СОТ 161 https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. д-р Г.М. Димитров 52&markers=София,ул. д-р Г.М. Димитров 52

От към ръководството вече има промени...

Директор на Дирекция “Физическа охрана” Емил Кривошиев

ОТ КЪМ ЗАПЛАТИ НЕ :)

За съжаление има колеги и с много по ниска ставка от 3.40

Не сте съгласни че повече от половината колеги в сот 161 работим за по 460 лева?Ето и пример.Стафка на обекта 3.40 За180 отработени часа бруто заработка 612 лева след приспадане на данъците получени 462 лева.Е за туй питам аз Петков Цветков и сие какво правят в тая връзка за подобряване на заплащането.Отговора е нищо.А пък Вие колеги работете за 460 лева изкарвайте им и парите и на тези задници и се радвайте на живота.Който не работи не трябва да яде е речено.И в тая връзка след като Петков и Цветков не си вършат работата вън от сот 161.Оставка Оставка Оставка.

Директен въпрос към Пламен Петков и Николай Цветков.Господа мизерници от 01 01 2018 година минималната заплата в България е 510 лева.В тази връзка защо вие не правите нищо по въпроса с Начо увеличение на заплатите.Знаете ли вие ще повече от половината колеги в сот получаваме по 460 лева заплата.Защо сте на тези постове като не си вършите работата.Оставка.Оставка.Оставка.

ето още интересни неща, който открих

До Александров !!!!!!!!!!! за дребни подаръци ,като химикалки и календари ли споменахте ,че не разбрах ? В обект 1616 на логистика Лидл в Равно поле се разменят не подаръци а стоката на възложителя, която е оборотна.Тези с химикалките вече не са там на портала .Георги Стоянов от Чурек ПЛЕШИВКОТО и Иван Станимиров от Лозен и Боряна са непоклатимата група с коли от нощната смяна.Те охраняват ли или тях ги пази ръководството на СОТ от уволнение ?..Това са хората опорочили авторитета на обекта и много техни колеги напуснаха от тяхната арогантност .Георги Стоянов заплашва с брат си ,който е полицай.Та за тези дела говорим а ние само ги наблюдаваме ,снимаме и сигнализираме .Случаят е обявен в господарите на ефира а и камерите работят.

Здравейте! Чисто информативно искам да попитам какви заплащания(бруто и нето) получават мобилните охранителни екипи(за гр.София),график и всякаква информация също е полезна.Благодаря предварително!

Мисля , че е нормално в знак на уважение охранителите да получават малки жестове от възложителите изразявайки се в подаръци.Това , го има навсякъде по света .А хората , който пишат доноси срещу колеги не им прави чест.

Жоро Стоянов и Мазганов -пиян или дрогиран тормозят персонала и просят от стоките....уж на майтап .Изпокарват се с колегите ако им се откаже.Те нищо не взимали .....на тях им се давало,а като не могат да отказват взимат .Започнали са и по магазини да разнасят.Как се ядът по три пуйки за коледната трапеза не знам.Масово просят и от шофьрите ,доставчици на стоки а те само вдигат ръце изобщо голям рекет и психически тормоз.ЛИДЪЛ-АКО ТИ ПАДНЕ ВЗИМАЙ като в рекламата.ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА на СОТ 161

Сега урожая е в равно поле на лидл -малки малки заплати ----ама пълни раници.като камили си тръгват от нощна смяна.Попитайте георги стоянов -чурека :мазганов :жоро пъпката:иван станимиров от лозен:професора от нови хан:боряна и всички от нощните смени .....пълни багажници е заплати за какво са им.пълна организация и големи алчни селяни.няма ли кой да разбие групата за безплатно пазаруване.Първанов и Грозданов нищо не знаят ?!...

Взимат стотици нови обекти , плащат унизително смешни заплати и после се чудят как да си запълват бройките по обектите.