НОЛА 7 / NOLA 7 https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Черни връх 73&markers=София,бул. Черни връх 73

НОЛА 7 / NOLA 7

хахах, чета и искрено се забавлявам. Мен, честно да си кажа ме кефи фирмичката, има хора които са на обратното мнение. Всеки има глава на раменете се и е най-добре сам да прецени къде му е мястото.

Точно така, шефе! А сега очаквай оная работа на материята, много плавно и лесно да влезе в теб.

Ситуацията в Нола 7 генерално е добре, колегите са страхотни и най-важното за мен като нов кадър е че успях някак си много плавно и лесно да вляза в материята на работата

Ето линк как може да си купите от най-голямата борса за криптовалути в света https://www.binance.com/en/register?ref=L7SKVPD1

Аз съм доволна от работата във фирмата. Нямам пререкания с колеги или дребни дрязги. Колектива е на отлично ниво. Като работни възможности също доста се усъвършенствах, най-вече благодарение на новите проекти и предизвикателствата около тях.

Отлични условия за работа, отлично заплащане, отлична работна среда. Изключително доволна съм от фирмата, заплатата и колегите

Има обява за CAD проектант.
Някой има ли информация за заплащане, екип,ситуацията в компанията?
Някой ли напуска или търсят още хора?
Ще съм благодарна на всеки , който сподели актуална информация!

Цяло лято обявите им за ВИК и Ел специалисти не слизат от Джобса.
Някой нещо знае ли?
За София става въпрос.
Има ли въобще смисъл да се кандидатства?

От много време се каня да напиша мнение , но бг работодател нещо хич го няма, сайта непрекъснато прекъсва.
Оценката ми за Нола 7 е 43 точни и за мен е съвсем реална и обективна. В интерес на истината споделям повечето мнение които твърдят, че Нола е едно добро място за израстване и започване на работа а в някой случай дори и на по-дълга кариера. условията за работа са много добри и колегите също. За мен всяко усилие се вижда и не остава незабелязано в положителен смисъл, както някой хора си мислят че това е труд на вятъра. Напротив, колкото повече се раздавате в рамките на допустимото толкова по-добре за вас се получава и това не е само тук а и на повечето места. Само в България хората си мислят , че могат да изкарват заплата без усилия. Както и да е, отклоних се от темата, но извода е че Нола е едно добро място за работа и самата фирма е коректен работодател!

Има ли някой работещ да даде анонимно как стоят нещата ,че търсят хора. Щом търсят хора значи някой е избягал