СОТ-сигнално-охранителна техника - СОТ 161

Не е изгонен, жив е още и мърда. Гледам, качват броевете във Facebook.

Някой да знае дали Тодор Драгоев е изгонен, поне тука в Пловдив се носи такъв слух.Пък и тази година няма още един брой на вестника му качен на сайта ни.

Абе Ерик докога ще пишеш под различни псевдоними?Виденов и Драгоев никога няма да ти отговорят.По добре се обади на Виденов и му ги кажи тези неща номера на мобилният му телефон е 0888 54 38 43

На тия милиционери им опраскаха две банки в Бургас и Русе без да се усетят, а то излезе че едно сметище и клошарско сборище не могат да опазят.
Ама то ръководители все бивши милиционери и от ДС, ако има млади служители това са синчета на милиционери от ДС.
Пример Русе и то най-големия за шуробаджанащината в СОЦ 161. Станчев баща - бивш милиционер от ДС Вимес завършил кариерата са като началник на сектор издирване е регионален, типичен малоумен милиционер и незадържл нито един престъпник през своята кариера, апа усвояването на 20 заплати и ченгиджийска пенсия. Ако на някой навремето са му обрали апартамента,мазата,вилата, колата и извършителя не е разкрит е на тоя плешив милиционер трябва да му счупите главата.Който иска може да го причака на бул.Скобелев между бул.Хр.Ботев и МГ-гето отпред винаги има безнаказано паркирали в нарушение на всякакви правила и закони коли на СОЦ 161 на тротоара.
Синчето му Станчев младши е назначен за началник на реагирането - като за добре постъпил омятаха ендо БМВ през таван, естествено че нищо не му се случи, и за капак обраха и банка в центъра на Русе е пак без нищо на да се случи на сем.Станчеви.Началника на стационарната охрана Деянчо Змея поради некъдърността му са загубени доста обекта ама нали си е роднина на милиционера Станчев още е на работа.
Абе смях тотален само да не сте им клиенти че скоро ще заплачете

По повод пресния репортаж на "Господари на ефира" от снощи - 12-и май, касаещ къщата-музей нза Христо Смирненски: на репортажа се вижда анти-рекламата на фирмата СОЦ 161, която охранява въпросния обект, където алармата не се задейства изобщо, дори на отворен прозорец. И какво стана с великите датчици, бе, дядо Виденов? Хахах!

Ето линк към репортажа: http://gospodari.com/%D0%BA%D1%8A%D1%89%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%BC%D1%83%D0%B7%D0%B5%D0%B9-%D0%BD%D0%B0-%D1%85%D1%80%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%BE-%D1%81%D0%BC%D0%B8%D1%80%D0%BD%D0%B5%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D0%B5-%D0%B2-%D0%BF%D0%BB%D0%B0%D1%87%D0%B5%D0%B2%D0%BD%D0%BE-%D1%81%D1%8A%D1%81%D1%82%D0%BE%D1%8F%D0%BD%D0%B8%D0%B5-%D0%BD%D0%BE-%D0%B8%D0%BC%D0%B0%D0%BC%D0%B5-%D0%BE%D0%B1%D0%B5%D1%89%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D0%B5-%D0%B7%D0%B0-%D1%80%D0%B5%D0%BC%D0%BE%D0%BD%D1%82-video104507.html

Ало, Станчев от Русе. Докога ще назначаваш на работа дърти изперкали ченгета дето си напикават чехлите? Това че са ти набори и приятели не ги прави добри охранители,защо не назначаваш млади хора? Не ти ли стига че изтърва Кауфланд и още една камара обекти? Кога най-накрая ще отстъпиш място на някой кадърен човек? Не ти ли стига голямата ченгеджийска пенсия че гледаш да лапаш още кинти?

Искам да попитам Другаря Павел Виденов на колко години сте бил когато сте преспал за първи път с жена?Вие ползвате ли Виагра?Откога не сте спал с жена?Ако не можете вие да ми отговорите нека това нещо да го направи онова Злобно и Белокосо Джудже Тодор Драгоев

Като започвах работа в СОТ 161 Ани Младенова ми каза,че английският бил предимство-ха-ха-чула е някъде тази реплика.Също така спомена,че сега като влезнем в Евросъюза заплатите в СОТ 161 щели да скочат-бла-бла,глупости на търкалета

За да станеш патрул трябва да имаш най-малко вуйчо владика

В София е така. Дори 2 дни работят и 3 почиват. По провинцията е мъка. 2 се работи 2 се почива и заплатите са двойно по-ниски от софийските. Да не говорим, че на почти всички места е по един човек в кола. Не по двама, както е нормално.Отиваш на паник бутон и си сам ...какво точно ще направиш. Ще кажеш на клиентите да се обадят на полицията. Пародия