НОЛА 7 / NOLA 7 https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Черни връх 73&markers=София,бул. Черни връх 73

НОЛА 7 / NOLA 7

Съжалявам, че напуснах Нола 7 преди време. Сега искам да се върна, но чакам да се освободи място (вече се отчаях, че ше стане). Немога да повярвам как може за фирма, която толкова години е на пазара да се говорят лоши неща. Погледнете им само сайта - какви красоти и колко големи и сложни обекти правят.....от доста време са прехвърлили част от бизнеса си в Чужбина. Там явно инвеститорите ги ценят много.

Аз напуснах защото имах личен конфликт с една служителка. няма казвам коя е, тя си знае. Обективно погледнато във фирмата се работи добре и професионално.

Биват нещата в Нолата. Над средното ниво в страната е работната среда, развитието и нещата които може да се научат там

Аз бях за малко време там, ама лоша дума ми е трудно да кажа. Като навсякъде си има собствени проблеми, но на фона на други места си е супер фирмичката

Красотата на работещите в офиса няма нищо общо с това каква е фирмата и какво очават да видят хората влизайки тук и търсейки работа. Нола 7 е добра фирма за професионално развитие, това мога да кажа аз !!!

Колежките....леле....или по-скоро онази, с изгладените зъбки, новата кола и пътуванията в чужбина за сдобряване....

В нолата колегите са страхотни. И мъже и жени, но е прав един които беше писал че нашите колежки са най-страхотните :). А чисто професионално, фирмата е прекрасна възможност за развитие.

Аз се занимавам с връзката между централният офис и връзките със страната. Много ми харесва тази работа и разнообразието и удоволствието което получавам от нея.

Много съм доволен от работата си в тази наистина европейска голяма компания. Не се колебайте да кандидатствате.

Успешна и стабилна фирма, с хиляди колеги екип по цял свят.Удобно местоположение и охраняем паркинг, в модерна европейска многоетажна собствена бизнес сграда и фабрика с производство. Служебните коли за всички колеги също са на много добро ниво. Управленският екип са много сърдечни усмихнати позитивни хора, винаги ще ти подадат ръка. Тук има истински бърз професионален растеж и предлагат допълнително обучение по специалността ти.
Мотивиране на заплатите, и те осигуряват на реалната заплата, както си е по света. В момента гоня почти 4 хиляди лева месечно. Възможност за работа в чужбина и външните представителства.
Приятен екип и страхотни колежки като манекенки :-),
Обучение по чужд език, home office, корпоративна почивна база в Банско и в Албена, имаме нон стоп интересни съвместни екипни събития.
Социална програма (май имаме и допълнително пенсионно осигуряване).Обезщетения за служители, надбавка безплатни купони за определена храна.

5 седмици почивка, фирмена малка база със съоръжения за спорт и отдих, 13-та заплата, чуждестранни бизнес пътувания, участие в международни събития.

Има някои неща за доизглаждане, но като цяло е много ок.

В последната 1, 1.5 година нещата са се променили драстично към по-добре. Може би са се усетили че започва период с недостиг на квалифицирана работна ръка в големите фирми и затова са променили подхода