СОТ 161 https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. д-р Г.М. Димитров 52&markers=София,ул. д-р Г.М. Димитров 52

Искам да изкажа възмущението си за работната среда в офиса на Бруната където съм охранител, постоянно унижение е обиди по мой адрес от служителите в бруната, нямаш никакво свободно време за обедна почивка, не ти дават да отидеш до стола да се нахраниш, огромно напрежение и психическо тормоз, в сот 161 съм вече 7 ма година, но вече е непоносимо и не се издържа, много скоро време ще напуска тази шапкарска скапана фирма!!!
Мизерна заплата, укриват се данъци и осигуровки!!
единствения плюс е ,че ги дават навреме.

Мизерна заплата, укриват се данъци и осигуровки!!
единствения плюс е ,че ги дават навреме.

мизерия

ИСКАМ ДА ПОМОЛЯ Г-Н ТОДОР ДРАГОЕВ ДА МИ ХОДОТАЙСТВА И ДА ЗАПОЧНА РАБОТА В СОТ 161 КАТО ОХРАНА АЗ СЪМ ШИЗОФРЕНИК НО КАТО СИ ПИЯ ХАПЧЕТАТА СЪМ КРОТИЧЪК НЕ ОБИЧАМ ДА МИ КАЗВАТ КАКВО ТРЯБВА ДА ПРАВЯ ЗАЩОТО ПОБЕСНЯВАМ И НАЛИТАМ НА БОЙ

Фирмата е стабилна и коректна. На 10-то число заплатата по карта е преведена. Един, два дни по-късно, получаваме останалата част от заплатата и ваучарите в плик. Новите обекти са с по-високи ставки. Много от старите, са предоговорени. Вече говорим за 4+ лева на час. Удръжките са 130 лева.

След като прочетох, че за охраната в банка се изисква оръжие, сам разбирам, че не отговарям на изискванията, да работя като банков охранител. Нито имам право на оръжие, нито възнамерявам да карам такъв курс. Просто разсъждавам, нали се предплолага, че след 15-ти април трябва да отида на друг обект....

До интересуващия се за работа в банка.

Г-не, разценките там са по-високи, но никой от колегите не казва за какви пари точно работи и затова не мога да ти кажа.
Не зная дали си карал курс за оръжие и дали имаш такова. Без оръжие не съм чул някой от нашия СОТ да охранява банка, но не съм 100% сигурен. Може би някой колега тук, работещ в банка, може да каже.

Благодаря на Анонимен настоящ служител от 24.03.2018!
Ставките ме устройват! Чувал съм, че СОТ 161 е най-силната фирма, макар, че след смъртта на създателя, нещата вървят към зле. И въпреки всичко и сега са лидер в охранитетелния бизнес. Губят част от старите обекти, печелят нови и така.......

До колегата кандидат за работа относно статиите за заплащане.Уважаеми колега ставките за различните обекти са различни.От 01.03 18 година почти всички обекти са на 4.00 и над 4.00 лева.Сам може да сметнеш при 180 часа заработка колко ще изкараш бруто.След това приспадане 130 лв.данък и получаваш чисти пари.Идеята колега е колкото повече смени дадеш толкова по голямо заплащане.И смея да твърдя че в сот161 заплащането е най доброто защото имам наблюдение от други фирми където се работи за 1.80-2.40 на час и положението е меко казано страшно.

Няколко поста по-надолу чета хвалебствени думи за Г-н Станчев от Русе. Прочетох мнение за него, на 5-та страница, което копирам:

" Анонимен
22.01.2017 1 2 3 4 5

Важно!Светкавица!До другаря Станчев от Русе:
Колегите - пенсионери са го закъсали много яко откъм памперсите!!! Фирмата да закупи на едро защото ще е по-евтино! Незабавно да се раздадат на колегите! И без това ти си ги назначил защото освен изкуфели дърти фуражки други не назначаваш!!! Не забравяй да заделиш някой стек и за офиса, там също има въпиюща нужда! Айде, утре да си първи в "Метро" докато не сме загубили и този обект!

630Съгласен съм 92Не съм съгласен Сподели

Та да попитам: За същия ли Господин става дума?