Fresh fashion /img/frontend/nomap.png"

във  всеки брой на  списание хай-клуб мойе да видите по 4 нови модела както и във  списание   нов фолко това са по  8 модела на седмица и 32 модела  снимани в списание за мецсе по добрите модели  дееее

еми направих проверка цените  от 99 сега са 119 защото   фирмата е пререгистрирана но новото законодателство на република българия и от   12 дена е регистриарана по ддс затова всяка стара цена им е слойена стойноста на ддс  20 процента затова някой са с 99 стара цена а новите модели със 119  по ддс

за да кажа и аз сега нещо. неможе законо регистрирана агенция фирма със, ценоразпиз за предлаганите услуги да се предостава на кандидата обяснява се че, това е толкожа онова е толкова и модела кандиат реши , да  се обучава това е единствено решение на модела,.Никой не кара никого насила нито пише в договора че се гарантират  участия напротиж даже има декларация, с която се подписва модела,че по време  на регистрацията му , не е предлагана конкретна изява реклама или друго зада няма спекула както тук на никои модели  това е пален фарс на неуспелите грозни модели ако може  въобще да се нарекат модели пълни  комлексари търсещи вината в посредника защото реално погледнато  фреш са посредници правят, фотосесите и когато доиде клиента  той- разглейда така наречената  на прост език стока тоест наличните модели ако избере  някой модел добре ако не не пазарна икономика няма лъжа няма измама  никои неможе да гарантира живота на някои никоий неможе да даде гаранция че  утре няма да има заметресение никй неможе да гарантира че  човека на който държите няма да ви  изневери или напусне  въпреки че имате граждански брак и сте се заклели във вярност много са нещата който може да се изрекат и кажат истината обаче е една  агенция  фреш е сред най добрите закони модни и чисти агенции  успех на всеки модел

здравйте, казвам се кръстинова  тук е доста интересно.Има мнения абосоютно, необосновани и непрефесионални нека започен разяснението какво е модна агенция и какви са нейните задължения и права.МОДНИТЕ агенцййв целият свят  имат една и съща практика  кандидата модел  се явява на кастинг на живо или със снимков матерял,ако е удобрен  агенцията предлага дадената програма за убочение и си казва ценоразписа както е навсякъде  всяка фирма си има ценоразпис на услугите. правят се снимки публикуват се в саит или се предлагат от така наречените БУКЕРИ  в дадената агнеция  ЗАЩО  СИ правя , труда да пиша и да обеснявам защото модна агнеция ФРЕШ  са може би най коретните като изпълните  инаправа на снимки букове грим и т,н . Няма агенция  която да не взема пари на начинаещи модели  ако си вече наложен модел пари не се плащат но за да се стигне до това трябва да минеш по този път и да си платиш за дадената услуга за курса.  Тук невиждам измама или подвеждане всеки може да опита късмета си и да се снима за модел  младоста е една все пак. Но тук се натъквам на клиенти недоволни с доста вулгарни изрази и поведение а имат иначе самочуствието на модели това е потресаващо, но е друга тема на обсъждане и в края на краищата след като  модела бъде сниман съответно  самите  производители , вносители  с една дума тези,които искат да наемат модела за реклама искати плащат за да ползват даденият модел .Стигаме до извода че, агенцията само прави профила и чака клиенти  а агенция  ФРЕШ  ДОКОЛКОТО СЪМ ЗАПОЗНАТА Е
СЪВСЕМ,РЕДОВНО РЕГИСТРИРАНА И КОРЕТНА  В ГОРЕИЗЛОЖЕНОТО,НЕКА СЕПОГЛЕДНЕМ САМИ КОЙ СМЕ И ДАЛИ СМЕ ИЗОБЩО НЕКА.ЗАСТАНЕМ САМИ ПРЕД ОГЛЕДАЛОТО И ДА СИ КАЖЕМ СТАВАМЕ  ЛИ ЗА ТОВА ИЛИ НЕ НЕКА НЕ ОБВИНЯВЯМЕ ЗА НЕЗБЪДНАТА ТА СИ  МЕЧТА, АГЕНЦИЯТА  ТЯ Е НАПРАВИЛА ВСИЧКО ЗА КОЕТО Е ДЛЪЖНА ДА  НАПРАВИ ОТ ТАМ НА ТАТЪК ВСИЧКО Е КЪСМЕТ  И Е В РЪЦЕТЕ НА  ФИРМИТЕ
Защо пиша всичко това защото агенция фреш е най чистата агенция на територията на бг    не се занимава с проституция както много дриги ,да не назовавам имена и е най добрата агенция като струтора  и затворен цикъл на работа  сцена, стайлинг, фотостудио, съблекаля,ръководство,чакалня. е в едно  направено е така че да се почустваш истински модел идете по другите агенцййй и се уверете за  горенаписаното ми,чак тогава съдете но според мен съдете вас самите си и вашта малка душа готова да  оплюе но не и да види красотата и  труда който полага екипа за вас тук са се събрали само  грозните комлексирани хора  за съжаление

Искам да питам а за интервю плаща ли се? Що да плащаме нека инвестират в нас,да си удържат процент от изявите.Ми то ние ако имаме пари модели ли ше ставаме за пари е всичко това нали? То аз ако имам пари що ми е да ставам модел мхм....

Аз това немога да си обясня,  за едни кандидати е договора 100лв за друге 120лв.За едни сесията 200лв за други 240лв.

За тези снимки на всяка сесия ли трябва да плащаш по 50лв. И  ние като си сложим пътя от Силистренско до София ..............Все още ли си навит да ходиш?

Еми значи 2 фотосесии по 200 лева,договор 100 и участие 200 плюз разходите за път от Русе до София.И ми искат по 50 лева да си взема фотосесията

Ти имаш ли дотовор с Фреш и ако имаш колко  заплати за оформянето на договора и колко сесии ти казах ,че ще имашл.БЛАГОДАРЯ ТИ

Аз там имам регистрация :д и им гледам темите,но за тях нищо не откривам.Предимно търся рекламни агенции,че нямам вяра на човек който ми каже дай пари аз ще направя това и това.Щом го каже 70 % лъже :Д