Загорка АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Стара Загора,ул. Хан Аспарух 41&markers=Стара Загора,ул. Хан Аспарух 41

Загорка АД

Така е, идват и поставят на ръководни позиции разни смешници, които и представа си нямат какво се случва и какво трябва да се направи. Те от своя страна правят промени, които самите те не знаят за какво са им. Просто за да си оправдаят големите заплати, а дали има нужда и ефект, те не знаят, а чакат нещо да се случи. Лошото е, че не им работи късмета и резултатите са ужасни. А да се правят на умни и да говорят - таланти да искаш.
И все търговците са им виновни.
А не сте ли се замисляли какво се върши в трейд маркетинга, маркетинга, HR-a?
Няма ли кой да оцени тяхната работа, резултатите от толкова похарчени пари........май няма.
Защото за слаби брандове, демотивирани хора и тъпи промоции селса не е виновен.

За Загорка най-добре е Маляката да си ходи. Ама да вземе и псевдо HRката, да се гушнат и бързо, бързо да ги няма. Толкова зле не е било! Ще напускат хора, даже още повече и не защото има и други предложения, а защото положението във фирмата не се трае. Крайно време е чичо Митко да вземе да отпрати гърчето откъдето е дошло и да назначи някой принципен и сериозен генерален мениджър.

Нещата в компанията са трагични както и да го погледнеш. Слаби брандове, тъпи и неработещи промоции и реклами, изключително слаби висши мениджъри и генерален мениджър, отчайващи резултати, демотивирани хора, интриги, двуличие, безперспективност и некомпетентност.
Положението никога не е било такова. Хората очакват действия и обяснения, но напразно, самовлюбените мениджъри не биха се унижили, но е крайно време да си кажат нещата такива, каквито са.

Към зададения по долу въпрос:

Имаше всички тези неща преди няколко години. В момента ще ги има колкото ги има и в кварталната баничарница до вас, дори си мисля, че там наистина може да се случи нещо подобно в някаква форма... за съжаление

Някакви отзиви за HR отдела... има ли team building-и, event-и ... допълнителни benefits?

Няма нищо по лошо за една компания от това, да има демотивирани служители.В последно време в Загорка се срещат много повече такива.Всичко това се дължи на висшето ръководство, което използва мениджърски похвати(ако могат да се нарекат така грубите им селски прояви) от миналия век.
Като логично следствие на това са промените, които мениджърите приемат за нещо нормално и необходимо, но резултатите са отчайващи. Много кадърни хора бяха прогонени и напуснаха, а малкото останали, от които става нещо си търсят работа.
Загорка се е превърнала в средище на интриги, двуличие и злоба.
Но за повечето хора е по важно да им върви мандата,да минава времето и да се махнат, без да се интересуват какво ще се случи след това. Много политици има какво да научат......

Този генерален мениджър явно страда от раздвоение на личността. Един ден говори едно, а на следващия друго. Пълен палячо..... Колкото по бързо се разкара, толкова по добре, защото той задава посоките. Негова е отговорността за всички неща, които се случват.
За последния Нилсен...... ужас....доблестните хора при подобни резултати биха поели цялата отговорност. А всички висши мениджъри се правят, че нищо не се е случило. Поне застанете пред хората и им кажете какво е положението и как ще решите проблема. Нали това очакват от вас, но не...приказки напред - назад и ден да мине друг да дойде. Да си получавате големите заплати и да правите хората на глупаци - това го правите брилянтно.
А каква компания бяхме.......и какви хора управляваха.....да ти е кеф да работиш, но беше...преди години

Браво "Маляка"!!!Аплодисменти!!!
Изрита Рамчев и си спечели още година мандат.
Виж огледай се на втория етаж.Там ти е най-сериозния проблем.
Като почнеш от Желязков и овършееш ония с платените маркетингови награди в съседната стая.
Огледай се какво става на пазара,или поне до дистрибутор се допитай,че от офиса изобщо не ти се мърда.
Всички брандове са стремглаво надолу!Ако нямате пари за Нилсен ще ви го пратя?
Момчетата в селса вина нямат,с тях всеки си бърше ръцете,че е най-лесно.А те продължават да напускат, ли напуска...

Здравейте, чух че имало някакви промени в Ръководството. Вярно ли е и какви са?

Господа меринджеи,

Мисля, че не сте наясно за случващото се в компанията. Много странно за мен, но и тъжно, защото ви интересуват само собствените ви заплати и бонуси и около това се върти цялата ви фирмена политика...... Аз бих се срамувал от това, а смятам и всеки нормален човек - професионалист.
Има и още нещо - толкова сте зле, че дори и не подозирате предстоящия крах в частта продажби и кадри, а за компанията като работодател може да си направите съответните изводи, защото хората навън отдавна са го направили - няма и помен от имиджа на Загорка като добър такъв.
Слава Богу има този сайт за да могат хората свободно да изразяват личното си мнение, защото вътре във фирмата не търпите подобни неща.
Който каже истината или загатне за реалността по някакъв начин го уволнявате по най бързия начин.
Хората, които знаят и си спомнят за старите соц структури, виждат доста прилики и сходства със Загорка.