СОТ-сигнално-охранителна техника - СОТ 161

Искам да попитам Другаря Павел Виденов ; Алармира ли ви простатата ? Ако не можете вие да ми отговорите нека това нещо да го направи онова Злобно и Белокосо Джудже Тодор Драгоев

Защото обира на имагинерни обекти и приличен на клевета. Защо трябва да съм полицай? Аз съм буден и съвестен гражданин и съвестта ми се бунтува срещу неправдата и обирите на магазини. Веднага отиди при конкурентните на СОТ 161 фирми. Така ще спасиш остатъка от стоката си, достойнството си на горд собственик и ще помогнеш на демокрацията.
Мош Терпин е герой на Е.Т.А. Хофман, но е добър псевдоним и за детектив.

Мош Терпин,ти полицай ли си?Защо те интересува къде се намира магазина?

А на мене снощи ми откраднаха колата, изнасилиха жена ми и ми задигнаха златните кюлчета от апартамента на "Оборище". Нищо, че нямам кола, ерген съм и живея в "Обеля". Обектите охранявани от СОТ 161 са конкретни. Къде е този ваш магазин?

Нощес магазинът ми бе обран.Няма сигнали,подадени към централата на фирмата,явно алармата е била заглушена.И сега какво?Всъщност какъв е гарантът на тези охранителни системи,явно с право чувам,че най-добре е или без СОТ ( а само няколко стикера на вратата и прозорците ).А уж голям производител бил Сектрон,не знам си какво,сертификати,награди

Абе Тошко ти ли бе? Стига с тия правешки номера, сега и за доволен клиент се представяш!

Моето мнение е коренно противоположно. Бях клиент на друга фирма и единствено остатъците от етичност не ми позволяват да кажа коя е тя. След два поредни обира се вързах към СОТ 161. Реагират навреме и никога не са се държали както в описаните поръчкови оплаквания. Прозира жалък конкурентен хленч и мечтания тип „ Как ще ги стигнем американците".

Напълно съм съгласен с последното мнение! Явно дотолкова са си повярвали, че си мислят, че клиентите са им даденост и ще ги имат вечно...
Да, ама не.
Безобразно нагло отношение към мен като клиент и наистина се държат така, все едно те на мен плащат, а не аз на тях. Незнам дали си правите някаква статистика за отказали се клиенти, но от началото на годината е стряскаща (за Вас). От контакти в различни сфери, разбрах, че имат същото отношение и кък корпоративните си клиенти.... Жалко. Огледайте се, ослушайте се - на пазара има и други фирми, които за същите цени дават в пъти по-добра услуга. А и отказалите се от Вас клиенти масово отидоха в другата голяма фирма.....с основание!

След закриването на служба СОД към МВР, самочувствието Ви се повиши до небесата. Лошо няма, но е без покритие! Нагло и арогантно държание от оператори/ките в дежурния център. Няколко пъти попадам на г-жа (или г-ца) Димитрова.... Е няма такава наглост. Едва ли не те карат да се чувстваш, че ти си отговорен за охраната на дома си, а не фирмата, с която си подписал договор и съответно плащаш заплатата на Димитрова. Накрая ми писна и поисках контакт с ръководителя им, някой си Румен Танев. Та същия г-н Танев се изживява, като че ли е министър председател и няма доблестта да признае грешките на подчинените си.....
Извинявам се за израза, но е заврял главата си в задниците на шефовете си и си пази местенцето. Жалби към операторите има мноооого! Включително и от корпоративни клиенти, но мишки, като Танев ги покриват и въобще не стигат до Маранов.
Това за мен е недопустимо отношение към клиент, но явно всички се чувстват безнаказани. Жалко.

Ще ми е интересно да се направи една статистика колко обекти е загубила фирмата заради доказани олигофрени като началството, ерик , швейк, горан,и т.н. малоумници