Fresh fashion /img/frontend/nomap.png"

Няма да падам до нивото на някой , който дори не си е написал името. Ако случайно сте забелязали този сайт е за мнения за фирми, а не дали аз или вие сте магарета!Като се правите на умни-четете...информирайте се...мислете и чак тогава пишете, а и не е лошо да  погледнете условията за публикуване тук! Кристиян...ще те гримирам когато дойдеш- никакви проблеми.

Здравейте! Аз съм гримьор и коафьор в модната агенция. Незнам кой е писал преди това, но има съвпадение на имена.Все пак не само едно магаре е Марко! :) Не ми е приятно да чета мнения, които не са обосновани с доказателства и са писани от анонимни или измислени лица. Както добрите, така и лошите ви оценки е добре да бъдат подкрепени с нещо... Агенцията в която съм горда, че работя е една от малкото, ако не и единствената, която кани абсолютно всички харесани за модели лица със родител или настойник(без компромис).В процеса на работа родителите отново са задължени да присъстват. По време на изяви- клипове, реклами и участия има отговорник от офиса, който следи за спазването на чисти работни отношения,  така както и никога не е било забранено присъствието на родители. Обикновено по време на снимки родителите не идват поради личното желание на децата им. Когато обвинявате в непристойни дейности моля ви поне проверете за условията на работа и дали изобщо такова нещо е възможно. Възмутена съм от наглостта на някои хора да пишат небивалици. Това че някой не е бил поканен за снимки не е вина на екипа ни, а ваша лична несполука. Когато един режисьор избира персонажи не е длъжен да ви хареса, а избира тези, които му пасват за ролите в съответния клип или реклама. Можете да се просветлите колко много деца са снимани последната година като разгледате изяви и продукции в страницата на Фреш Фешън! www.freshfashionbg.com  Имайте доблестта да признаете личните си неуспехи и не винете никой друг за тях. Ако имате въпроси и нещо ви притеснява по-добре се обърнете към някой от модната агенция...Щом толкова добре преценявате нещата и давате вещо мнение не е ли редно да проверите първо дали е вярно и тогава да се изказвате, поне малко по-подготвени?!... Пожелавам успех на всички наши модели и на злословниците също! Жалко е само че хората, които са добронамерени и доволни от нас-рядко се врат по такива теми, а и рядко биха си позволили да спорят и да доказват!Вижте изявите на хората, които работят в сайта... Когато фактите говорят...

я кажете нещо за тая агенция бе хора, че и мен ма одобриха за модел и трябва да ходя да плашам и да са снимам другата седмица и незнам дали да ходя или не

Абе вие какви сте бе?Каде ви е първия клас където са ви учили да пишат.Катее научи се да пишеш,че жалби с правописни грешки не приемат.Не знам каква се явяваш във фреш фешън,но там ми изглеждаха много умни,приятни,приятелски настроени,лъчезарни,интелигентни и прекрасни хора.Какво си тръгнала да съдиш като не е вярно защо се захващаш.С това само доказваш вината на агенцията и тази защита която си мислиш,че правиш е нищо повече от по голямо оронване на престижа.Покажи малко великодушие и че си над това което се чете тук.Винаги има "за" и "против" бъди "за" тях (скоро за нас) обаче внимаваи какво пишеш защото можеш само да направиш по-лошо.

Аз съм майка на кандидат за модел на въпросната агенция. Безкрайно съжалявам, че се поддадох и повярвах на техните лъжи, но те много добре умеят да използват за своите цели желанието на всеки родител детето му да бъде успешно, удоволствието, което изпитва една майка, когато й казват, че сина й е много красив и ще стане супер модел. Не на последно място са и лъжите им, че в най-кратки срокове инвестицията, която правиш, ще се върне многократно, защото те "ГАРАНТИРАТ ", че точно той (синът ми) ще има безброй участия, защото, както казах по-горе е "много красив и фотогеничен". По този начин и аз се оказах в кюпа на измамените и "олекнали" с 500 лв. от "най - добрата" агенция. Родители и деца - не отивайте в тази агенция - ще бъдете "омагьосани" и естествено измамени. Сериозно обмислям възможностите да сезирам някои държавни органи, във връзка с проверка на дейността на тази агенция, тъй като евентуален съдебен иск би бил неуспешен, предвид, че съм подписала доброволно договор с тях.

много интересно ,доста мнения  но май нито едно профеионално  агемцията е сред най- чистите в българия никой никого нелъже  искате дасте модели  еми трябвя да си платите естетсвено  а дали ще има клиенти не се знае естествено няма  нищо ненормално напълно редовна  фирма  със всички законови   нормативни  изисквяния  тук има някоя доста  смешна  така да се каже моделка щяля да сезира незнам си какво и каде  пълен буЛАМАЧ   КОЕ ДА СЕЗИРА   ИМАТ ДОБРА  СРАТЕГИЯ ИМАТ ДОСТА МОДЕЛИ НИКОИ НЕ Е КАЗАЛ ЧЕ Е  ЩЕ  ИМАТЕ  РАБОТА ТОВА Е ОБУЧИТЕЛЕН  ФИЛИАЛ ЗА ПРЕДСТАВЯНЕ  АКО СЛЕД ТОВА ИМАТЕ РАБОТА ИМА АКО ОБАЧЕ

Аз сега тепърва ще отивам при тях.Още не са ми взели парите обаче имаме договор.Сега ще е първата ми фотосесия,а те са две всяка по 200 лв.После участие пак за 200 лв. и самия договор 100 лева.И тези цени плюс пътя които ми излиза по 100 лева отиване и връщане(4 пъти 1 за кастинг,2 пъти за сесиите и един за участието).Дано не ме излажат,защото бяха много мили хора.

Ами ако в договорът ти го пише значи да ,иначе няма как да те задължът!

здавейте може ли да ми кажете дали като си подписъл договор с фреш фешън но не си направила нито една фотосесия въпросът ми е дали наистина трябва да платя неустойка 1000 лв ако можете да ми отговорите пишете ми моля вил.

Тези се страшни лъжци бе. Има ли още кой да да се връзва на щедрите им обещания? Те ти обещават чудеса, само и само да ти вземат парите и после изобщо забравят за теб. Като им се обадиш да питаш какво става с обещаните участия, се оказва, че не са те одобрили. Уж бях страхотно и невероятно лице и ме искаха за реклама от Мобилтел и Нокия, а после се оказа, че никой не ме иска и не ме каресва....