Загорка АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Стара Загора,ул. Хан Аспарух 41&markers=Стара Загора,ул. Хан Аспарух 41

Загорка АД

Хайде със здраве Г-Н Немет , един по един си заминавайте и другите на това ниво. Дано следващия види простотиите, които оставя "звончо" , че и назначенията в последните месеци са меко казано странни. Тръгнаха си хора от класа, а на тяхно място...... Ама то и човешки ресурси са от същия тип.

Вчера научихме поредната шокираща новина за напускането на компанията от Станислав Берков.Берков беше един от малкото останали в Загорка,които си разбират от работата,знаеше кога,как и какво трябва да се направи.Неговото присъствие и излъчване всяваха едновременно уважение и спокойствие.Берков е от хората, които винаги намират адекватно за всяка ситуация решение с диалог,финес и усмивка.Сигурен съм,че ще липсва страшно много на мен и моите колеги,тъй като заедно с него ние се изградихме и израстнахме като професионалисти.Берков беше винаги до нас и ни подкрепяше да намерим правилното за нас решение,насърчаваше ни да опитваме нови начини за постигане на резултати.А на господата топ “мениджъри” бих искал да кажа,че е абсолютно недопустимо да позволяват компанията да напускат хора като Берков.
Здраве и успехи в новото начинание Берков,знаем, че ще се справиш!

Раздаваме вътрешни бонуси ако намерим "някой", който иска да работи в Загорка........ HR политики, мениджър и подизпълнители направо трагични. Търсим търговски представител за село Долно Нанагорнище с английски език, перфектно ниво, за впечатляващата заплата от 1000 лева. Годината си замина със слаби резултати, може би някой е целял точно това. В края на всеки месец се молим на дистрибуторите да си вземат още малко стока, че "сме я закъсали с продажбите". Идва Греко и обяснява как било нормално, ситуацията била предвидима, и т.н. Не е нормално уважаеми Вие да сте все още в структурата на Хайнекен, е спасява ви само факта, че печалбата на България е мижава брънка в оборота на Хайнекен и с една по замазана презентация, как всички други са виновни, ви вярват и ви държат.

С последните промени г-н Жорко Георгиев си гарантира още 6 месеца власт. София град като регион се срива до невиждани нива. Но на мениджърите не им пука. Мислят се за много велики и не приемат чуждо мнение. Впечатление ми прави, че на Гошо се кланят до земята, а зад гърба му точат ножа. Великия селски мениджър се държи все едно е някакъв диктатор, но скоро ще се върне да пасе кози в онова северозападнало село от където е дошъл.
Хора си тръгват всеки ден. Наскоро новопостъпил търговец си е тръгнал още на първия си работен ден, но на Гошо и компания не им пука. Толерират се само служителки с хубава визия, заради разни не изпълними мераци. Заплатите са най-ниските в бранша. Бонуси не се хващат. Хората са дсмотивирани. Клиентите на фирмата вече нямат доверие в нея и я подиграват пред колеги от други фирми. Сърбина и той не знае къде се намира, но типично за голям шеф се мисли за недосегаем. А г-н Зойс няма какво да го коментирам. Този човек с помоща на Гошо, Дамир, Пробойски и сие, съсипаха велика компания. Нещата са много зле просто.. не се подвеждайте. От както съм служител на фирмата слушам от по-стари колеги как нещата ще се оправят, но докато тези господа управляват фирмата, тя ще си стой на дъното. Лично аз както и много други колеги постоянно ходя на итервюта и при първа възможност се махам, защото децата ми няма да се хранят от самочувствието (без покритие) на мениджърите.

С английски, с опит, мотивирани, млади.....и 1000 лв.
Явно Човешки ресурси не са си сверили часовниците.
Толкова вече е заплащането на работници с доста по ниска квалификация, но типично за нашите мениджъри, искат да прецакат служителите с разтягане на локуми и неясни перспективи.
Няма да ви се получи уважаеми, и малкото кадърни хора, които стоят по някакви причини ще загубите.

Друг е въпроса, дали фирмата е ок?
Скапана фирма, страхливи и комплексирани мениджъри, които са такива, тъй като са ги избирали страхливи и комплексирани от по-високите нива.
Корупция на най-високите етажи, като започнеш от Изпълнителен директор до ЧР.
Свирки и лизане на подметки...

Кой, както се договори, аз почнах на 1100 бруто в страната, не в София.

Не е вярно. Новите колеги идват на 1000 бруто плюс бонус.

Гледам обявите за работа и се смея на глас. Търсим хора с висше образование, с английски език, с опит, с мотивация..... И даваме какво..... Основна заплата 629 лева. Бонус ако имаш късмет. Много слаб HR отдел се появи в компанията, след Нина Владимирова, всичко е не за хората, а против тях. Тук ако работиш усърдно и изразиш мнение, което не е по волята на богоизбраните, се превръщаш във враг на на компанията, и ти се търси цаката по мишкарски начин. Абе кажете си в очите каквото имате да казвате, стига с тези леки номерца. Относно компанията мога само да се надявам да дойде холандец да оправи мизериите.

Много "силна" промоция, Загорка 2л.цена 1.99 лв. на етикет, сигурно много сте си напънали мозъците.
Продължавате към дъното господин Малякис!
Ако Ян Дерк беше тук, щеше да те изгони, като мръсно куче!