НОЛА 7 / NOLA 7 https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Черни връх 73&markers=София,бул. Черни връх 73

НОЛА 7 / NOLA 7

За мен работата е подходяща и за хора с опит, въпроса е позицията да отговаря на качествата на служителя

NikiL,
Да разбирам ли, че условията на Нола 7 са такива, че само хора без опит биха се хванали?
С други думи, хора с опит и качества не са за Нола.
Така ли е?

Нола е фирма която е подходяща за първа работа. Сблъскваш се с интересни неща, които в крайна сметка се оказват много полезни за бъдещото развитие на човек. Аз бях там 1 година и много си вдигнах нивото, както и психическата устойчивост. От заплатата и отношението също бях доволен !

Ванката Танев е готин човек.
Може да ти обещае абсолютно всичко

Здравейте, г-н Танев,
Предсвящ се за клиент-ползвате на съоръжението в Поморие.
Интересно ми е, щом Кирил Ибанов, твърдящ, че е само ползвател, защо дава оценки за заплащане, работна среда и прочие във фирмата?
Нали е само ползвател и не би следвало да е запознат с тези неща ?
Г-н Танев вие наистина мислите, че ние сме будали и ще се вържем на писаните ви
Вероятно и кандидатите за работа с по-ниско ниво на интелигентност ще разберат, че това е жалък опит да изчисите имиджа на Нола, та евентуално няма да се хване на въдицата и да кандидатства.
Нола 7 е посредствена фирма с управление живеещо в края на 90-те години.
Осъзнайте най-накрая, че докато Нола 7 буксуваше на едно място повечето компании се развиха,
Подобриха работната среда и допълнителни придобивки за служителите си.
Повечето служители напуснали Нола, сега са в по-добри фирми, ценени и израснали кариерно.
И да, тези хора работят при близки условия до тези в Европа.
Престанете с калпави коментари да си вдигате оценката в БГ работодател!
Това е жалко!
От далеко личи отчаяните опити да лъстнете имиджа на нола

Влизам само като посетител на Парка в Поморие да кажа колко съм възхитен от съоръженията които Нола 7 са направил там. От 5 години съм всяка година и не са мръднали а вероятно са на повече. Респект и благодаря

Vas, много уклончиво отговори.
Ако си бивш служител сподели в кой офис и на каква позиция си бил.
А, също така, ако имаш отговорите на въпросите в предходните два поста, сподели!

Не знам сега как е и как е положение с кадрите, но преди 3 години когато аз бях там ситуацията беше много добре тип отношение: натоварване/заплата/знания

Като допълнение на коментара по-долу, аз ще допълня още два въпроса.
Първо служебните коли може ли да се ползват и за лични цели?
Второ, в строителството е важно съотношението на заплатите в активен и не активен сезон

Анонимен бивш служител, ако наистина си такъв, публикувал мнение на 23.07.21г.
Ако имаш инфо за компанията и длъжността, пиши!
Много хора търсят, промяна, израстване, по-добри условия и прочие. Ако ситуацията е от трън та на глог, няма смисъл дори да си пусна СВ-то.
В не малко случаи кандидат работодателите започват да разпитват и информацията за кандидатстването стига до клиенти, колеги и дори до настоящия работодател.
Нормално е хората като мен, да търсят инфо, още преди да са кандидатствали.
Случвало се след 3 интервюта да ми предложат условия по-ниски от тези в настоящата ми работа.
На колеги им се е случвало да уговорят едни условия, а като си напуснат работа и започнат в новата фирма да се окаже, че условията са се променили едностранно. Особено когато става въпрос за осигуровки на една заплата, а останалото в плик. Тогава служителя не може да си защити правата.
Затова ако имаш инфо за позицията, сподели!
Интересните факти са заплата, бонуси, служебни коли, колектив, осигурявки, забавяне на заплатите и прочие.