СОТ 161 https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. д-р Г.М. Димитров 52&markers=София,ул. д-р Г.М. Димитров 52

Ставаме свидетели на типичната чорбаджийска арогантност. Седнал Виденов този съвременен Робин Худ да ни обеснява как се грижел за нас. Как трябва сме благодарни, че ни плащал заплати и ни държал на работа. Робин aka Виденов бил на загуба, но с голямо сърце и затова държал провинцията. Иначе тя не му трябвала. Приказки за наивници. Като не ти оттърва...закривай, но не е така. Как иначе ще се тупаш в гърдите с национално покритие и брои патрули. Само със столицата не става. Половината от 100-те ти хиляди обекти са в провинцията. С годините се озвери и изалчня....ама много. Старите служители помним Веско Стоянов. Бог са го прости с него си замина всичко хубаво в тази фирма. Той знаеше какво искат патрулите и държеше на тях. Ти се превърна в един алчен чорбаджия, на когото не му пука за служителите и си гледа само кесията. Всеки един от служителите ти работи за теб и благоденствието ти, а не обратното.Поздрави от дълбоката и вечно благодарната провинция.

Това е най скапаната фирма . Прекият ми началник Димитър Асенов
Ме прецака 4 пъти със заплатата .
Като ми се налагаше да излезна в отпуск ми го отказа многократно
Коледно от заработени 800 лв получих 450 + сметни си ги всичко ти е точно . Точно било . И нали няма пари под масата . Защо боклуци такива прецахахте всички коледно . Като не преведохте нищо по карта а само едно шибано пликче . Хах . Никакви коледни бонуси нищо . По един уи в гъза ни дадохте . Много ще се радвам да фалирате . И се радвам че вече не работя за вас !

Ако искате да ви разиграват с парите и да ви скапят нервите 161 е фирмата за вас .

За какви бонуси става дума г-н Виденов? Или пак са само за София?

Мизерия и ниско заплащане!! Колегите в бруната се отнасят с мен като с боклук! Работя вече 9 година за 161 а заплатите не са мръднали...
Не ме е страх и искам всички да знаят за мръсните долни схеми на мизерника Ушев Виденов... Хората отдавна нямат уважение към 161. Това е суровата истина, как е възможно в София служител на 161 с мъка да хваща чисто 600-700 лв..смени по 12 часа , униформи които са толкова нискокачествени,че се късат по шевовете след 3-4 пранета.

незнам какво се оплаквате преди съм работил във asp security там се взимасе 2.35 на час за охрана на хранителен магазин отпуската по добре да не казвам как се плащаше по добре да ми я плащаха постояно те кахара да работиш повече дни заплата се взимаше след 2 месеца и те караха да си подадеш молбата за напускане за 1 месец краина сметка след 3 месеца напуснахме и маагзините стояха без охрана и хората каруци пълниха със храна защото нямаше охрана и накя си загубиха бизнеса и маагзините тука ми се оплаквате за заплата кото не ви харесва отидете във asp за 2.35 като там ви е по добре още я има тази фирма и още се взиам по 2.35 на час

Здравейте, казвам се Стамен Игнатов и искам да ви кажа, че това е най-пробитата фирма в която съм работил. След като обектът ми СДР отпадна, ИФО Ваня Дечева първо ме лъга, а после не пожела да ми намери нов обект. Докато бях служител на СОТ161 боб и картофи беше моето меню, добре че се махнах и сега набивам само луканка, филе "Елена" и кайзер-пастърма!

Хей колеги, здравейте - здравейте!
Как сте, що сте?
Виждам че форумът на нашата любима фирма се е върнал онлайн, какви славни времена бяха само!
Нека направим този форум велик again!
Ще се радвам другаря Виденов да пише отново сказки и легенди как това е "най-обичаната фирма"
Вальо Шпаньолеца уреди ли си синекурна службица накрая? Представям си колко нови сертификати е получил през цялото това време...
Какво стана със Стамен Игнатов? Още ли е на бобено-картофена диета?
Ерик да разкаже някоя пикантна весела историйка за Пенко Маркуча и оня другия милиционер, Станчев ли беше?
Също така да ме прощава че не му помня името, но имаше един герой от реагирането дето пишеше доста постни и досадно скучни пътеписи как е връткал педалите (на велосипеда де, сега да не си помислите нещо друго) по цял ден и привечер изпивал по 2 бири.
Имаше и една контрола - пропаднал милиционер, изгонен от милицията зардето рекетирал и ограбвал зарзаватчиите на пазара Иван Вазов - Кумчев или Кунчев ще да беше - много неприятно мекотело с кебапчести плебейски пръсти без нокти - жив ли е още тоя и все така ли е достойна конкуренция на Татин Гошко в катастрофирането на лични и служебни коли?
Какви са летните оферти за почивка в хотел "Жеравите"?
Ще се радвам всички ние отново да съживим това така весело и забавно място!

Бягайте бързо! При назначаването се разтягат едни локуми, обещават се едни големи работи, а накрая нищо. За да вземете повече пари, трябва да давате допълнителни смени, които не се заплащат като извънреден труд, както е по закон, а на редовна ставка. Нощните се заплащат като дневни. Ваучерите, които трябва да са отделно от заплатата, защото по закон се водят ДМС (допълнително материално стимулиране) в тази фирма са част от заплатата. Та давате 20тина смени на месец, удържат между 150 и 200 лева, в зависимост от изработените часове, накрая си приспаднете и 60 лева ваучери и ще ви останат около 600-650 лева, които да получите. Не познавам някой, който да е напуснал и да се е върнал на работа.

НЕ ХОДЕТЕ В ТАЗИ ФИРМА. ТОВА СА ГОЛЕМИ ИЗМАМНИЦИ, МНОГО СА НЕКОРЕКТНИ!!!

Изтъквате се като голяма фирма,но несте нищо повече от другите мизерни фирмички от бранша.заплащането ви е почти мизерно-осигурявате хората на минимална заплата едно превеждате по сметки друго давате под масата във пликче направо жалка картинка сте.така ли работи великият сот 161.това извънреден труд празнични дни и нощен труд да сте чули че се заплаща!!!!Такива фирми като вас във белите държави няма да могат да съществуват един ден.И едно питане имам към БГработодател-защо се трият мненията и коментарите за сот161,и във вашият сайт ли има цензура.или сота си плаща за това,много бих желал да получа отговор от вас по този въпрос