Fresh fashion /img/frontend/nomap.png"

хора,нека тези бездарници от ФРЕШ ФЕШЪН да си получат заслуженото- ЩОМ МАМЯТ ХОРАТА, хайде някой,който е пряко потърпевш(тъй като аз не съм) да пише до ГОСПОДАРИ НА ЕФИРА!!!ЗАСЛУЖАВАТ ДА бъдат НАКАЗАНИ! хайде организирайте се какво чакате!!!!!!!!!!

Преди около месец кандидатствах, но поради лични причини /заминавам за Австрия/ се отказах още преди да отида там да ме \"преценяват\".Да не говорим и че немалко се наплаших от мненията в интернет. Това се случи , както споменах, преди около месец и преди броени минути един много мил господин с цветущ език и мек акцент ми се обади лично с въпроса \"на к\'ва са праиш бйе?\", сиреч \"как е възможно да кандидатствш и да не се явиш после?\". Пък преди време изришно заявих на една девойка че АКО ИМАМ ВЪЗМОЖНОСТТА ще се свържа с тях. И какво в крайна сметка, фактът че не си клатя краката по цял ден и не ги чакам да ми се обадят ме прави \"увсЪ\" и други епитети, които ми е неудобно да упоменавам? Не се занимавайте с тях, липсата на елементарно възпитание на персонала ми говори предостатъчно за агенцията и работата им като цяло. Радвам се, че се отказах навреме.

Здравейте, аз съм също една от кандидатките за статист във Fresh feshion.Питате дали ще ви вземат на работа - едва ли!
Преди повече от месец ме поканиха на интервю - отидох.
Трябвало да платя 22 лева - платих . За снимки ги вземали -снимки ми направиха , но така и не ги видях дори.Казаха ми , ние ще ви се обадим още чакам .Докъто бях там дойдоха 3 души за 10 минути и на тях им казаха че ще им се обадят. Направете си сами сметка . Аз лично ще алармирам медийте.Нека се знае как хората си правят чисти пари от нищо.А обещават от 400 до 1000 лева на месец.Това е от мен .

Агенция от висок клас. Дали ще те изберат или не , било то за статист или модел не зависи от тях. Те предлагат, клиента им сам избира. Това е!

Хората са казали: Дай , за да получиш!

zdraveite az hodih platih 22 lv. snimaha me i sega 4akam da mi zvannat ako ne to pone iskam da si vida snimkite

Когато отидох за ппът,ми поискаха 22лв за да ме "запишат" за статист.
/само да вметна,че око нямаш 22лв-не ставаш,толкова струвала услугата :Р/
от тук нататък..няма да коментирам,хората писали преди мен са доста наясно,жал ми е за тези които се хващат на въдицата

когато се пускат обяви трябва да се публикува следния текст"статист може да стане всеки,ако има 22лв,а ако имате повече може и модел да станете..."

zdraveite iskam da vi kaza 4e me izlagaha mnogo podlo v tazi agenzia vzeha mi 99 leva za kontrakta posle oste 199lv za 1vata fotosesia posle i oste 199lv za 2rata fotosesia i 200 leva za predstaviane a obestanieto bese reklama na energiina napitka VNIMAVAITE NE SE HVASTAITE IZOBSTO STOTO STE PATITE SAMO!!!

тука гледам и се чудия на поредната българска апатия на някои 5 6 злобни лоши хора дали били 20 лева дали били пари за курсове еми то бесплатно ниама никаде много сте интересни фреш фешън за мен е наи чистата преупяваща агенция кажете една агенция която да не взема пари за курсове няма такава за разлика от другите агенции фреш е супер модерна и с много добра политика за разлика от жизаж ивет и не се занимажат с проституция за всеки спокоино може да посети саита и сам да види какжи продукци и какви чудесни изяви имат на световно и българско ниво защо ние българите невземем да се променим когато видим нещо готино трябва да го заклемяваме те например жизаж са много по голяма фирма много по печеливша защо нямат модерен офис защо като ивет са по стара фирма и имат уж много извести богати модели защо офиса им е помия значи има нещо друго а то е че другите агенци не са толкожа истински и немисят за моделите си така както фреш като се почне от саита до политиката им и самата фирма е на световно ниво другото е злоба да много се регистрират защото е чиста фирмата а кои ще изберат е друга работа така е товя е пазарана икономика много хора си пускат искане за зелена карта и си пласхтат за това но са малцина които я вземат а още по малко са тези които там успяват еи български народе така с тази злоба никога няма да се оправим вие искате пез пари да ви снимта без пари да правят курсовете а и после да станете звезда ама вие не сте маи в този бизнез тези които сте тук писали долните си простотии например певиците в паинер сами си плащат клиповете грима прическите дрехите и много други неща митко паинера се задалйава само да пуска клиповете това се казва ротация и т.н и им взема на повечето певици 70 процента за него ако искат коя певиця върви коя не всичко зависи и от таланта тук никои не е споменла от злобните как се казва колко е красив колко е професионалист само злобни думи фреш имат участици в вест модел световен конкурс има го в саита им но те имат наи добро и наи професинално студио тяхната работа е да направат снимки стаилинг и когато доиде клиента да дадат профила което и правят това е вие сте много интересни злобни хора със скита самоличност инче сте отворени жалка картина сте под вола тарсите теле по точно сутринта рано като си купите бисквитки катеричка очаквате да излезне катерица вместо бисквитА ХА ХА КАЗВАМ СЕ ИЛИЯНА АЛЕКСИЕВА ГЛАВЕН МЕНЕЖЕР НА РЕКЛАМНА АГЕНЦИЯ СОФИЯ- ЛАИФ ЗА СОФИЯ

Porednata firma koqto LUJE.Napraviha mi hilqdi snimki i za kakvo za da me odobrat i da mi iskat 399lv.nakraq!!!estestveno ne prieh stori mi se nepravilno slet kato samite te nabirat modeli za rabota za6to da pe4elqt ot men o6te v na4aloto!!!E da platih 20lv.za snimkite koito bqha na4alni.Minahq 10tina dni i polu4ih pismo 4e sam izbran ot 7 4lenna kumisiq i do 7 dni trqbva da izpratq obratno pismoto s re6enieto mi a to be6e estestveno NE.Imah vaznojnost da si platq no se radvam 4e ne se zahvanah s tazi agenciq LUJCI.Sega sam priet v golqma firma za mofeli i sam dovolen ot tova koeto napraviha za men.I EDIN SAVET NE SE ZAHVA6TAITE S TAZI AGENCIQ NIKOGA!!!!!!!

Не знам колко необразован и ограничен трябва да е човек, за да повярва на тази измамна агенция и да им деде доброволно парите си срещу щедрите обещания за бляскава кариера в модата....