Олимп - ЮВ / Olimp - UV /img/frontend/nomap.png"

Олимп - ЮВ / Olimp - UV

Здравейте abc сигурно сме бивши колеги но от псевдоними и непрекъснатото мълчание в офиса на ул. Московска не може да се познаем. Аз лично съм съгласна с твоето мнение но колкото и да се замислям не мога да откря нищо хубаво от тези неща, а и за времето което съм работила там не съм научила нищо ново. Точно обратното искало ми се е да науча тези неграмотни хора на някой неща но ти най- добре знаеш, че ако покажеш по- големи знания от тяхните ще ти покажат вратата автоматически. Не че когато си мълчиш и изпълняваш всичко не идва деня в който Андрей Фотев не ти връчва заповед за прекртяване на трудовия договор. Ако нещо съм излъгала опровергай ме.

Управителите и част от служителите на фирмата са в тесни роднински връзки. Убедете се сами - Юлияна Андреева (управител), Трайка (Андреева) - (зам.управител), Андрей Фотев (касиер), Михаил Септемвриев (управител), Венелин (Септемвриев) Иванов (брокер) и т.н. Според мен Милена Атанасова също е от "роднинския" кръг, но просто използва друго фамилно име, за да не е много явно (както са направили и другите). Управителите на фирмата много добре знаят как са се озовали на тези позиции, затова треперят всеки ден някой от подчинените им служители да не забележи, че им липсва какъвто и да е професионализъм в работата. Ето защо се държат враждебно и са постоянно мнителни.Ако искате да се задържите по-дълго там на служба, НЕ трябва:- да задавате въпроси относно работата;- да се интересувате от другите служители и/или шефовете си;- да разговаряте с колегите си;- да правите коментари по служебни въпроси (защото не е професионално);- да правите коментари по извънслужебни въпроси (защото не са служебни);- да признавате, че нещо в работата не ви е ясно и да искате помощ или съдействие;- да ставате от работното си място за тоалетна или за да пиете вода;- да излизате в обедна почивка;- да ви пука, когато не отговарят на поздрава ви;- да демострирате самочувствие и достойнство (за жените - и сексапил).За сметка на тези неща пък, трябва:- да държите главата си ниско наведена;- да гледате управителите с обожание;- да сте признателни, ако по време на поздрава ви поне ви удостоят с изпепеляващ поглед;- да се съгласявате с всичко, без да разсъждавате;- да се съгласите с факта, че някои хора са повече от вас и доброволно да се оставите в техните ръце, за да направляват мислите и живота ви.Ако се замислите много дълбоко, може и да успеете да откриете положителни неща в цялата тази работа...

Някои да има мнение за работа като Брокер продажби във фирмата? Как се казва човека които води интервютата за работа? Дайте мнение...

Нещата, които прочетох в последните изкзани мнения са напълно верни. Реших и аз да споделя с вас приключението си. Постъпването на работа започва с няколо интервюта от които няма смисъл - просто губене на време. Същото мога да кажа и за престоя там. Няма ясно разпределение на задачите, които ти се възлагат. От ръководството всеки ти е шеф и трябва да задоволяваш всякакви прищевки. Не е желателно да контактуваш много с колегите си. Всички се гледат подозрително. За мен лично обтановкта там беше тягосна. Когато си тръгнах, а това беше най-лесното нещо, изпитах невероятно облекчение. Помислете хубаво дали си струва да се подложите на всичко това. Все пак мисля, че достойнството и себеуважението са важни и не е нужно някой да гради самочувствие на ваш гръб.

Да, явно тези се държат по този грубиянски начин с всеки един от кандидатите си за работа.И аз бях на интервю там края на миналия месец-и при мен същия сценарии-20 мин чакане ,глуповати въпроси от една  какичка която дори и не се представи,общо взето си изгубих времето.Питам се как е възможно да има такива невъзпитани хора които да те интервюират?Какво впечетление остават те на отсрещната страна?Ами как някой дори и да бъде одобрен от тях,ще се навие да работи с такива хора?не е чудно че още им се върти жалката обява!жалки са!ами ако трява един ден да се срещнем като клиенти с тази фирма как мислите дали ще се навия???

Опитах се да обясня на кого всъщност е въпросната агенция ,но коментара беше изтрит малко след като го написах!Както и да е - тази агенция е собственост на бивша силова групировка , и персонала отговаря на манталитета на собствениците!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Подкрепям "една умна жена" напълно! Бях в Олимп за 2 седмици през август, като офис-координатор. Останах с много лоши впечатления от маниера на работа в тази фирма и от поведението на управителите. Не ме одобриха в периода на пробния срок, защото, според мен, в прав текст казах на управителката Милена (не й помня фамилията), че нямам намерение да оставам след работно време. Договорката беше за 800 лв. и половин раб. ден - от 8.30 до 13.30 ч. Очевидно искаха да ме осигуряват на 180 лв., но да работя по цял ден. Съвсем скоро ме натовариха с куп други отговорности (за които не ми беше споменато по време на интервюто за работа), защото видяха, че пиша много бързо на компютър, умея да съставям текстове и се справям без проблеми с различни програми в интернет. Започнаха да ми прехвърлят работата на други хора и други отдели, за което трябваше да стоя по цял ден, че и повече. Тъй като напомних, че съм до 13.30 и тази работа е невъзможно да се свърши за това време, 15 минути по-късно бях освободена.Има няколко управители и всеки си дава нарежданията самосиндикално, а ти се чуди на кого първо да угодиш. Никой не ми каза кое всъщност е с най-голям приоритет и най-важно за работата на фирмата. Оправяй се! Забелязах също, че там явно много се котират хората, които се подмазват и слагат на шефовете и подхранват непрекъснато егото им на големи босове. Не го препоръчвам изобщо като място за работа, защото в цялата фирма цари нагнетена атмосфера и хората постоянно се дебнат, подслушват и са нащрек. Работи се на отворена врата, дори и да става течение, за да те наблюдават постоянно. Само за 2 седмици стигнах до там да ходя без желание на работа. Ако не ме бяха освободили те, аз самата нямаше да издържа повече от 1-2 месеца. Доколкото разбирам текучеството не е чуждо за тях. Но ако тези неща не са ви проблем, пробвайте се - дават сравнително добри пари и честно казано, в деня на освобождаването ми изплатиха парите за тези 2 седмици коректно - около 500 лв.

Напълно съм съгласна с "Една умна жена", точно и ясно дамата описа как практикува тази фирма. По същия начин се отнесоха и с мен с тази разлика, че аз дори не си направих труда да отида до офиса им. Като цяло се държат много надменно и невъзпитано, незнам за какви се мислят. Сега гледам, че все още си търсят човек за позицията и предлагат заплащане от 800 лв., а беше 600 - знаете ли и 1000 лв да предложите едва ли ще намерите човек, не за друго а защото нямате никакво отношение към хората. Дано си намерите майстора !

Имах неблагоразумието да кандидатствам за работа там за позицията "Офис сътрудник" ! Обади ми се една госпожа или госпожица - така и не се представи - и ми овясни ,че трабва да занеса снимка и да попълня анкетна карта в техния офис на ул.Московска №21.Отивайки там попълних въпросната анкетна карта и ми бе обяснено , че ще трябва да чакам обаждане за интервю.Обаждането бе на седващия ден.Въпреки ,че отидох в уговорения час ми се наложи да чакам повече от 10 минути ,за да дойде някой.Най-накрая в залата влезе една госпожица ,която също като колежката си не сметна ,че е необходимо да поздрави и да се представи!Интервюто започна - зададени ми бяха същите въпроси на които ден по-рано вече бях отговорила в анкетната карта.Госпожицата се държеше изключително невъзпитано и грубо - явно мениджърските й умения ,възпитание и образование липсваха!Установявайке ,че съм с висше инженерно образование ,работила като офис мениджър в строителна компания ,ме попита имам ли представа от отрасъла строителство!Като тази информация тя научаваше в момента - не си бе направила труда дори да прочете CV-то!Стана ми ясно що за професионалисти работят в тази фирма , реших , че съвсем не е добра идея да работя там , благодарих за отделеното време и казах , че позицията не представлява интерес за мен!Тя беше крайно изненадана от обрата ,който взе интервюто , но аз и пожелах приятен ден и с огромно удоволствие си тръгнах от така наречения им офис!Смятам ,че нищо не съм загубила с това - напротив !
Ако смятате да кандидатствате там за работа помислете дали това е добро решение!

Само едно ще ви кажа - не започвайте работа там! Уволниха ме, защото съм имала голямо самочувствие и съм била своенравна. От начало е приятно да се работи, но с течение на времето става един ад не защото изпълняването на работните ангажименти е трудност, а защото екипът не го бива. Не може една, която е завършила селскостопанския техникум, т.е. има правоспособност да управлява трактори, да ми се пише мениджър и да ми подвиква, или пък друга - която е пенсионирана бабка да ми пише с два пръста по клавиатурата и един час да нацелва буквите, да има тежест мнението й там. Не правете грешката, която направих аз, защото няма да ви е приятно една сбирщина от некадърници да ви управляват.