СОТ-сигнално-охранителна техника - СОТ 161 https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. д-р Г.М. Димитров 52&markers=София,ул. д-р Г.М. Димитров 52

СОТ-сигнално-охранителна техника - СОТ 161

Ей го на Деянчо змея и Станчев младши в компанията на Испанеца¡!!!! Ей какво мислите !!!!Ей със сигурност според ИСПАНСКИЯ КРЕТЕН ЗАПЛАТИТЕ СА МНОГО.Не сме си ги заслужили.То тоя от иберия май много идей дава тука.Съсед с Пламен Нунев- собственик на ЩИТ СОД, сега депутат, селски с Величков от 3С и ВИП секюрити, съсед със Сем.Станчеви и пръв приятел с тях СОТ161,роднина с Любо Пенев бивш шеф на Сот полиция.Пръв приятел с Илиян от Шанса166 заграбили незнайно колко обекти от полицейския сод,е и приятел с приятелите на Бойко от Сот Русе, че и кметове познава.Пръв приятел от електрото с Илиян от полицейския сод - е колко пари взехте навремето да прехвърляте обекти към Шанс166 и Сот русе¡!!!!!!Аааааа за ГРУП4 там измамите са доста там май данс трябва да се намеси.!!!!А забравих и пелтека дето тоя олигофрен Испанеца му казва приятел!!???Кой ли е????Тошката Драгоев естествено,.... То нали идеите за глоби от тоя изрод испанеца идват.!!!!!!!Тошката е той уважава такива уроди като олигофрена ИСПАНЕЦ.Ако ви глобят или не си вземете пълната заплата адреса на ИСПАНЕЦА го знам¡!!!!!!!!!!!Естествено че той е виновен.

АЗ СЪМ СЛУЖИТЕЛ БЛИЗО ГОДИНА И ПОЛОВИНА И СЪМ ДОВОЛЕН НА СТО. ОТНОШЕНИЕТО НА МОНИТОРИНГА ПОНЯКОГА НЕ Е ДОБРО(БЕЗ ПРИЧИНА),НО Е ПОНЯКОГА

Г-н Виденов,каква професионална квалификация имате,освен тази на служител от Бившите Служби?Колко чужди езика говорите,и с какви пари направихте СОТ 161???Аз лично се съмнявам във вашите лингвистични способности

14 години работих в тази фирма като патрул и се стараех всичко от моя старана да е точно и перфектно.Останах лоялен към фирмата до последно.Но когато се наложи да потърся помощ,съдействие,съпричастност от ръководството,всички се обърнаха с гръб :).Не намерих нито уважение,нито разбиране.Е,всеки си има достойнство.За да запазя моето,аз напуснах.Знам и за други колеги,напуснали по същите причини,за съжаление...

И още нещо.Имам чувството,че от офис Бургас към офис София потеглят само добрите новини!Всичко,свързано с грешки,проблеми,идеи дори,се стопира в Бургас.

Ако ви се работи на минимална заплата , това е фирмата

Хора преди 20 години съм работил по тези измислени фирми охранителни всички са едни и същи лайна.Бивши ченгета военни и др.Карат си заплатите по минималната заплата,укриване на данъци и др.

Стоят си те милите...Цял ден пишат по Вайбър и фб...Докато им звъннат и отреагират повече говорят по друго място са ги отбили...За толкова работа,толкова пари кво да кажа...Ама такива трябва да ги гонят

Като бивш служител мога да кажа че самата фирма е точна и няма проблем, единствения проблем могат да бъдат обектите и най-често капризите на наемателите. Последния обект на който аз бях преди да напусна и който ме отказа от самата фирма беше ужасен. Наемателката на обекта повечето пъти ни наричаше "портиери" и то не беше далеч от истината. Откъм натовареност както всяка една работа и тази във СОТ си е натоварена и в зависимост от обекта часовете са стабилни - 11,12,13 часа и т.н. Заплатата аз лично нямам оплакване, вярно е че удръжките са много почти 100 лева, но пък се замислете че тези удръжки отиват към Здравно Осигуряване, не към джобовете на други хора. Недай си Боже нещо се случи, това ви олекотява лечението с по-малко пари. Откъм колеги, потенциал, фирмена сигурност - фирмата си е точна, ръководството, колегите. Имах привилегията да се запозная със много стабилни хора, единствения проблем са някой от обектите и изискванията на наемателите които са доста капризни.

За жалост тази фирма не може да подсигури минималната заплата за страната, която е 460лв. За месец февруари имам 535 лв заработка,от които 102 лв УДРЪЖКИ,и като ми вземат 60лв за ВАУЧЕРИТЕ ЗА ХРАНА, сами си сметнете,колко е чистата заплата. А иначе претенции ГОЛЕМИ, изисквания големи. Работиш по 200часа на месец и неможеш да изкараш минималната заплата,щото всеки ЩИПЕ отвсякъде. Искат работа, никой не плаща или ако се плаща е нещо по малко от това което си изработил. Пак казвам 535заработка, 102 лв УДРЪЖКИ, 60 ЛВ ВАУЧЕРИ, КОИТО АЗ СИ ПЛАЩАМ. ПОЛУЧИХ около 375 чисто. Е това ако е заплата за 200 часа на месец.