СОТ-сигнално-охранителна техника - СОТ 161

Влез в сайта на фирмата и намери офиса на гара Искър. Кликваш на контакти, работа при нас и ще видиш и телефони и Може да кандидатствате за работа, като попълните формата и прикрепите CV към нея.
Свържете се с нас, за да получите актуална информация за свободните позиции :
Експерт кадри

Вашето име (задължително)

Вашият Email (задължително)

Относно

Вашето съобщение
Не е нужно дори да се обаждаш по телефона. Изпрати си автобиографията и телефон за контакт.

Ако кликна ще ме наберат ли че нямам ваучер? Номера ми завършва на 83 . Или ми дайте адреса нанякой обект къде има свободни места

Звънни на телефон 0882 544 019. Това е телефона на колегите, които се занимават с назначаването. Ако отговаряш на условията, не си осъждан и т.н., ще ти дадат пълна информация и ще ти определят час за интервю.

Може ли някой от шефовете да ме насочи как се става охрана или некой охранител?

Как се става охранител? Защото мечтата ми е да стана пазач за да се бора с престъпността? На 19 години съм и всеки ден правя лицеви опори с краката на стола.Имам и средно.

Благодаря предварително !!!

Искам да попитам Другаря Павел Виденов ; Алармира ли ви простатата ? Ако не можете вие да ми отговорите нека това нещо да го направи онова Злобно и Белокосо Джудже Тодор Драгоев

Защото обира на имагинерни обекти и приличен на клевета. Защо трябва да съм полицай? Аз съм буден и съвестен гражданин и съвестта ми се бунтува срещу неправдата и обирите на магазини. Веднага отиди при конкурентните на СОТ 161 фирми. Така ще спасиш остатъка от стоката си, достойнството си на горд собственик и ще помогнеш на демокрацията.
Мош Терпин е герой на Е.Т.А. Хофман, но е добър псевдоним и за детектив.

Мош Терпин,ти полицай ли си?Защо те интересува къде се намира магазина?

А на мене снощи ми откраднаха колата, изнасилиха жена ми и ми задигнаха златните кюлчета от апартамента на "Оборище". Нищо, че нямам кола, ерген съм и живея в "Обеля". Обектите охранявани от СОТ 161 са конкретни. Къде е този ваш магазин?

Нощес магазинът ми бе обран.Няма сигнали,подадени към централата на фирмата,явно алармата е била заглушена.И сега какво?Всъщност какъв е гарантът на тези охранителни системи,явно с право чувам,че най-добре е или без СОТ ( а само няколко стикера на вратата и прозорците ).А уж голям производител бил Сектрон,не знам си какво,сертификати,награди