Промаркет ООД /img/frontend/nomap.png"

Промаркет ООД

Добре, че прочетох мненията ви! Тъкмо днес подадох молба за назначаване ... и тъкмо днес ще им се обадя да я скъсат:D благодаря ви за мненията!!! Не питай старило ,питай патило :)

Не започваите работа там
няма да ви дадат парите които ще ви обещаят на интервюто това което ще ви кажат там си остава там,а решите ли да напускате така ще ви орежат мизерната заплата която дават че си нямате и на идея а работата е отвратителна мъкнеш като луд

Шибаняци ето за тва няма да имате никакви рабтници дано скоро да фалирате че да престанете да лъжете мамите и тровите хората със храна втора че бих казал и трета употреба а брак ли на храната колкото за целия Китайски народ че даже и за Корейците може да остане Благодаря сега ми олекна поне малко че споделих със компа малко тайнички :D

Преди години изкарах около 2 седмици в магазина на ул Оборище в София. Колегите, с които се прибирах в полунощ и отивах в 6 сутринта, им забравих имената, а бяха симпатяги. Но никога няма да забравя името на дебелата тогава упревителка - Кони. В края на смяната, идваше и ми взимаше касата. След това се затваряше в офисчето си и далеч от моя поглед отчиташе оборота. 3 пъти се върна при мен с минуси. Първият път беше нещо малко. От сорта на 2 лева. Следващите два пъти едва не припаднах - -50 и -90 лева. :D Гледах, като шокиран и не знаех какво да кажа и как да реагирам. Змислих се колко пари ще взема при наличието на подобна сборна сума от 'минуси'. След като напуснах, изчаках и в край на краищата в сметката ми бяха превели парите, които бях заработил за 2-те седмици работа (имам спомен около 220-230 лева). Помня, че се обадих на човешките ресурси в офиса им и им споделих за причината, поради която напускам. Много ми е интересно, дрои сега след доста време, дали кака Кони не е напуснала преждевременно и тя от там. :D

Та значи пъво да кажа не ме мързи да работя и не се скатавам.Бях свидетел с очите си как казаха на една колежка със счупен крак как болничните не били разрешени и как тя симулирала.Второ заплатите е вярно.Колегите взеха при да навреме,но отрязани бая за брак.Не мога да разбера какво си виновен, че зеленчука заминава ами заминава разваля се.Това е зеленчук не вино.Да го натикам в ръцете на хората ли.Бях на "обучение" и смятам да си остана с тия 2 дни.Видях с очи, а не с приказки и писане.Блаагодаря на всички във форума.Да винаги има недоволни,но между недоволните винаги има 35 % истина.

САМО ЕДНО ЩЕ НАПИША НИКОГА АМА НИКОГА НЕЗАПОЧВАЙ ТЕ ТАМ

Пускат обяви ,,поверително,, за да не се знае името им.Писаха за далаверите им по медиите,казват ти че заплатата ти ще е 800 лева, а после ти дават 350 и постоянно търсят персонал защото постоянно има напускащи.До август месец тази година имат 58 обяви,повтарям 58 за 7 месеца.Замислете се да ли искат да ви излъжат даже и синдикатите правиха проучване за тях.

работих за кратко в промаркет. моят съвет е НЕ започвайте работа там. много работа, много напрежение за много малко пари. хората от високите постове са изключително некомпетентни , третират персонала като роби. крещят им пред клиентите , глобяват ги, прилагат психически тормоз. ненапразно показаха всичките им мизерии по телевизията. https://www.youtube.com/watch?v=XqMpLNtud2I

Преди няколко години работех във въпросната верига говорим за 2011 г. . Към днешна дата от нещата който прочетох , разбрах , че нищо не се е променило . Като се сетя направо се чудя как съм могъл да почна при тия изроди . Единственото нещо което става в тази верига са колегите , но те се сменят изключително бързо . Гледах един репортаж как таен служител отразява работата в хранителните магазини в България и веднага разбрах , че става въпрос за Про маркет . Но явно са покрили веднага случая . Моят съвет е съдете ги звънете в хигиена инспекция , по всякакъв начин им се опъвайте , те тия хора толкова клетви са получили , че рано или късно ще им се върне . Минах преди време покрай един магазин на веригата и гледам работят само негри там - стигнали са вече до там , че и българите не биха работили , както прочетох , те направо и буквално са върнали робския труд .

Тези наистина са много залухави,не си губете времето да ходите на интервю там,аз въпреки че бях прочел коментарите тук все пак се реших да отида да се убедя със собствените си очи за какво става въпрос,това че чакаш 30 мин някой да ти обърне внимание не е никакъв проблем,кандидатстваш за една длъжност на интервюто се оказва за съвсем друга,но няма да навлизам в подробности не е коректно.Приятелски съвет неси губете времето.