Промаркет ООД /img/frontend/nomap.png"

Промаркет ООД

САМО ЕДНО ЩЕ НАПИША НИКОГА АМА НИКОГА НЕЗАПОЧВАЙ ТЕ ТАМ

Пускат обяви ,,поверително,, за да не се знае името им.Писаха за далаверите им по медиите,казват ти че заплатата ти ще е 800 лева, а после ти дават 350 и постоянно търсят персонал защото постоянно има напускащи.До август месец тази година имат 58 обяви,повтарям 58 за 7 месеца.Замислете се да ли искат да ви излъжат даже и синдикатите правиха проучване за тях.

работих за кратко в промаркет. моят съвет е НЕ започвайте работа там. много работа, много напрежение за много малко пари. хората от високите постове са изключително некомпетентни , третират персонала като роби. крещят им пред клиентите , глобяват ги, прилагат психически тормоз. ненапразно показаха всичките им мизерии по телевизията. https://www.youtube.com/watch?v=XqMpLNtud2I

Преди няколко години работех във въпросната верига говорим за 2011 г. . Към днешна дата от нещата който прочетох , разбрах , че нищо не се е променило . Като се сетя направо се чудя как съм могъл да почна при тия изроди . Единственото нещо което става в тази верига са колегите , но те се сменят изключително бързо . Гледах един репортаж как таен служител отразява работата в хранителните магазини в България и веднага разбрах , че става въпрос за Про маркет . Но явно са покрили веднага случая . Моят съвет е съдете ги звънете в хигиена инспекция , по всякакъв начин им се опъвайте , те тия хора толкова клетви са получили , че рано или късно ще им се върне . Минах преди време покрай един магазин на веригата и гледам работят само негри там - стигнали са вече до там , че и българите не биха работили , както прочетох , те направо и буквално са върнали робския труд .

Тези наистина са много залухави,не си губете времето да ходите на интервю там,аз въпреки че бях прочел коментарите тук все пак се реших да отида да се убедя със собствените си очи за какво става въпрос,това че чакаш 30 мин някой да ти обърне внимание не е никакъв проблем,кандидатстваш за една длъжност на интервюто се оказва за съвсем друга,но няма да навлизам в подробности не е коректно.Приятелски съвет неси губете времето.

Съжалявам, че не попаднах тук по-рано, преди да си загубя времето да отида на това псевдо интервю. Не знам що за малоумни хора измислят СПЕЦИАЛНИТЕ ОФЕРТИ за ученици и студенти. Давате ли си сметка, че никой няма сметка да започне работа за подобни жалки условия?!!?! Самият факт, че всеки божи ден публикувате обяви в джобс говори повече от достатъчно. И за тези, които не знаят - Промаркет си пускат обявите "поверително". Да, защото който види, че става дума за този магазин изобщо няма да се занимава дори да отвори обявата.

Ако са ви поканили на интервю и сте студент изобщо не си губете времето да ходите. Първо, че ще чакате някой да ви обърне внимание поне 15-20 минути о второ "специалната оферта" която ще ви предложат е просто немислима. Заплатата която ще предложат е на базата на часовете а както следва. 104 часа за 250 лв или 235 часа за 800 лв с ваучери за храна или 300+ часа за 1225 лв. Което прави работно време 5/2 по 5, 12 или 16 часа. Хубаво си помислете дали искате да работите при тези условия, защото на всичкото отгоре ще ви поискат веднага личната картс за да ви изготвят молба за назначаване. Моят съвет е да не се занимавате с подобни глупости ;)

Каква реклама ни направиха безплатно, а - http://vbox7.com/play:10341aeed5

Ще ви опиша как седи всичко в тази фирма. в договора ви ще сте осигурени на 500 лева , ще ви кажат че ще взимате 650 + 50 лева ваучери в края на месеца. в действителност ще взимате 380 лева по карта (защото поне 120лв ще ви одържат за осигуровки и т.н) в края на месеца повече от 100 лева няма да видите , защото ви одържат пари за брак, изписвания от проверяващи и т.н. тези 50 лева ваучери важат само за храна от топла точка, не може да си купувате никакви продукти с тях. в крайна сметка излиза че ще работите за 440-460 лева на месец за 6 дневна работна седмица и то каква седмица. ако сте момче ще трябва да разтоварвате по над 1 тон зеленчук на ден, да носите десетки каси с млека, когато има доставка на бира има над 20 стека с 2-3 литрови бири. вечер зеленчука се прибира в магазина и по рано от 22;30 няма начин да свършите, защото не ви дават да прибирате по рано от 21;40 ,а началството не разбира че над 1 тон зеленчук не може да се прибере за 20 минути. ще бъдете роб и ще ви скъсват от работа всеки ден. пушенето е забранено , който бъде хванат ще го глобят 50 лева , ако се повтори остава без заплата. подигравката е пълна, никой не се задържа повече от месец. ваше решение е дали да почвате в тази ''фирма''

Ще бъда кратък обещават ти 800 лв а ти дават 450лв подписал си на 8ч работен ден 5 дневна работна седмица а те задължават да работиш 6 дни което не е описано в договора , не си губете времето в тази фирма аз изгубих мойто надявам се да съм бил полезен