Загорка АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Стара Загора,ул. Хан Аспарух 41&markers=Стара Загора,ул. Хан Аспарух 41

Загорка АД

Работех в Загорка като търговски представител и напуснах поради ред причини.Както много други смятах Загорка за добро място за работа и реализация,но уви нещата не стоят така.На интервюто трябва да знаеш перфектно английски,когато отговориш на условията ти предлагат и заплащането,при мен нещата бяха трагични 950 ми обещаха и увеличение след 6 месеца бонус 720 -звучи добре нали,но естесвено бях подведен (не можах да повярвам,че може така да лъжат тези хора в Загорка).Първия месец получих 730 лв.Бонус така и не се достига с таргет 85-90 процента при изпълнение около 60.И така от големите обещания на регионалния мениджър за заплата като Търговски представител 1400-1500 лв аз получих 730 и така 3 месеца.Изключително лошо отношение към клиентите от страна на ръководството.На поставени въпроси от моя страна за наболели проблеми(с неполучаване на бира по промоция с капачки)отговор на регионален мениджър е -махни го този,да работи с който иска гледай си таргета.
Извода е не почвайте работа в тази фирма.Ще ви дадът празни обещания и лошо отношение което ще ви е горчив опит.

Новия ГМ трябва сериозно да се заинтересова от случващото се в отделите Продажби и Маркетинг през последните 2 или 3г.и то във всеки един аспект. Много неща по отношение на резултатите ще му се изяснят.Дано има желанието да го направи.

Текучеството е голямо, повишават се хора които са удобни. От Човешки ресурси не са показали че ги интересува случващото се. Мнение различно от това на преките ръководители носи след себе си проблеми.Всичко това не от вчера.

Сигурно повече от 40 г. съм любител на бира "Загорка" и с малки изключения си купувам друга бира.
Още от началото на 80-те години винаги е била наѝ-хубавата от всички бири в страната.
От 2 г. си купувам "Ретро",но тази година определено качеството е надолу.
Купих и 1 каса от много рекламираната " IPA ".
По голям оцет не бях пил,дори и от наѝ елементарните български и вносни продавани в България не си заслужава парите.А да не говорим,че няма нищо общо с англиѝста ЕL.
Явно ще изгубите пазара.Разочарован съм!

Текучеството е меко казано голямо. Госпожата с две имена, изживяваща се за HR MANAGER, е всичко друго но не и мениджър. Проблемите идват от хората в компанията, а те са на това ниво, благодарение на HR отдела. Политиката при наемане и развитие на служителите е сбъркана и базирана на никакъв опит от страна на хората, които я осъществяват. Щом не може да се наеме търговски представител, то какво да се очаква да се намери ръководител или пък мениджър.

Дамир ти си идиот.Ти и Зойс доведохте Загорка до фирма която се бори за оцеляване,в която нито един служител не е ангажиран а работи на 20 процента само за заплащането си. Масово хората са демотивирани и не можем по нито един начин да ги накараме да пожелаят да направят нещо за Загорка която се е отправила към дъното.Във всички фирми в бранша се говори за огромните проблеми пред които са изправени служителите, за масовите молби за напускане,за нетърпимата безправност обладала всяка структура в Загорка. Изключително недоволни външни клиенти, дистрибутори и крайни клиенти. Вие господа ще останете в историята на фирмата като хора които съсипаха градена с години репутация на на най доброто място за реализация в бързооборотния сектор.

НОРМАЛНО, всички решения са взети и продължават да се вземат от мениджърите.
Тук възниква въпросът колко са си на мястото тези мениджъри и дали ще продължава да ги търпи шапката от Амстердам.
Промените както всички виждаме не дават резултати т.е. нямаше много смисъл, освен за повишените, те се наместиха на меките столове, но според мен седнаха на гореща плоча и скоро ще им пламнат задниците.
Те цифрите са си ясни - и с промоции и без, твърдо сме си трети. СРАМ И ПОЗОР

Едва ли има нешо, което да не е споменато като случващо се в компанията. Нешата не са ОК.
Взимат се страшно много грешни мениджърски решения. Демотивацията е на много високо ниво. Всички са озлобени, някои дори не го крият. Не мога да кажа, че няма и свестни хора, но те са с вързани ръце. Не се толерира честността и откритата истина. Има хора, които не заслужават позициите си. Всичко от оперативна гледна точка е страшно тромаво. Винаги има нешо, което не е домислено, клиенти недоволни, ненавременни таргети, неизпълними поради липса на стока по дистрибуторите.
Не започвайте работа тук. Не си заслужава

Доста хора вече по един или друг начин напуснаха компанията, а нещата не се подобряват. За сметка на това има около около 10 мениджъра, начело с генералния, с които не се случват такива неща.
Не трябва ли те да понесат отговорността и да си подадат молбите, а не да ни залъгват с презентации какво било и защо така станало. Нали те са проводниците на промените. Само че, ситуацията е такава, че тези неща няма как да се случат, защото те не вярват на хората и хората не вярват в тях. Главния виновник за това е този невероятен клоун GM. Нали по времето, когато е бил търговски директор на компанията, пазарния дял е бил най малък. В момента се върви отново към тези резултати и то със завидна скорост и трендове.
А хората очакват някой, който да им вдъхне увереност, сигурност, очаквания, мотивация и други подобни неща, които едни други хора ги можеха и успяваха. В най скоро време ще си тръгнат и малкото останали хора, от които става нещо, защото повечето от тях се чувстват като удавници, на които им липсва дори сламка, за която да се хванат и други, които същите тези меринджеи ще прогонят, защото “не вървят нещата”. За съжаление това няма да промени нищо, освен да продължи “обезкървяването” на фирмата. А след това...........нали се сещате какво следва..........

Не драги, просто компанията се управлява от 10 човека, явни некадърници, и ти явно си в някой от отделите ЧР или маркетинг, и нямаш какво да кажеш, ние работещите от повече от 10 години милеем за тази компания, за разлика от теб . Но нека си пишат всички, сводни сте да имате мнение.