Загорка АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Стара Загора,ул. Хан Аспарух 41&markers=Стара Загора,ул. Хан Аспарух 41

Загорка АД

Претенции и изисквания към служителите много а заплата ХАМБУРГСКИ САЛАМ

Не започвайте като мърчандайзери към загорка пускат обяви в jobs bg ot тим лан те водят счетоводство,всички тим лидери са от Перник стоят ти на главата и ти нареждат и все недоволни карат те да се караш с управителите на магазини,закъсняват заплатите дават ги след числото не са вдигани от 4 години гонят след 5 месец с отговор че фирмата иска да се раздели,един човек поема два района дават ти по осем магазина Нели ги минеш имаш глоба,държанието на търговците към мърчаните е отвратително не дават навреме и това което ти се полага

Не знам за фирмата но Аз лично си докарвам до 200$ на седмица от този сайт:

Въпреки всичко...Бирата Ви се купува най-много в магазините, защото има Вкус, който не дразни....напротив... успокоява. Нито е сладък. Нито прекалено горчив. Балансиран е. Няма дразнещи неща в тази Бира. И не боли глава от нея!!!

Управлението от страна на ТОП Мениджърския Екип е равносилно на ГЕНОЦИД.Толкова бездарно упрвление не е имало,за това сме и твърдо 3-ти по пазарен дял.Срамота е да се взимат толкова високи заплати от ТОП Мениджмънта за никакви резултати!!!Нека всеки от тях да се погледне в огледалото и да намери виновника за ниското представяне не компанията!

Търсите нови възможности за финансова независимост, стабилност и просперитет? Попаднахте на точното място! Само тук и сега ще узнаете как да спечелите страхотни допълнителни доходи с работа от вкъщи или което и да е място по света и у нас! Работете колкото си пожелаете и когато си искате! Необходимо Ви е малко свободно време, лаптоп, компютър, таблет или смартфон, връзка с интернет и започвате. Печелете лесно и си харчете парите със здраве! Как ще се случи това, вижте тук :

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

Здравейте предлагат ми работа в Загорка . Какви са впечатленията ви за тях . Благодаря

Отново здравейте. Толкова много ми допада Бирата, която правите, че няма накъде повече, защото тествах жатецки хус, корона, милер... все скъпи бири, но това което правите е номер едно. Браво на Вас Работниците и Майсторите пивовари. Добри Сте. Запазете Марката и Качеството. Благодаря Ви.

Фирмата е добра но много опорочена, много се краде в търговския отдел и човешки ресурси и всички по веригата си затварят очите, а това е изключително демотиворащо за всеки който иска да работи и остави резултати след себе си.Толкова години всички са наясно с кражбите,разни регионални си купиха по няколко апартамента, други публично демонстрират много пари и въпреки, че всички знаят никой толкова години не взима никакви мерки.Хора кандидатствайте в тази фирма ако успеете да станете гъсти с регионалния ще крадете здраво и няма да ви пука колко ви е заплатата..

Здравейте на всички.Загорка е страхотна компания и това го казвам,защото имах привилегията да работя 11 години в нея.Жалко е,че сега виждам как труда ми и труда на всички мои колеги и приятели от онова ренесансово време м/у 2003 и 2014 година се е потъпкал и отекнал в небитето!Просто искам да знаете за това,че в тези времена се радваме на лидери като:Борката Милушев,Краси Костов,Ники Младенов,с които заедно постигнахме 34% пазарен дял в тотал и бяхме не само колеги,бяхме преди всичко хора,които основно водещо беше вярата и безрезервната отдаденост към компанията.
Помнете ги,защото това беше ядрото,което поведе Загорка към върховете!
Желая късмет на всички настоящи служители!