НОЛА 7 / NOLA 7 https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Черни връх 73&markers=София,бул. Черни връх 73

НОЛА 7 / NOLA 7

Едно много важно нещо, заплатите винаги са навреме и никога не е имало проблеми в това отношение.

Аз съм сравнително нова във фирмата, точно минах пробният период. Като местоположение ми е супер удобно и които е едно от най-важните неща не губя време в път-много. Заплатата е ОК, чакам и повече разбира се. Средата същи е добре. Това е засега основното.

2018 работих до Коледа в 24novini.bg и там положението беше ужасяващо. 2 ма човека пишат копират новини откъдето намерят в ужасяваща работна среда ( пиша тука понеже няма отделна тема) и след като се махна от там отидох в Нола 7. Тук се чувствам като прероден с нормални колеги, възпитани и отговорни хора. Всеки знае какво прави и съм доволен че предприех тази важна стъпка за мен.

Има неща за доизглаждане, но поощрително им пускам 45 за да се борят още повече за свойте знаещи и ценни служители и да не ги изпускат!

Дори на някой хора да не им се вярва Нолата са един от най-коректните работодатели. Дори във фирмата съм била на 2 позиции и останах доволна като цяло

Около 21 месеца бях там и останах като цяло доволен. Нормална среда на работа, стреса е на обичайното ниво и заплатата също беше ОК

Интересното е че Нола 7 имат доста сносен онлайн магазин от които си поръчах много яки приспособления за домашната ми сауна.Като гледам има и други категории, но от тях не съм си взимал

Като гледам на българите все някой друг им е виновен, че не могат да си свършат работата и винаги са недоволни от сегашното положение без да си мърдят пръста да променят нещо :)

Сега очакваме едно маазно замазващо оправдателно постче,за да опровергаем човека по-долу. :-)))

Честита нова година, поздрав по радиото за Метката, Мострата, Ванката и останалите шкембета и фусти, "те си знаят кои". Все така да сте !

Отидох на интервю за да ми предложат да започна във фирма която напуснах преди 10г на заплата делено на две от посочената от мен но тая вика много се е променила доста фирмата. Как точно спряха да затварят монтажниците в клетки ли шот заплатата е същата кат преди 10г??