ЕВРОПЪТ-2000 https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,ул. Георги Трингов 6&markers=Пловдив,ул. Георги Трингов 6

ЕВРОПЪТ-2000

Знам как Европрът може да стане конкурентна фирма, но като начало...хм...нека другарката Костова да каже за колко стотинки ще продаде кочината.

Меко казано съм бясна!!! Доставката ми е със закъснение повече от месец. След многократни неуспешни опити да се свържа с ЕВРОПЪТ - 2000, днес най-накрая успях. Скараха ми се, че бавно диктувам номера на товарителницата, а като се забързах, пак получих мъмрене. Дадоха ми телефона на офиса в Младост, който цял ден е изкючен. Пратката ми е със статус "В куриер за разнос" от 02.12.2018. Чудя се този куриер от къде пътува и с какво, та толкова се бави!!!

Тази фирма просто не трябва да съществува . Те са образец
за изключително бавна доставка - в рамките на седмица. Дори аз не мога да говоря за доставка, защото не се знае въобще кога ще ми бъде доставена закупената стока. Със сигурност никога вече няма да пазарувам каквото и да е, което се доставя с Европът. Отвратен съм!

Най тъпата фирма в която съм работил !!!

И като работодател и като куриер са изключително зле.
Един човек обслужва няколко телефона.
Лъже се с време на доставки, повредени стоки. Ниско заплащане и нулево отношение.

Ако сте студент и ви трябва временна работа за няколко месеца да си счупите нервита става иначе е ужасно място. И изключително стресиращо. Говори се постоянно с недоволни клиенти.

За фирмата и заплащането е написано достатъчно.

Бихте ли ми казали как е в гр. София в кв. Суходол, какво е заплащането? Какво ви е мнението за самата фирма заслужава ли си да се започне работа в фирмата :)

Европът още ли съществуват? Чудя се как са останали работещи при тези смешни робовладелци, вероятно директорите заедно с "госпожата" лично доставят и взимат пратки с разпадащите се таратайки.
Едни фалираха преди 2 месеца заради некадърно управление, тези са следващите.

Работих във фирмата близо година и половина. В началото всичко беше много добре, но в един момент всичко тръгна с краката нагоре. Служителките от отдел "Качество" са абсолютно арогантни и постоянно ти крещят за най-малкото, независимо дали ти си виновен или не. А когато те са в грешка си мълчат - естествено. Пратките на фирмата постоянно закъсняват, после недоволните клиенти си го изкарват на теб! От страна на управлението няма никакво уважение към служителите. Експлоатират те както им харесва на тях. Изобщо не се замислят за персонала си и не се стараят да задържат старите служители. Там няма как да се издигате нагоре, защото всичко при тях е шуробаджанащина! Съветът ми е да не започвате работа там, нито парите, нито унижението, нито нервите си заслужават!!! И най-вероятно скоро ще фалират, като гледам как си увеличават цените без да има на какво основание - клиентите винаги са недоволни!

От такава пропаднала фирма друго не може да се очаква. И ние сме ползвали техните "услуги". Пратките ни понякога се бавеха със седмици. На думи са велики, но на практика от тях нищо не става. С некоректно отношение бизнес не се прави.