СОТ 161 https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. д-р Г.М. Димитров 52&markers=София,ул. д-р Г.М. Димитров 52

Искрено се притеснявам за шефа, Виденов е в рискова възраст за прекарване на коронавирус, а сега и фризьорските салони са затворени и няма и как да се боядиса, което може да му докара и депресия. Освен това, поради риск от разпространение на вируса се преустановяват парите в пликче - ще ги получите когато отмине положението.

Аз лично, нямайки какво да правя, изкарах още един курс и той е за превенция и борба с коронавируса, така че съм готов да предложа и тези си услуги и квалификация на СОТ161.

Работих преди 2 години в патрула във Пловдив,Никола(началник) е много точен човек, колегите бяха готини,заплащането тогава беше 50лв на смяна.Ако не сте шматка и ставате за тази работа СОТ 161 е вашата фирма.

Работех там преди година и издържах месец и половина. Лепват те на една тъпа бариера и ако ти се ходи до тоалетна, трябва да се обадиш на началник смяната да дойде де те смени. На моя обект имаше двама началник смени, и нито единия не си мърдаше гъза по цял ден да ме смени, а като отивах без да се обаждам, ми мрънкаха! Какво искат тия тъпанари, да се напикавам ли?! А тоя дето правеше графиците, беше още по-голям боклук - променяше го без да пита мен или някой друг. Като го питаш нещо за това, ти наговори куп глупости и накрая ти вика "Ако не ти харесва, напускай!". Еми ще напусна, не ща да работя за глист като него! А и инспектора не беше читав - изобщо не обръщаше внимание, нито ми намери друг обект, накрая не ми платиха и всичко изработено!
Накратко: в тая фирма е пълно с интриганти, използвачи и гъзолизци! Свестните хора там са 1 на 50, виждал съм 3-4, не повече. Не бих се върнал там, даже да ми се молят на колене!

Хубавото е, че генът на червените отпадъци (какъвто е боядисаният старец, собственик на фирмата) е винаги по-долен от тях и татиното момче, ако не се пребие в поредното автопроизшествие, ще затрие фирмата по-бързо, отколкото тя сама ще се самоубие. Абе, то Виденовият син жена, деца...? Или е в лявата лента не само с автомобила, ми и задните си части?

До колегата милиционер (да, познава се по стила и нивото на разсъждения) преди мен: а даването на пари в пликче, т. е. недекларирано заплащане не е ли престъпление? И то такова, че ощетява цялата държава.

До човека представящ се за инж. Павел Виденов:

Колега, обръщам се към теб така, защото според мен си колега, който мисли, че избирайки този подход, по някакъв начин защитава фирмата.

Вероятно не си даваш сметка, но действията ти са много отвъд презумпцията за свобода на изразяване.

Присвояването на чужда самоличност и даването на изявления от нейно име не е просто безобидно нарушение, а углавно престъпление, подлежащо на съдебно преследване.

Не е необходимо да разбираш тази материя разбира се. Ти работиш това, в което сигурен съм си най-добър.

Има много други начини, чрез който проявявайки наистина силните си страни, можеш да бъдеш полезен за обществото, колегите и фирмата.

Здравейте на всички!
Г-н Виденов, имам точно три въпроса към Вас.
1- Провеждано ли е интервю или assessment на поне един от колегите в контролно звено в МОЕ или всичко е със шуробаджанашки мотиви за изборът им? И има ли един от тях образование по специалността?
2- Ще има ли някога в СОТ ЕООД, поне един човек, който разбира от Мениджмънт и не е спуснат от някой, а започнал както в целия свят става, а тоест: обява за свободна позиция, кандидатстване, интервю от HR.. итн.
3- казахте нещо за бонуси.. Та въпроса ми по тази точка е, Вие ли наистина пишете тук? Защото нещо се разминават нещата (написано/направено)
Благодаря предварително ако поне на един от трите въпроса ми отговорите.
Поздрави.

Които не му харесва да напуска стига сте ревели за пари но никои не напуска защото знае какво е във другите фирми ако ще ви дам пример във asp security се взима на половина на ваше заплати вие дори взимате повече и от сот на asp security само че никой не напуска само ревете за заплати ако искате да искарвете по 5000лв на месец станете ит а не охрана дето нищо не правите и само се оплакваве на пуснете щом мислите че ще по добре но вие знаете че ще взимете 50% по малко заплата

За да сте доволен господин шефе от изказването на клиента, нали се дължи това на нас работниците?! Малко несвързано се изказвате! На мен не ми се вярва това да сте вие-истинския Павел Виденов! За мен е някой самозванец зад това име, който избива комплекси и обича да се прави на голям началник. Истинския шеф, на тия години, едвали ще седне да се занимава да отговаря в този форум. За мен той е достатъчно интелегентен човек, за да падне на нашето ниво и да нарича хората си прости и ограничени, и най-вече заменими. Всеки е заменим по принцип, но не всеки би се хванал да работи за без пари, затова нека уважаваме и малкото които останаха да го правят. Да не забравяме че другите сотове взеха да вдигат парите в провинцията за работниците си и да не стане така че и тези малкото да избягат от фирмата?! Тогава този който се представя за шефа може наистина да остане само със така наречената София, която уж му изкарва всичките пари. Уважавай тези които ти вадят хляба за да те уважават и те!!!

Не знам каква е средата за работа в СОТ161, не съм нито служител, нито клиент. Искам да поздравя екипите на линейките на СОТ 161 за които съм абонирал баща си и два пъти реагираха много навременно и бързо. Голямо браво за професионализма и желанието за работа! Ще абонирам за услугата Ви и други членове на семейството си!