НОЛА 7 / NOLA 7 https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Черни връх 73&markers=София,бул. Черни връх 73

НОЛА 7 / NOLA 7

Генерално Нолата се разви много в последните 2 години откакто аз работя там. Заслужават положителна оценка

Нола 7 е една от най-добрите фирми в България в сектора в които тя работи и се развива. написаното важи както за клиентите на фирмата, така и за служителите и

В Нола израстнах много и без екипа там и знанията които придоби нямаше сега да съм това които съм като трудови способности. Респект

В Нола определено работят едни от най-добрите професионалисти в своята област. Истинско предизвикателство е задържането да добре обучен екип и хора които знаят какво правят.

Нола 7 е фирма в която спокойно можеш да започнеш работа. Изискванията като кандидатстване са ОК а също и работният процес. В интерес на истината съм приятно изненадан

Аз съм един от клиентите които работи с тази фирма. Изключително коректен партньор и за мен е удоволствие да работим заедно.

За мен Нола са една от най-добрите фирми в своята сфера и отношението към служителите е адекватно. Ас съм там от няколко месеца и съм много доволен засега :)

Аз съм много доволна от нола 7. Работех около 2 години там и всичко беше нормално, за разлика от много други места на които съм попадала с лъскава обвивка и изгнили отвътре

Хубава фирма с регламентирани правила. Отношението е над-средното и като цяло не може да съжалявате ако започнете работа в Нола

В КОЯ ФИРМА когато кажеш, че напускаш ти дават бонус. Стига сте писали глупости за хората