НОЛА 7 / NOLA 7 https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Черни връх 73&markers=София,бул. Черни връх 73

НОЛА 7 / NOLA 7

Пожелаван на моите прекрасни партньори от Нола 7 успешна 2019! Да жъдете все така коректни и чудесни партньори.

В нола 7 срещнах едни от най-добрите хора които познавам като човешки и професионални качества. Има някой дребни неща за дооправяне, но генерално съм доволна от времето прекарано там.

Мен са ме връщали точно от средата на отпуската ми, уж по спешност, и накрая се оказва, че е нямало нужда.Сами си правете преценка. Има колеги от други отдели, които също са ги връщали от отпуска, или са ги стопирали още в самото начало да не тръгват, също така хора на по натоварени длъжности, които нямат заместници,не са излизали с години пълна отпуска....Проверете си информацията "Кире".

Само да похваля хората които работеха с мен последната година по едни проекти. Те си знаят кой са :).. Благодаря ви и се надявам пак да работим в бъдеще.

Тук поне не тормозят служителите си с допълнителна работа извън работното време и почивката си е почивка. Най-мразя да съм в Гърция на плажа и цял ден да се занимавам с проблеми в работата. При Нола това го няма

Ей, палячо!

На мен ми харесва, че не ти висят на главата през цялото време а те оставят да си свършиш работата нормално. Най-мразя шпионски истории значи. Мога да пуша повече от всички, но важно е количеството и качеството на свършената работа.

В Нола беше първата ми работа след като се завърнах от бригада в САЩ. В началото нямах никакво мнение и ми се струваше работа като всички останали. Бях там за около 8 месеца и сега през призмата на опита бих казал че съжалявам че напуснах. Следващите места към които имах по-големи окачвания се оказаха падане в дълбокото.

Доволна съм изключително от Нола 7. Като цяло мисля, че мнението ми е споделено от повечето колеги които работят във фирмата. Има и недоволни разбира се, но това е според самият човек и навсякъде е така. Ако имаш желание да се развиваш професионално и влагаш съзнание в това което прави то нещата си се получават супер. Прегръдки за всички :)

Андрей е супер точен и ангажиран с всички неща които имаю като питания и задания към него. Като цяло нещата са доволно добре