Промаркет ООД /img/frontend/nomap.png"

Промаркет ООД

До Ралица: Не ми обяснявай как лесно се издигаш във фирмата работил съм там повече от година и всички, които бързо ги издигаха за отговорници или приемчик бяха гъсти с управителя и се подмазваха иначе си остават на ниво продавач-консултант и нямат особен шанс. Бонуси ли? През всичкото време, което бях там нито веднъж не сме получили бонуси управителя може и да е получил, ама другите служители едва ли! Даже намалиха заплатите на всички в обекта както се увеличиха глобите и трябваше да купуваме от брака за да се изпълни таргета, който така и не се изпълни, друг е въпроса, че работните облекла е нужно да ги осигури фирмата, а не да ти одържа пари за тях! Отношението на шефовете е като на робовладелци!

Бивш служител съм. Вярно е, че парите се вземат на време, вярно е и това, че постоянно си измислят някакви удръжки. И въпреки всичките тези тъпотии от тяхна страна работих 3 години. От доста време не съм служител и не посещавах често обектите им. Предполагам, разбираемо....
Онзи ден по случайност влезнах в магазина на Гео Милев. Помня магазина като нов, чист, подреден. Вътре заварих пълна свинщина. Навсякъде прах, по касите, по регалите. В ъглите където регалите заграждат пространство - мръсотия леле мале. Нападала стока, под и зад рафтовете. Просто не знам кой нормален човек, би влизал там да си купува ХРАНА?!
Най-комерсиалните брандове стока са изместени от някакви евтини боклуци, ама боклуци на каквото се казва. Не намерих това, което намерих 200 метра посока пощата, а именно в Пикадили. Реших да не излизам просто ей така след обиколка на магазина и застанах на касата да си взема цигари и дъвки. Посегнах към дъвките - те не се виждаха от прах. Отказах се, останаха цигарите - Ами, нямаме!
Ами ОК! Успех в работата ви желая! (Не с лошо, завинаги)

Отношението на шефовете бяха като с роби. Не знам как спят тия хора вечер. Няма значение, те си знаят бизнеса.

Моя съвет е, ако си току що завършил и още ти се мае главата от абитуриетския бал, и си решил, че бързо си намерил работа. Просто не се подлъгвай, има стотици други фирми с далеч по-добри условия за работа.

Към ръководството на фирмата: "Гладна мечка - хоро не играе!" Народна мъдрост...
Консултантите са работната сила на фирмата, отношението и стимулирането им за работа са от най-голямо значение. Подхвърлянето им като стока не е подходящия метод за стимулация.
Както ми каза Самоковска преди години с размахващ пръст: "Ти не мислиш! Аз мисля, ти действаш!"
Ами замислете се, защо магазините ви заприличват на кочини и защо клиентите ви намаляват.
Успех на всички!

С уважение: "Онзи, който не мисли" и сега със заплата, колкото на 5 управителя на промаркет преди 5 години.

Правна безплатна помощ,консултация при Освобождаване,глоби, фишове.

и-мейл: [email protected]

За новите служители да сте наясно във фирмата ще работите за 370 380 лв преведени по банков път,всичко останало в пликче което ви обещават при започване са може и да ги има може и не.Работи се 6 на 1 ден почивен това е безумие за 380 лв по 26 27 работни дни на месец,преценете дали за 15 16 лв на ден трябва ли да се работи,това са 8 евро за 8 часа и сме тръгнали с такива работодатели към Европа ужас!

До последния коментар на Анонимния под мен! Ти ако не си някои ЕичАр,или някои друг галфон от офиса,аз съм Мини Маус! Защото тези глупости които ги казваш,ги няма никъде,по обектите! Аз работих в Горубляне,и на сила ме пращаха да давам смени в Дианабад и смонания,вмирисан и мизерен Младост 2! И не само мен,ами и колегите ми! И как не ви е срам,да защитавате тази шибана верига която мачка работниците си и се отнася с тях като с кучета,не мога да разбера! Ставате техни съучастници по този начин! Въобще не са пресилени коментарите! Защото е много хубаво,затова напускат хората по всички обекти! Затова постоянно и за всякъде се търсят хора!! Защото са много коректни работодателите затова нали?? Да не дава Господ,да работите на подобно място!!

v momenta rabotq v promarket. rabotata naistina ne e ot nai hubavite, no komentarite sa MNOGO presileni. fakt e che parite ne sa mnogo, no za edin prodavach-konsultant ili zelenchukar kolko iskate da vzimate? v kraina smetka nikoi ne vi e vinoven che ste na 30 godini i rabotite v promarket :). kolegite sa pecheni, kato nqma mnogo rabota si lafite i stava smqh. natovarvaneto ne e chak tolkova mnogo , kato doide stoka za 1 chas nai mnogo e zaredena i posle pravish po lesni neshta , kato da stoish na kasa, da pravish fresh ili da pridurpvash stoka ot regalite.

ЖИВАТА ПОДИГРАВКА С ХОРАТА! ВСИЧКИ НАЙ-ЛОШО ИМ ПОЖЕЛАВАМ ОТ ВСЕ СЪРДЯ,ДА ИМ СЕ ВЪРНЕ ТЪПКАНО ВСИЧКО КОЕТО ПРИЧИНЯВАТ НА ХОРАТА...

С две думи...Пълен ад!!!

ЗДРАВЕЙТЕ БИВШ СЛУЖИТЕЛ СЪМ НА ФИРМАТА ПРОМИ.РАБОТИХ ТРИ МЕСЕЦА В ПРОМАРКЕТ-ГОРУБЛЯНЕ!НАЧАЛОТО БЕШЕ РОЗОВО .ОБЕЩАХА ДОБРИ ПАРИ ПРИ ОСЕМЧАСОВ РАБОТЕН ДЕН;650-700.ЛЕВА.ЗА ДВАНАЙСЕТ ЧАСОВ РАБОТЕН ДЕН ОБЕЩАХА ОКОЛО1200 ЛЕВА И БОНУС ОТ РЪКОВОДСТВОТО!ПАРИТЕ СЕ ПРЕВЕЖДАТ 15ДЕНА ПО КАРТА.,15ДЕНА В ПЛИКЧЕ.ВЕДНАГАМИ СВЕТНА ЛАМПИЧКА В ПЛИКЧЕ?ДОЙДЕ ВРЕМЕ ЗА ПЪРВА ЗАПЛАТА,ЧАКАХ ЗА НЕЯ ПОВЕЧЕ ОТ МЕСЕЦ.И СЕ ПОЧНА ОТДРЪЖКА ОБЛЕКЛО,БРАК,РЕГАЛ,ЛИПСА НА СКЪП АЛКОХОЛ И ЛИПСА НА ПАРИ ОТ КАСАТА.НА 31 ДЕКЕМВРИ МИ ДАДОХА ЗАПЛАТА В ПЛИКЧЕ-9.75ЛВ-ПОДИГРАХА СЕ СЪС МЕНЕ.СЪЩОТО СЕ ПОВТОРИ И НА ВТОРАТА ЗАПЛАТА.МОГА ЦЯЛ ДЕН ДА ПИША ЗА НЕРЕДНОСТИТЕ В ТАЗИ ФИРМА.ОБРЪЩАМСЕ КЪМ ВСИЧКИ АМБИЦИОЗНИ КАНДИДАТИ ЗА РАБОТА В ПРОМИ!!!!ВНИМАТЕЛНО ОБМИСЛЕТЕ ПРЕДИ ДА ПОДПИШЕТЕ ДОГОВОРА И ТРЯБВА ДА ЗНАЕТЕ В ТАЗИ ФИРМА НЕСЕ ПРОБИВА СЪС ВСЕОТДАЕН ТРУД,КАЧЕСТВА И ЛОЯЛНОСТ.ИЛИ ТИ ТРЯБВАТ ВРЪЗКИ ДАТЕ ПРЕПОРЪЧАТ ИЛИ ТРЯБВА ДА СТАНЕШ ЛИЦЕМЕР И СЛАГАЧ И ПОДМАЗВАЧ!!!!!!!

Споменах ли,че и шефовете се мислят за робовладелци,и се изкразяват така към работника "Внимавай,че следващи път ще има шамари","Ще хвърчат глави" и други подобни! Не се издържа,а и няма смисъл,да се работи в тези магазини.Заплатите са смешни а и отношението е отвратително.Затова винаги ще има текучество на персонал,и обявата им в jobs.bg ще стои със статус "фирма-поверително" защото ако напишат,че са те,никои няма да им се върже да отиде на интервю! Смешници жалки!