Fresh fashion /img/frontend/nomap.png"

Кристиянчо виждам ,че и ти като мен те интересуват  много  неща  относно агенция "ФРЕШ ФЕШЪН" Ако искаш щракни върху  форума MODEL.BG.COM ,има много изказвания,скайп, тел.номер на който можеш да се обадиш ида разбереш доста неща.

да  ако има клауза за неустойка да далйите тези пари още повече , освен тази сума  се налага да платите и разходите за  самото дело което може да бъде  поне още толкова и може да се достигне до 2000 неустойка те пак са с малки неустойки  модна агенция визаж имат неустойка от 5000 ев така че  подобре си изпилнете поетото обучение друго това че  някои е писал тук нещо неозначава че е така все пак обърнете внимание на добрите коментари не са мо на лошите и от каде сте сигурна госпожо че това не са коментари на конкуренциятя ЗА ДА СПЛАШАТ ТОЧНО  ТАКИВА КАТО ВАС

Ако трябва да бъда точна, 1-та сесия е 239лв,2-та сесия е пак 239лв и последнат сесия 3-та е УЧАСТИЕ В TV по канал 3 е 239 лв.

агенцията  има най  много снимки на модели в списанията си
хай- клуб  нов фолк   имат стратегия и договор най преспективните да бъдат сложени  тези списания може всеки да си купи и да види
всеки  брои на списанията излизат с 4 лица  за месеца  16  за годината 172    лица така че незнам аз някоя друга агенция да  прави това

Радвам се 4е договорът ми изте4е с тях! Всеки които погледне едно списание никаде нияма да види модели на Фреш а на Уеб Моделс или Визаш. При Фреш вси4ко е много скъпо и накрая ништо.Ниамам ништо против тях но ме дразни 4е лъжат и то много!Един съвет спрете да Лъжете хората заштото е грозно и името ви спада от ден на ден.......

мога да кажа само едно няма по добра организирана чиста агенция за обучение на модели в  даржавата ни  имар затворен цикъл на работа  документално уредена законна  и най важното  работеща вече над 10 години  коментара е излишен никоя друга нее вложила толкова  усиля за  удобсвтото на моделите си и невроятната среда те и  дриги агенци има с толкова стаж но сами идете  обиколете навсякъде и чак тогава си правете изводите   тук повечето коментари са от  непроесветени  личности който  неразбират от снимки  стайлинг и  попитика на представяне но все пак сме демикратрична страна вси има право на мнение дори и да е погрешно а по някога дайе нелогочно както много други нали сме българи  това ни  е  народопсихологията за съжаление    агенция  фреш е неповторима агенция  а това че някои се записал искарал курса ама нищо нестанало е напално нормално   то даже по нормално от това няма всеки неможе да  има участия  важното е че агенцията е дала шанс на младоста да се изяви да си направи нужните неща за  да бъде модел после се чака тва е положението

Еми то ще си гримиран разбира се,защото ако имаш дори и малка папчица ще се види и снимката ще стане гадна :S има някои излишни неща като спиралата и гланца ама караи аз гланца го изядох,а спиралата не издаржа и минута. :D като цяло е важно излачването което имаш ... ела да видиш.Аз ще съм там на 17 октомври към 10 часа ... вярно е,че вземат пари,но другите агенции ти искат портфолио и да си обучен,а тук те обучават ...

Е като искаш върви.Аз ти говоря,че съм още малък и не ставам за някакви чалгаджийски клипове(предимно се правят),а за реклами,но в България все още не се снимат много.За календари и други такива не знам,но там са ония от арт-глупостите (надувковци с големи мускили дето мязат на горили).

бе не разбирам кое и е супер на агенцията ако само ще си давам парите за да ми говорят само колко съм хубав по добре тогава да ида в друга агенция където поне няма да ми земат толкоз много пари

Абе идвай бе супер е агенцията.Има много хубав офис,собствено студио за снимки и дават безплатни бисквити (едно от хубавите неща)  :D малко е скапичко първо,но после с участията(ако си хубав не мязаш на задник) се връщат. :D Аз мисля,че няма да имам участия ама нищо...важна е тръпката,удоволствието ...