СОТ 161 https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. д-р Г.М. Димитров 52&markers=София,ул. д-р Г.М. Димитров 52

ООО здрасти Швейк161 сега разбрах че са пуснали отново Скот161 в БГРаботодател.
Вече не съм охранител защото тоя олифгофрен от испания ми помогна доста да ме изгонят от всичките фирми в Русе и региона.Като преплетени черва са тука няма оправия милиционер до милиционера и примерите
СОТ161 - Станчев - бивш милицинер от сектор издирване, няма нито един издирен и задържан през милиционерския си живот, пият си кафенцето с Испанеца около халите съм го засичал
ВИП Секюрити - Величков - бивш милиционер от криминална милиция, няма един задържан и крадец на череши даже, селски на Испанеца
Юсис - Белчев и Митко Милиционера - окрал милиционерския СОТ и навремето продаваше техника на частниците
Ерика - и там милиционер на Велко ли беше незнам
Зона СОД - е тия са трагедия тотална пак милиционер окрал държавния мвр сод и фалирал акб сод Любо Пенев и той е роднина на Испанеца
Щит - е там е бившия милиционер и настоящ депутат от Герб Нунев , съсед с Испанеца.Засякох ги офиса на партията в кв.здравец
СОТ Русе - е там Пенко друметровия маркуч и Испанеца ...
ИИИИ Валентинчо Испанеца - рядко се вижда в Русе ама като го видиш препасал пистолет и с нова дачия се разкарва да не бие на очи явно, какви далавери върти сега незнам.Далеч съм от тия неща вече, явно по европрограми се върти и печели

Кофти фирма! Третират те ужасно, не се съобразяват изобщо с теб, мислят си че те притежават! При напускането видях над 10 трудови книжки в офиса - текучеството е огромно, което е съвсем естествено!

Искрено се притеснявам за шефа, Bидeнoв е в рискова възраст за прекарване на коронавирус, а сега и фризьорските салони са затворени и няма и как да се боядиса, което може да му докара и депресия. Освен това, поради риск от разпространение на вируса се преустановяват парите в пликче - ще ги получите когато отмине положението.

Аз лично, нямайки какво да правя, изкарах още един курс и той е за превенция и борба с коронавируса, така че съм готов да предложа и тези си услуги и квалификация на COT161.

Искрено се притеснявам за шефа, Виденов е в рискова възраст за прекарване на коронавирус, а сега и фризьорските салони са затворени и няма и как да се боядиса, което може да му докара и депресия. Освен това, поради риск от разпространение на вируса се преустановяват парите в пликче - ще ги получите когато отмине положението.

Аз лично, нямайки какво да правя, изкарах още един курс и той е за превенция и борба с коронавируса, така че съм готов да предложа и тези си услуги и квалификация на СОТ161.

Работих преди 2 години в патрула във Пловдив,Никола(началник) е много точен човек, колегите бяха готини,заплащането тогава беше 50лв на смяна.Ако не сте шматка и ставате за тази работа СОТ 161 е вашата фирма.

Работех там преди година и издържах месец и половина. Лепват те на една тъпа бариера и ако ти се ходи до тоалетна, трябва да се обадиш на началник смяната да дойде де те смени. На моя обект имаше двама началник смени, и нито единия не си мърдаше гъза по цял ден да ме смени, а като отивах без да се обаждам, ми мрънкаха! Какво искат тия тъпанари, да се напикавам ли?! А тоя дето правеше графиците, беше още по-голям боклук - променяше го без да пита мен или някой друг. Като го питаш нещо за това, ти наговори куп глупости и накрая ти вика "Ако не ти харесва, напускай!". Еми ще напусна, не ща да работя за глист като него! А и инспектора не беше читав - изобщо не обръщаше внимание, нито ми намери друг обект, накрая не ми платиха и всичко изработено!
Накратко: в тая фирма е пълно с интриганти, използвачи и гъзолизци! Свестните хора там са 1 на 50, виждал съм 3-4, не повече. Не бих се върнал там, даже да ми се молят на колене!

Хубавото е, че генът на червените отпадъци (какъвто е боядисаният старец, собственик на фирмата) е винаги по-долен от тях и татиното момче, ако не се пребие в поредното автопроизшествие, ще затрие фирмата по-бързо, отколкото тя сама ще се самоубие. Абе, то Виденовият син жена, деца...? Или е в лявата лента не само с автомобила, ми и задните си части?

До колегата милиционер (да, познава се по стила и нивото на разсъждения) преди мен: а даването на пари в пликче, т. е. недекларирано заплащане не е ли престъпление? И то такова, че ощетява цялата държава.

До човека представящ се за инж. Павел Виденов:

Колега, обръщам се към теб така, защото според мен си колега, който мисли, че избирайки този подход, по някакъв начин защитава фирмата.

Вероятно не си даваш сметка, но действията ти са много отвъд презумпцията за свобода на изразяване.

Присвояването на чужда самоличност и даването на изявления от нейно име не е просто безобидно нарушение, а углавно престъпление, подлежащо на съдебно преследване.

Не е необходимо да разбираш тази материя разбира се. Ти работиш това, в което сигурен съм си най-добър.

Има много други начини, чрез който проявявайки наистина силните си страни, можеш да бъдеш полезен за обществото, колегите и фирмата.

Здравейте на всички!
Г-н Виденов, имам точно три въпроса към Вас.
1- Провеждано ли е интервю или assessment на поне един от колегите в контролно звено в МОЕ или всичко е със шуробаджанашки мотиви за изборът им? И има ли един от тях образование по специалността?
2- Ще има ли някога в СОТ ЕООД, поне един човек, който разбира от Мениджмънт и не е спуснат от някой, а започнал както в целия свят става, а тоест: обява за свободна позиция, кандидатстване, интервю от HR.. итн.
3- казахте нещо за бонуси.. Та въпроса ми по тази точка е, Вие ли наистина пишете тук? Защото нещо се разминават нещата (написано/направено)
Благодаря предварително ако поне на един от трите въпроса ми отговорите.
Поздрави.