Олимп - ЮВ / Olimp - UV /img/frontend/nomap.png"

Олимп - ЮВ / Olimp - UV

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

Изключително много да се внимава с фирмата! На мен ми показаха имот на инвеститор, построен в София, без въпросният да е стъпвал в този град.
Изключително внимателни и мазни, докато се сключи сделката.
За съжаление, не мога юридически да им направя нищо.
Но мога поне да Ви предупредя.
Лъжци и мошеници.
Посредничество изисква чест и достойнство!
При тях само лъжата има смисъл!

Внимавайте с Агенция за Недвижими имоти Олимп - ЮВ, че продават къща незаконна във Вилна Зона Градище,Панчерево над 4 години в няколко сайта ,като цената забележете каква е- 60 хиляди евро.За тази смешна цена в Панчерево нали се сещате че има нещо -Гнило???Нещото гнило се оказа липса на всякаква документация на Къщата ,която е строена 2011г !!!! тези помияри от Агенция: ОЛИМП - ЮВразиграват хората всячески.Много къщи продават като знаят че нямат строителни книжа ,но разчитат на хора който нямат никаква представа как се купува къща и как се правят предварителни проверки по документацията.Затова внимавайте много с ТЕЗИ МОШЕНИЦИ………... Цената на имота е 60 хиляди евро с 550 кв двор грубо!
Телефон на мошениците град София, бул. Дондуков 77, ет.5 и ет.6, 0889555776 ,: 0888727896

Внимавайте че продават къща незаконна във Вилна Зона Градище,Панчерево тези помияри от Агенция: ОЛИМП - ЮВ.Цената на имота е 60 хиляди евро с 550 кв двор грубо!
Телефон на мошениците град София, бул. Дондуков 77, ет.5 и ет.6, 0889555776

Брокер: Георги Боянов

Телефон: 0888727896 Много некоректен човек е този брокер.
Продават къщи който нямат документи за самата сграда и така няма как да мине сделка пред Натариус.Къщата в панчерево се продава над 3 години .Това говори едно нещо,търсят балък да купи с кеш пари,незаконна къща.Която къща струва 60000 хиляди евро само с 600 кв двор.

Утре ми предстои нтервю в тази фирма, но като чета коментариите се замислям дали изобщо да отида или директно да се обадя, че се отказвам. Все пак коментариите са стари и моля ако може някой да ми даде по нова информация. Длъвността за която кандидатствам е: ТЪРГОВСКО - АДМИНИСТРАТИВЕН СЪТРУДНИК. Благодаря предварително!

Уважаеми г-н Цонев,
не разбираме защо и в качеството си на какъв Вие си позволявате да обиждате нас и собствениците на къщата, като казвате че е незаконна. Вероятно нямате никакви юридически познания, в което всъщност няма нищо лошо, но пък невежеството Ви не Ви дава право да обиждате! Състоянието на документите на един имот към датата на огледа му не означава непременно, че собственикът му или агенцията, която го предлага искат да измамят потенциалния купувач към датата на сделката. Обикновено собствениците изчакват да се "появи" купувач, за да започнат да си уреждат документите, защото всичко струва пари, а и по-голямата част от документите са срочни, което означава ново харчене на пари след кратък период от време - в случай, че купувач все още няма.
Каквато и да е конкретната ситуация, Вашето поведение е непристойно! Обадихте се следобед, настояхте за оглед още същата вечер, настоявахте да Ви изчакаме след края на нашия работен ден в офиса и дори не ни изслушахте като дойдохте, а започнахте да ни се карате и да ни обиждате. Когато човек не разбира от документи, а иска да купи "нещо", е редно предварително в самото начало да се каже: търся къща с Акт 16 и т.н. - всички Ваши изисквания, а не като Вас - искам директно да я гледам, без да питате, без да изслушате, а после се сърдте и обиждате. Не разбираме и защо пишете оплакване в сайт, който е за служители - бивши или настоящи и за работодатели.
Дали изобщо сте "купувач", както сам се наричате или някой друг...?!
Пожелаваме успех и доста късмет на Агенцията, чийто клиент ще станете, както и на продавачите, които ще имат "късмета" да харесате техен имот!
За некоректното Ви поведение и безпочвените Ви обиди сме сезирали нашите адвокати.
Екипът на Агенция "Олимп ЮВ"

Здравейте на всички, четящи този форум. Предния ден бях потеницален Клиент на фирмата - търсех имот за покупка. Арогантното им, некоректно и пълно с лъжи отношение ме отблъсна. На практика съм благодарен, че си показаха "доброто" отношение още в началото и по точи начин си спестих множество бъдещи неприятности и най-вероятно - загуба на пари. При контакта ми с тях излъгаха за следното: размера на парцела бе с около 25% по-малък от обявения (видно от справка на ИКАР), и това, че къщата в парцела е изрядна - не е - няма акт 16, няма разрешение за строеж, няма проекти.
По отношение на мнението на г-н Петров (30.06.3014) - бивш служител, мога да кажа че едва  последните 3 изречения много точно описват и моите впечатления и мнение! Арогантни, самодоволни и лъжливи- недопустимо отношение. Има една малка подробност - аз бях потенциален клиент  (какво остава за наемни служители). Скоро ще разберат, че клиентите са им работодатели, а не обратното.
Със здраве!

Здравейте на всички бивши и настоящи мъченици..на боговете от Олимп...НЕ започвайте работа там, независимо колко добри ви се струват условията - те не са такива, каквито ви обещават че ще бъдат.Ще работите много, ще правите по няколко неща едновременно, ще ви крещят и унижават, няма да имате обедна почивка, ще ви гледат на кръв и никога няма да са доволни. Мениджърите(ако изобщо могат да се нарекът такива) са под всякаква критика и без грам възпитание, избиват си комплексите на всеки, който им се връзва. Роднинските връзки са най- малкия проблем, просто няма да имате желанието да се върнете там, камо ли да прекарате цял един ден в тази тягосна обстановка. И накрая - за БОГОВЕТЕ на ОЛИМП мога само да кажа, че селския манталитет и комплексите можете да си ги проявявате някъде другаде, най- добре на село, откъдето сте дошли.

Здравейте, имам малко свободно време и реших да се позабавлявам като прочета сайта. Искам да споделя мнението си и аз, тъй като съм работил в Олимп. Започнах работа направо от Университета. Бях кандидатвал на много други места, но тъй като нямах опит, дори не стигах до интервю. Но от Олимп ме поканиха. Минах 3 интервюта, наистина много обстоятелствени, но ме взеха. Кой друг ще вземе юрист с 1000 лв. заплата плюс допълнителни проценти и то без никакъв практически опит? Останах много доволен. В Олимп работих 5 години, докато получа необходимият стаж, за да стана адвокат, какъвто съм и в момента - на свободна практика. За времето при тях научих много безценни неща, получих огромен опит. Искам да кажа, че в Олимп се държи изключително много и на първо място на перфектното обслужване на клиента. Налагало се е да оставаме след работно време, но как иначе да сме адекватни и клиентът да е доволен? Очудвам се на злобните коментари на "бивши служители" по отношение на работното време - нали затова получавахме допълнителни проценти? Прави ми впечатление, че 99 % от критиките са от бивши  офис сътрудници или технически сътрудници. Не ме учудва това, защото госпожиците, кандидатстващи за тези позиции явно нямат никакви амбиции, освен да бъдат СЕКРЕТАРКИ. Разбира се, че ще са разочаровани щом видят жена - интервюираща, та те са очаквали да се срещнат с "големия бос", около който да се "усучат" - но уви... Защо няма критики от бивши брокери или юристи? Аз лично съм свидетел как когато сме били в сделка и сме "под пара", сътрудничките се "крият" зад компютрите си, мърморят, че не били длъжни да сервират кафе, камо ли да мият чашите от изпитото такова, а да ни обсъждат нас, клиентите и шефовете, да въртят интриги и клюки - могат. Ще ви кажа едно - момичета, няма да сте вечно на 20 г - млади и "красиви", за да сте все секретарки. Какво ще правите като станете на 35 - 40 - без навици, умения и очевидно липса на амбиции? Лесно е да "плюеш", трудно е да си от другата страна! Дано имате шанса да сте там (както съм аз, защото вече имам 2 служители в кантората си), да ви питам каква песен ще пеете! Желая ви успех!