НОЛА 7 / NOLA 7 https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Черни връх 73&markers=София,бул. Черни връх 73

НОЛА 7 / NOLA 7

Аз съм много доволна от нола 7. Работех около 2 години там и всичко беше нормално, за разлика от много други места на които съм попадала с лъскава обвивка и изгнили отвътре

Хубава фирма с регламентирани правила. Отношението е над-средното и като цяло не може да съжалявате ако започнете работа в Нола

В КОЯ ФИРМА когато кажеш, че напускаш ти дават бонус. Стига сте писали глупости за хората

Мутра лииии - минал покрай мутрите, но така го играят. А мутресата с нейната злоба.......не виждам до къде ще я докара....

Аз пък никога не съм имал проблеми със заплати и отпуски ! Е не успях миналата година да си взема цял месец лятото за да гледам цялото световно, но това е разбираемо :)

НЕ ИЗПЛАЩАТ ЗАПЛАТИ!!! Договаряте една заплата, после се оказва, че тя е по-малка, за което вадят всякакви безумни оправдания. Нямате право на отпуски или болнични!!! Тотално неспазване на трудовото законодателство!!! Ако поискате да си тръгнете, започват с удръжките от заплата - ще ви удържат ВСИЧКО, че накрая ще се окаже, че имате да им давате. Шеф мутра с метреса, която не вдява от нищо, но това не ѝ пречи да се разпорежда наред. Най-ужасната фирма, в която попаднах. Най-щастливият ми момент бе че се махнах, за съжаление без да ми платят. БЯГАЙТЕ И НЕ СЕ ЛЪЖЕТЕ НА УСМИВКИТЕ И ПРАЗНИТЕ ОБЕЩАНИЯ.

В последните няколко години съм работил в : A Data pro, pereceptica - фирми на Прокоп. Фокус , 24 новини - една ужасна фирмичка. Етем - също ужасна. После ще напиша и за тях в техните страници. Но в Нола 7 попаднах най-накрая на нормално отношение към човека.

Бях не много време във фирмата ( около 7 месеца), но мога само да изкажа суперлативи за бившите колеги и начина по които се управлява човешкият ресурс там.

Мен ме наеха във фирмата по само заради CV-то ми и не съм имала никакви приятели преди това във фирмата или връзки. Ей така на сляпо, както се казва. В началото бях леко скептична и дори като ми се обадиха да започна се колебаех. Но в крайна сметка съм изключително доволна че попаднах във фирма като Нола 7 и взех правилното решение само по интуиция да започна там. Нито бях чела работодател, нито нищо. дори това е по-добрият вариант. Изключителна среда и заслужена оценка от мен

престанете да си пускате мнения от приятели
за да изкарате фирмата си такава каквато не е
всички знаем каква е действителността
ново кандидатите НЕ СЕ ЛЪЖЕТЕ