Загорка АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Стара Загора,ул. Хан Аспарух 41&markers=Стара Загора,ул. Хан Аспарух 41

Загорка АД

Нямам представа, как не ги е срам и продължават да са нагли. Най-ниските заплати в сферата, но претенций - високи! Трябва да целувате краката на малкото кадърни представители, които тичат всеки ден и държат позиций на този труден пазар.
Всички са заменими, но ще се напълните с кадри, каквито заслужавате, защото умни хора за тези пари няма да ви слугуват.
Най-голямата ви издънка бе, че нямате представа как да стимулирате служителите си в силният сезон.
СТИМУЛ - смешници. Тогава тази помия от 200 мнения няма да ви залива. Съберете 2 и 2 от всички мнения под това и се постарсйте да промените ситуацията за всички тези хора, които са на границата и ви работят от добра воля и все още надежда за промяна. Смешно е разберете!

Пълен нещастник се оказа този изпълнителен директор.
Цена на Загорка 0.5 - 0.79 лв.цена на крадеца 0.89. Умряла работа стоката залежава.
Магазина тъкмо зареждаше, стока беше следния от 9 каси стъкло само една каса от продукти на Загорка. Преди години имахме пазарен дял над 60% сега като гледам сме около 15%.
Другите компании цените на стъклото са препоръчителни. Въпреки ниските цени, които са през цялото лято, никой не избира продукти на Загорка.
Много тъп мениджмънт, тъпче си хората и реежеш бонуса, а даваш парите на консуматора. Най-голямата глупост, това е поведение на поробител - мащеха.
Напускайте в пазара има работа колкото искате!

Много вярно, няма с какво да се похвалят и публикували в едно списание този “велик проект” с премахването на етикети от PET.Само че, хората да не са олигофрени, за да ви повярват, че е направено за да спасим не знам си колко хиляди дървета. А защо не караме електромобили или да продаваме бира само в стъклени бутилки.
Измислят глупост след глупост, прикрити с тъпи аргументи и се мислят за блестящи мениджъри - ХАХА
А пазарния дял - загубили сме 10-15% за няколко години и по точно след 2015, когато ретрото задържа нещата.

Кучета си лаят, а керванът си върви........ Преди две години ни засипваха с информация от Нилсен , как сме на първо място, как всички канали са наши, а сега .... Тишина..... В началото на годината си мислих, едва ли може да стане по зле, но уви, можело. Пука ми за компанията, пука ми за колегите, не са само парите, ще стоя , но това е последната година в която оставам, ако не ги изгонят всички, гърци,хървати, руснаци,МТ не ви се получава, не разбрахте ли, не хората са ви виновни, не търговските представители, не служителите в пивоварната, вие сте виновни. Положението е по зле и от 2008 година, нямате план, нямате визия, съсипахте брандовете, съсипахте екипите , навсякъде не само търговските . Лятото си отива , слава богу, продажбите са отчайващи, не вярвам да имаме и 18% маркет шер. Евала на конкуренцията, усети кой е слаб и там задълба, Каменица са си стабилни, защо ли, защото работят с методология, не като вас измислени герои, 2020 план имали, кой по дяволите ще остане от вас до тогава, ще правите ликвидация ли? Радвам се че идва октомври, радвам се че се закопахте така, вече нямам кой да вярва на презентации, как всичко било прикрито през годините. На останалите в компанията мога само да пожелая успех и да ги потупам по рамото, след всичко това през изминалите две години, щом сте още тук , браво, устискайте още малко, няма как да останат балканските безморални същества.

И да го уволнят, все тая. Посоката, в която води фирмата е пагубна и няма оправяне в следващата няколко години. Жалко за компанията и хората.
Този бездарник изгони много кадърни хора и Загорка се превърна в НЕЖЕЛАН работодател. Ако се огледате в обявите, ще видите, че няма район без обява за търговци. А ако се питате ЗАЩО, прочетете коментарите надолу.

Колеги, верно ли, че комплексирания пенсионер го уволняват след отпуската?

Това не е F1, а блъскащи колички на ежегоден селски панаир.

Относно цените, на мен ми прави впечатление също.
Тази стратегия с цените може да се измисли от всеки един търговски представител.
Тук се появяват култови въпроси, като:
Защо имаме отдел ключови клиенти? Махайте ги, сваляне на цена в модерна търговия, може да се измисли от всеки, даже и асистентка та може да се до сети за тази стратегия.
Защо имаме търговски маркетинг? махайте ги всичките!
Защо имаме отдел ЧР? подбирате най-слабите за най-важните отдели, ако бяхте хора с достойнство, досега да сте напуснали всичките.
Защо имаме отдел финанси?
как ФМ е пресметнал, че с тези цени ще ни излезнат резултатите?
Ей маляк, напускай, фирмата под твое управление стана ЕТ.

Цена на Загорка 2л в Билла 1,65 лв.
По-показателно от това, колко зле е компанията не виждам....
Преди време според " маркетинг директор-а " Загорка трябваше да е 1,5 л защото тя е специална :) Трябваше да е по-скъпа защото тя е специална :) а сега лято е, световно е, но Загорка е на нивото на private label.

Може:

1.Заплащане : Ако не хванеш месечен бонус ставаш клиент на фирмите за бързи кредити
2. Отношение : Зависи от прекоя ти ръководител, но като знам какви застаряващи катъри за разстрел са във Велико Търново, не вярвам да ти е комфортно
3. Работа : Ще получиш раздрънкан пикап с който обикаляш магазини и заведения за да изпълняваш тъпите насоки на шепа кретени, които се мислят за мениджъри, а всъщност са си посредствени меринджеи

В общи линии по добре кандидатствай в друга компания, защото тези не знаят какво правят и какво се случва около тях.
Ако ти трябва повече информация разгледай по надолу и си направи изводите.