СОТ-сигнално-охранителна техника - СОТ 161

2 точки от 2086 мнения

Показани резултати 1-10 от общо 2086

Чичо П.-Песен(Текст Народен)

По улицата крачи Чичо П.
с дупето си пленява всички хора.
И решаваме завчас туй е работа за нас
Тошко Мустафа Асен и Аз.
На магистралата го заковахме.
В едно бунгало малко го вкарахме.
Леле мале до зори станахме на маскари
Тошко Мустафа Асен и Аз.
Но чичо П.бил заразен
това разбрахме чак след 5-6 дена.
И при доктор Гарабед всеки чака своя ред
Тошко Мустафа Асен и Аз

Швеик аз напускам Сота ама ти ше изгниеш тука.Разбра ли бе мързелив бъзлю.Ти затова си тука защото ништо не става от тебе.Не говори за хора които ти дават хляб бе олигофрен.Ти си голяма пумия бил бе седиш в фирмата и говориш за нея не те ли е срам??????????

Големи сме СМОТаджии значи
Уж сме най-добрата фирма а ни обраха банката в Бургас без да се усетим.Ами нормално като се има в предвид служителите на СОЦ161 - изперкали моралноизостанали алкохолизирани зациклили в Пазарджик милиционери.
А Виденката се беше изказал че проблема със заглушаването е решен е видях ме го. Или т.н. фабрика или гаражното производство на Сектрон/СОЦ161 си е боклук което е очевадно.
Защо суперизобретенията на Виденката не сработиха или израелската му практика?????????
Ами то от милиционери работа няма как да очакваш.
Много добра фирма е СОЦ161 много се хвали в броя на патрулите а няма нито един задържан нарушител ей тва е Милиционерското зове

Първо работя на две места имам коне не съм доволен от заплатата.Второ не съм селянин разбра ли бе боклук софииски.А ако искаш може са се видиме и да видиме кой е джудже ама си вземи чашка да си събереш зъбките.

Фактически такъв охранител като така наречения "Николай" в действителност няма, няма и как да съществува, дори и най-дървения селянин няма как да е щастлив и доволен на минималната работна заплата.

Неграмотния и безпросветен неградски "Николай" е новото превъплащение на "Педя човек - лакът уста" - джуджето-доносник на държавна сигурност с джазово-гестаповския шлифер, опитвайки се да заблуди хората, че има и щастливи охранители.

Друг е въпроса, че в СОЦ 161 охранители практически почти няма, но за сметка на това е пълно с портиери, байчовци и разсилни.

И кво е вашето чудо? Кажи го!

Такова чудо като нащо в Плевен няма никъде момчета!!!

Абе Швейк пиеш ли си лекарствата???Май не лошо много лошо!!!!Какво ти е виновен Павел Виденов,че ти си бъзлив неодачник????

Ужасът продължава и днес
Когато престарелите утихнали хора тътрят в предпоследни разходки краката си в днешния шум, ревящи коли и мръсен въздух, когато се качват в трамвая на Женския пазар, бързащи по инстинкт да седнат, а седнат ли, бъбрят си – трамваят е често тяхното единствено място за контакт, ти ги гледаш и се питаш: какви съдби са протекли зад сбръчканите лица.
Това са те – преживелите в единствения си живот злощастната участ да се родят тук и да изживеят заедно цели шестдесет години в една от най-мрачните дупки в човешката история, в клоаката на комунистическия строй. Докато на Трокадеро техните връстници са се возели на скутери и са бързали да забравят ужасите на нациската окупация, слушайки джаз през дима на американските цигари; докато новото френско кино и литература са напирали в цветущата атмосфера на мира и красотата на живота, тук в последните магазини са привършвали хубавите платове, обувките със скърцащи подметки са изчезвали постепенно, а нощем камионите са откарвали от хубавите домове ужасените собственици към кланицата на лагерите и са настанявали на тяхно място брадясали зверове с каскети, убийци , препасани с червени ленти над лактите.
Често в немия ужас на 45-та сталинистките продажници са трошели главите на жертвите си с кирки, а общите гробове се издигали като гигантски къртичини. Достатъчно било някакъв превъртял садист да посочи някого и да изкрещи: “Дръжте врага” и всички веднага са гледали да се вредят на първа линия в линча, за да не последват в дупката смазаната глава на нещастника. Произволът на първите пет месеца и до днес не е изследван, цялото общество мълчи грозно, защото всеки косвено се е съгласявал и със страха и мълчанието си, с наведената глава е косвен съучастник.
Всички българи под ботуша на съветските окупатори са били принудени да сведат глави пред новите господари – комунистите. Те само това и чакали. Нашите комунисти, другарки и другари, са най-гадната порода изверги, появявали се някога тъдява. Кръволоци, крадци, садисти, лицемери, покварени лъжци, те никога не са имали друга цел освен да заживеят по-добре, много по-добре и са виждали единственото възможно средство за това в убийството на “народния враг”, конфискуването на имотите му, както и в заробването на сънародниците си в клетката на комунистическата утопия , експлоятирайки ги зверски в името на своето собствено господство.
Разрушаването на нормалния свят, късането на пъпната връв на живота било нещо като главна цел в тяхната идеология. Те извратено карали хората да скандират пред гроба на зачеркнатата си свобода колко щастливи щели да бъдат някога при комунизма. Нямало голям избор, а повод за нови убийства било дори и по-тихото скандиране на комунистическите лозунги.
Това общество на нашите сънародници било заченато в греха на братоубийството,лъжата, страха и обеличаването на последните остатъци от човещина. Настъпил сатанински кървав мрак. Хората просто изгубили сетивата си. Те виждали щастие в това да копат с кирки камънаците край бригадирските колички и предано получавайки мизерните дажби на купонните времена да работят като луди в името на партийния произвол.
Но това не било достатъчно за новите господари, докато по бреговете на западните страни хората танцували по дансингите вечер, докато щастливите младежи и девойки бързали с целувки да наваксат пропуснатите мигове на живота си през войната, тук се провеждали събрания, нарочвали се вътрешни врагове и шпиони, сурови мутри с карабини обикаляли във вечерния час кварталите, а само някоя загубила разсъдъка си девойка да имала глупостта да си сложи червило, веднага я пращали в каменоломната, където слез няколко изнасилвания угасвала с кървища по тялото си .
Налудничавата саморазправа се прехвърлила в университетите, врагове се търсели дори в семействата. Нататък историята продължава с дневника на комунистическата проказа. Тя продължава и до днес. Вижте Гоце, вижте диктата на екскомунистическата каста, синчетата, дъщерите, вижте номенклатурата, продължаваща в неистовата си алчност да лочи, вижте ДС-апаратчиците, промъкнали се навсякъде и контролиращи всичко тук от гнездата на птиците до урните на умрелите и ще се отвратите от зловещия конструкт на уродливата метаморфоза на другарите.
Те продължават да се наричат помежду си другари. Аз бих заменил тази негодна заради тях дума “другари” със “съучастници”. През целия период те си бяха и са си до днес просто разбойници. Нагли престъпници, кретени, садисти, а съучастничеството като знак за преданост е главната им отличителна черта. Няма морал, няма чест, няма човек, има само ПАРТИЯТА, стръвното забогатяване и плячкосване, тъпченето по главата на жертвите. Целият днешен преход е огледално повторение на предишните изстъпления, а героите на зловещия калейдоскоп са точно същите другари.
Точно те откраднаха двайсет и пет милиарда долара, раздадоха си ги, хвърлиха народа си в мизерията на изплащането, разделиха си държавното имущество, заграбиха имоти, курорти, банкови средства, пенсионни фондове, затриха с хиперинфлацията спестяванията на хората, омерзиха надеждите на хората за освобождаване от комунистическия гнет.
И всичко това безнаказано ,другарки и другари. Няма провидение за българския пъкъл. Няма косъм паднал от главата на поне един от тях. Не. Нещо повече надигат глави в неокомунистически реваншизъм и искат да се кланяме отново на идолите им. На същите идоли, които обявяваха религията за опиум на народа, а предателството на ближния и убийството класовия враг като висша ценност на социалистическия човек.
Хората, преживели ужаса , сами ще се самозаровят, там в самотата на ковчега ще направят своята екзистенциална последна трагична крачка към нищото, урните ще побирет червения прах.
А Трокадеро, ами там младите продължават да се целуват, те дори не знаят какво точно е това комунизма. Фамилиите от ЦК, Иван Славковци, Гоце, Р.Овч и компанията бригадири-генерали знаят.

Искам да попитам Другаря Павел Виденов вярно ли е че сте работил в Службите за Сигурност?Ако не можете вие да ми отговорите нека това нещо да го направи онова Злобно и Белокосо Джудже Тодор Драгоев