Загорка АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Стара Загора,ул. Хан Аспарух 41&markers=Стара Загора,ул. Хан Аспарух 41

Загорка АД

Отново здравейте. Толкова много ми допада Бирата, която правите, че няма накъде повече, защото тествах жатецки хус, корона, милер... все скъпи бири, но това което правите е номер едно. Браво на Вас Работниците и Майсторите пивовари. Добри Сте. Запазете Марката и Качеството. Благодаря Ви.

Фирмата е добра но много опорочена, много се краде в търговския отдел и човешки ресурси и всички по веригата си затварят очите, а това е изключително демотиворащо за всеки който иска да работи и остави резултати след себе си.Толкова години всички са наясно с кражбите,разни регионални си купиха по няколко апартамента, други публично демонстрират много пари и въпреки, че всички знаят никой толкова години не взима никакви мерки.Хора кандидатствайте в тази фирма ако успеете да станете гъсти с регионалния ще крадете здраво и няма да ви пука колко ви е заплатата..

Здравейте на всички.Загорка е страхотна компания и това го казвам,защото имах привилегията да работя 11 години в нея.Жалко е,че сега виждам как труда ми и труда на всички мои колеги и приятели от онова ренесансово време м/у 2003 и 2014 година се е потъпкал и отекнал в небитето!Просто искам да знаете за това,че в тези времена се радваме на лидери като:Борката Милушев,Краси Костов,Ники Младенов,с които заедно постигнахме 34% пазарен дял в тотал и бяхме не само колеги,бяхме преди всичко хора,които основно водещо беше вярата и безрезервната отдаденост към компанията.
Помнете ги,защото това беше ядрото,което поведе Загорка към върховете!
Желая късмет на всички настоящи служители!

И с мен се случи същото, нали знаете, когато някой обикновен и със селско поведение “гащеризон” стане началник......олеле мале. 90% от така наречените мениджъри са такива и това е много сериозна тенденция в последните няколко години. Преди поне имаше кой да повишават, а сега е невероятна сбирщина от свиркаджии и гъзолизци

Фирмата е голяма, но заплатите са твърде малки, а работата е доста напрегната и стресова.
Бях изключително обиден от отношението на мениджъра ми, който се подиграваше и се държеше доста студено с мен, без никаква причина.
Много непрофесионално отношение, което по никакъв начин не отговаря на глупостите, които ръсят преди да започнеш работа в фирмата.
НЕ си губете времето.

Беше добра фирма, но с усилията на две поколения мениджмънт сега е мнооооого далече от добрите фирми и още по лошо е, че продължава да потъва.

добра фирма

Хах чета и се смея колко комично и трагично едновременно

Напълно подкрепям последния коментар на Консуматор на бира Загорка Клиент.
Вместо само да се оплаквате , защо просто не си вършите работата.
Един вели човек е казал“ Не питай какво може родината ти да направи за теб, а питай какво можеш да направиш ти за родината си.“ Просто заменете родина с Загорка.
Ако пък това не твоето място, просто напусни.
Промяната е право на живот. Онези, които гледат единствено към миналото или настоящето, със сигурност ще пропуснат бъдещето.

Здравейте отново на всички участници. Просто съм потресен от вашето негативно отношение към фирмата. Излагате се ама яката пред всички с тези ревове и уене срещу фирмата. Не ви ли се умориха пръстите да пишат подобни нещастни излияния?