НОЛА 7 / NOLA 7 https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Черни връх 73&markers=София,бул. Черни връх 73

НОЛА 7 / NOLA 7

От много време се каня да напиша мнение , но бг работодател нещо хич го няма, сайта непрекъснато прекъсва.
Оценката ми за Нола 7 е 43 точни и за мен е съвсем реална и обективна. В интерес на истината споделям повечето мнение които твърдят, че Нола е едно добро място за израстване и започване на работа а в някой случай дори и на по-дълга кариера. условията за работа са много добри и колегите също. За мен всяко усилие се вижда и не остава незабелязано в положителен смисъл, както някой хора си мислят че това е труд на вятъра. Напротив, колкото повече се раздавате в рамките на допустимото толкова по-добре за вас се получава и това не е само тук а и на повечето места. Само в България хората си мислят , че могат да изкарват заплата без усилия. Както и да е, отклоних се от темата, но извода е че Нола е едно добро място за работа и самата фирма е коректен работодател!

Има ли някой работещ да даде анонимно как стоят нещата ,че търсят хора. Щом търсят хора значи някой е избягал

За мен работата е подходяща и за хора с опит, въпроса е позицията да отговаря на качествата на служителя

NikiL,
Да разбирам ли, че условията на Нола 7 са такива, че само хора без опит биха се хванали?
С други думи, хора с опит и качества не са за Нола.
Така ли е?

Нола е фирма която е подходяща за първа работа. Сблъскваш се с интересни неща, които в крайна сметка се оказват много полезни за бъдещото развитие на човек. Аз бях там 1 година и много си вдигнах нивото, както и психическата устойчивост. От заплатата и отношението също бях доволен !

Ванката Танев е готин човек.
Може да ти обещае абсолютно всичко

Здравейте, г-н Танев,
Предсвящ се за клиент-ползвате на съоръжението в Поморие.
Интересно ми е, щом Кирил Ибанов, твърдящ, че е само ползвател, защо дава оценки за заплащане, работна среда и прочие във фирмата?
Нали е само ползвател и не би следвало да е запознат с тези неща ?
Г-н Танев вие наистина мислите, че ние сме будали и ще се вържем на писаните ви
Вероятно и кандидатите за работа с по-ниско ниво на интелигентност ще разберат, че това е жалък опит да изчисите имиджа на Нола, та евентуално няма да се хване на въдицата и да кандидатства.
Нола 7 е посредствена фирма с управление живеещо в края на 90-те години.
Осъзнайте най-накрая, че докато Нола 7 буксуваше на едно място повечето компании се развиха,
Подобриха работната среда и допълнителни придобивки за служителите си.
Повечето служители напуснали Нола, сега са в по-добри фирми, ценени и израснали кариерно.
И да, тези хора работят при близки условия до тези в Европа.
Престанете с калпави коментари да си вдигате оценката в БГ работодател!
Това е жалко!
От далеко личи отчаяните опити да лъстнете имиджа на нола

Влизам само като посетител на Парка в Поморие да кажа колко съм възхитен от съоръженията които Нола 7 са направил там. От 5 години съм всяка година и не са мръднали а вероятно са на повече. Респект и благодаря

Vas, много уклончиво отговори.
Ако си бивш служител сподели в кой офис и на каква позиция си бил.
А, също така, ако имаш отговорите на въпросите в предходните два поста, сподели!

Не знам сега как е и как е положение с кадрите, но преди 3 години когато аз бях там ситуацията беше много добре тип отношение: натоварване/заплата/знания