НОЛА 7 / NOLA 7 https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Черни връх 73&markers=София,бул. Черни връх 73

НОЛА 7 / NOLA 7

Думи нямам за тази фирма, нещата са много зле, още има да ми изплащат заплати! Да не говорим, че оборудването с което работим е нищо повече от въже и маркуч, трагедията е пълна! Бягайте надалеч и се спасявайте Нола7 е пред фалит!

След всеки негативен коментар се включва съвсеем, съвсем случайно сърфиращ в нета бивш служител и търсещ мнения за предишен работодател. Но виждате ли, всички бивши са много положително настроени към фирмата и съжаляват, че са си тръгнали. Мдаааа, вероятно има хора, които биха повярвали на тази хипотеза.
Истината е, че Нола едва свързва двата края, колите са изгнили, оборудването е вече за подмяна, а пари няма.
Имаше времена, в които се вадеха пари от Нолата, но те отдавна отминаха. Останаха само спомените. Работа, ту има, ту няма. И с парите е така.

Това е най-жалката фирма, която може да я има! Всички положителни коментари са от имбецили от HR отдела! Просто трагедията им е пълна! Най-щастливият ми ден беше, когато напуснах тази фирма, само ми загубиха времето!

Аз съм реален човек и които се интересува може да ме намери. За мен положителните коментари са си съвсем на място и явно не се харесват на бившите служители, които по един или друг начин се опитват да си прехвърлят личните несгоди върху фирмата, която за мен е на топ ниво и това е ясно за всички!!!

Всички коментари са писани от един максимум двама човека във фирмата им е възложена най вероятно такава задача.Това е уникално смешна фирма . АБСОЛЮТЕН СМЯХ !!!
Те въобще не знаят къде се намират !
Пращат хора да вършат дадена работа без консуматив и техника . Тръгнали услуги да извършват с канап и два мъркуча .

ПЪЛНИ СМЕШКОВЦИ !

Приятели ето начин, как да си докарате малко допълнителен пасивен доход. Аз лично съм доста доволен, като си докарвам до 200$ на месец а и не изисква кой знае колко време да стоиш пред компютъра;

Ето начин как да си изскарате страничен доход. Аз съм супер доволен
И от доста време не работя никъде.

Фирмата е много коректна с клиентите си .Аз лично съм много доволен от професионалните си отношения с тях и се надявам в бъдеще да работим отново заедно.

Аз работих година и 4 месеца в Нола преди ковид кризата и бях впечатлен от условията които по това време фирмата предлагаше. Сега нямам представа как е, но предполагам нещата са по същият начин

За мен положението във фирмата е много добро, също и през последните 2 години се реагира доста адекватно на ситуацията с корона кризата