Загорка АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Стара Загора,ул. Хан Аспарух 41&markers=Стара Загора,ул. Хан Аспарух 41

Загорка АД

Здравейте, много се забавлявам да Ви чета коментарите. По-точно на настоящите служители, интересно ми е как плюят компанията, като самите те представляват компанията. Явно самите те са некадърници. Второ, как след като са много знаещи и добри а другите не стават, не постъпят, като всички нормални хора, подават си молбата и готово.Може би така компанията ще тръгне в положителна посока. Едва ли обаче им стиска ( май нямат та*шаци) а само пискат като малки момиченца. Весел празници на всички!

Работих във въпросната компания и съм съгласен с повечето колеги тук. Изисквания големи, а насреща едно нищо. Работех в екипа на един алчен, подмолен и долен мениджър който се представяше на интервюто с едно лице, а като започнах се оказа едно голямо нищо! Обучението ми беше дадено в една папка и сам да се уча от нея. Нямаше адекватни отговори на моите въпроси относно естеството на работа. Все съм задавал елементарни въпроси и т.н. Радвам се, че не съм част от тази компания вече.....пълна експлоатация на човешки труд.

П.С. Не започвайте работа тук, а още повече в Юнит Тунджа!!! "Мениджърчето" е........

Както виждаш и без мен хората го пишат,а аз казах да спреш да пишеш от името на други, защото ако беше напрегнел малко мозъчните си гънки,колкото и малко да са,щеше да се сетиш,че хората, които биха защитили колега в Загорка отдавна ги няма.За настоящите има написано достатъчно и като го прочетеш ще разбереш колко съм прав.

Компанията се превърна в перфектна среда за развитие на безмозъчни, брали дренки и ягоди в Англия, но научили малко език. Всичко е възможно в момента, без значение какво си работил ще те вземем , та и мениджър ще те направим, само език да имаш, в буквалния и преносния смисъл, че да го каляш хубаво

Ей подметка престани да плюеш по Берков!Нямам работа със септичните ями и съдържанието им ама като чета простотиите които си написал.Защо не пишеш за демотивираните и обезверени търговци които се махат при първа възможност.За това,че хората в завода стоят от немай къде а малоумниците от човешките ресурси не правят нищо друго освен мизерии и интриги в колектива.А?

Това, което искам да кажа е да спреш да пишеш сам за себе си, защото е смешно и жалко, а освен това показва колко ти е сивото вещество и възпитанието.
Ходи се скрий някъде, защото никой не се интересува от теб.
Хубаво е, че се разкара от компанията и повярвай ми, няма такива, на които да им е тъжно, както ти се иска!

Индивида с двата от последните три коментара освен , че е септо хейтър е и йокто прост. Дори и малко дете ще разбере какво се опитва да направи , но за негово най-голямо съжаление това няма да се получи , тъй като хората познават , обичат и уважават Берков (освен теб недоразумение такова)!!!!!!!!!!!!!!!!!!
По - добре обърни внимание на изпълнението на служебните си задължения , тъй като заради набедени професионалисти като теб фирмата е в това състояние!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Интересно, както се казва в народната поговорка “гузен негонен бяга” .
А как разбра, че става въпрос за него?
Ето сега се вижда кой е жалък

Подкрепям на 300 процента колегата който е писал коментара за Берков. Аз съм имал възможността да контактувам с него и мога да кажа, че ми помогна да науча много неща в работата. А на паразита с коментара от вчера ще кажа, че злобата и завистта никога не спят. Жалък си.......

Каквато е фирмата, такива са и служителите.
За какво говорим - напускат и си пишат коментари, в които се хвалят сами.....какво падение