Загорка АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Стара Загора,ул. Хан Аспарух 41&markers=Стара Загора,ул. Хан Аспарух 41

Загорка АД

Още един целувач на задници... да не са ти дали служебна кола

Здравейте отново на всички участници в групата на най-добрата по вкусови качества бира Загорка. Искам само да ви кажа, да не се нападате един с друг и да се обиждате помежду си. Защо ли? Защото Вашата бира много ми допада и не само на мен. Искам да споделя с вас, че много вносни бири не са повече от Вашата бира, която произвеждате. Според мен Вие сте номер едно на пазара в момента. Бъдете живи-здрави и по-големи заплати(ама това донякъде си зависи и от Вас). Благодаря Ви за хубавата бира.

Трудно може да се намери Търговски, който да изтърпи Зоналния от Ямбол повече от година. Може и да се намери някой мазохист по изключение.

Иван Недялков, още ли те държат на работа бе продажник? Има ли все още заблудени които работят за теб и за твоите схеми на прибиране на пари който уж даваш като бюджет на заведенията :D Трагедиьо напусни тази компания и дай път на някой който иска да оправи нещата. Колкото до теб....ти си една кръгла нула, въздух под налягане и един фалшив индивид(нямам как да те нарека човек)!!!НАПУСНИ....

Загорка е една прекрасна фирма, в която уважават хората и техния труд, няма никакъв тормоз (психически и/или сексуален) от страна на мениджмънта, заплащането е едно от най-добрите в бранша и всички идваме с усмивка и гордост на работа. Брилянтния ни мениджърски екип се състои от истински професионалисти и е въпрос на време отново да имаме най-висок пазарен дял...
... целуването на задници е един от двата начина за издигане във фирмата

Здравейте на всички участници. Искам само да ви кажа, че в момента загорка специално е номер едно. Мои приятели споделят, че каменица е пълна боза и нестава. А Загорка са докарали истинския вкус и не е спиртосана като едно време(не боли глава от само 0.5 литра).

Работех в Загорка като търговски представител и напуснах поради ред причини.Както много други смятах Загорка за добро място за работа и реализация,но уви нещата не стоят така.На интервюто трябва да знаеш перфектно английски,когато отговориш на условията ти предлагат и заплащането,при мен нещата бяха трагични 950 ми обещаха и увеличение след 6 месеца бонус 720 -звучи добре нали,но естесвено бях подведен (не можах да повярвам,че може така да лъжат тези хора в Загорка).Първия месец получих 730 лв.Бонус така и не се достига с таргет 85-90 процента при изпълнение около 60.И така от големите обещания на регионалния мениджър за заплата като Търговски представител 1400-1500 лв аз получих 730 и така 3 месеца.Изключително лошо отношение към клиентите от страна на ръководството.На поставени въпроси от моя страна за наболели проблеми(с неполучаване на бира по промоция с капачки)отговор на регионален мениджър е -махни го този,да работи с който иска гледай си таргета.
Извода е не почвайте работа в тази фирма.Ще ви дадът празни обещания и лошо отношение което ще ви е горчив опит.

Новия ГМ трябва сериозно да се заинтересова от случващото се в отделите Продажби и Маркетинг през последните 2 или 3г.и то във всеки един аспект. Много неща по отношение на резултатите ще му се изяснят.Дано има желанието да го направи.

Текучеството е голямо, повишават се хора които са удобни. От Човешки ресурси не са показали че ги интересува случващото се. Мнение различно от това на преките ръководители носи след себе си проблеми.Всичко това не от вчера.

Сигурно повече от 40 г. съм любител на бира "Загорка" и с малки изключения си купувам друга бира.
Още от началото на 80-те години винаги е била наѝ-хубавата от всички бири в страната.
От 2 г. си купувам "Ретро",но тази година определено качеството е надолу.
Купих и 1 каса от много рекламираната " IPA ".
По голям оцет не бях пил,дори и от наѝ елементарните български и вносни продавани в България не си заслужава парите.А да не говорим,че няма нищо общо с англиѝста ЕL.
Явно ще изгубите пазара.Разочарован съм!