Олимп - ЮВ / Olimp - UV /img/frontend/nomap.png"

Олимп - ЮВ / Olimp - UV

Прочетох написаното за нашата Управителка във вашия сайта. Мога само да кажа, че по - човечен и народен човек от нея не съм срещала. Тя се грижи за всички и поема изцяло работата на своя гръб. Постоянно мисли за клиентите и за нас - всички да са доволни! Грижи се за всеки клиент, за всяка сделка, за всяко документче. Иска всичко да е изрядно и перфектно. И го постига! Възхитена съм от нейното поведение като Управител, и като представително лице на "Олимп - Ю.В.". А тези, които са написали лошите неща за нея са едни завистници затова, че обикновен човек от народа постига такива резултати!

не препоръчвам да се работи там.

Всичко би могло да бъде много хубаво, само да нямате нещастието да попаднете в офиса на ул. Раковски, 157 А. Там управителката е като хваната от гората, няма никакво уважение към подчинените си, никаква култура и възпитание и въобще никакви положителни качества, нужни на един управител на офис. Нямам представа чие протеже е и защо е назначена изобщо на такава длъжност, но би било добре да се замислят управниците на по-горно ниво от нейното - наистина им петни престижа и въздейства зле на персонала, който при нейно отсъствие би могъл да работи много по-добре, защото всеки знае, че в обстановка на стрес продуктивността е занижена и е с лошо качество дори и да има добро желание, амбиции и активност.

Няма по-хубаво от това да останеш приятно изненадан!