви, ще го направи с лека рака, като в същото време не забрави да ви препише неговите недъзи в работата ( пък и не само )
Преди да отидите да работите в Европът си помислете добре доли си заслужава алтернативата!!!

Абе подкрепям те който и да си ти .Голяма част от хората вярвяха на Европът.Дори и служителите влизат в това число.Но вече са безнадежден случай.Замира името Европът какато и управляващите.Като започнем с офис Пловдив..................ЗАПЛАТАДЖИЙ.......

Kazhete neshto za ofisa v Plovdiv, molya!

Най накрая и аз съм бивш слубюжител на европът.Фирмата като цяло е може би добра,нямах достатъчно време да видя хубавите и страни.Искам да изкажа мнение по въпроса с отношението към служителите и по конкретно за офис Горна Оряховица.Заплащането като цяло за това което правех е добре.Уважението въобще го няма,ръководител офис Горна незнае какво означава тази дума.Чак незнак как да го опиша.Просто нямам думи.Искам само едно да помоля,Г-жо Костова не си затваряйте толкова очите.Неможе човек на когото сте възложили развитието на офиса постоянно да ругае срещу всичките си колеги и да скача да "ударела два шамара"на хората които и помагат да си изкарва парите.Незнам дали тези думи ще стигнат до правилните хора,много се надявам да стане това.За мое щастие имаше и хора които знаят какво правят и искат.Благодаря на всички които ми помогнаха ,ако прочетат това ще се познаят.Да се надявам че след тези думи понеще си взема това което трябва.

Изключително точни, любезни и отговорни.

Заслужава си да пробвате да поработите в Европът. Има вьзмажности за развитие.