Принтек България ЕАД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. България 110&markers=София,бул. България 110

Принтек България ЕАД

Официално няма търсене в момента.Кандидатстването е както за всяка друга работа,но ако имаш познат е по-лесно.Това помага и като няма официално търсене(последното назначение беше такова!).Ако мога да отговоря и на други въпроси-питай!

Шошорко, какво е положението в момента във фирмата, търсят ли се сервизни инженери ? Дай малко повече инфо, как аджеба да се пробваме в тази фирма, от Варна ти пиша...

Длъжностите са "сервизен техник" и "сервизен инженер".
Новини от Фирмата:вече всички връзкари от софийския офис са ходили командировка в чужбина(да щракат с пръсти на разноски на фирмата,разбирай-на наш гръб!),сега е наред Секретарката (главното "С" е показателно!).
Уточнение:един от връзкарите не е ходил,но и никога няма да го пратят(прост,не разбира от техника,не знае английски,не че някой от другите го знаят...).
Да са им честити на наще хора цените на тока,водата,горивата,хляба,млякото и месото!

От поста на "Шошорко" не успях да разбера има ли разлика в началната заплата за "Сервизен специалист" и  "Сервизен инженер" без "познати". Или става дума за една и съща длъжност?

Мисля, че онова, което вбеси страничния наблюдател, и което няма смелостта да си признае е следното :  че хора като нас, които се занимават със сервизна дейност могат да вършат неговата работа, като "наблюдател" , но той не може да върши нашата като сервизни инженери.Такива, които докладват с лопата да ги ринеш, обаче да понаучиш нещо, и да го приложиш на практика не е за всеки.
И вместо да говориш заучени приказки "като не ти харесва тръгвай си" ще седнеш, ще поговориш с тези хора, всеки да си каже аргументите, защото тези хора ти вадят заплатата. Идва ли ти наум, ти какво ще правиш, когато тези хора си тръгнат??? Колко време ще ти е нужно да обучиш новите, и как ще ги задържиш, пак така : със съвети към бюрото по труда??? Няма как да знаеш какви са проблемите в работата, когато си спуснат отнякъде, и нямаш два петъка работа. Запомни, че техниците могат без теб, но ти не можеш без тях, защото хората в нормалния свят плащат за свършена работа, а не за високопарни приказки. Отнасяй се с повече уважение към онези, които ти вадят заплатата.
И пак те питам - защо не си потърсиш хора от бюрото по труда, ами искаш сервизни специалисти?

По-просто незнам как да ти го обясня!!(сещай се!)Казах,защо не съм си сменил работата до сега!Но и ти като стигнеш моя общ стаж ще ти писне да почваш от нулата.
ТИПИЧНО ПО БЪЛГАРСКИ ти си със завряна отзад глава и ти е по-лесно да кажеш махете се,други чакат за ваще места,отколкото да кажеш"момчета,много работа вършите,ще ви стимулираме малко"!Мога да ти дам препратки към учебниците по съвременен мениджмънт,но ти на тези лекции не си бил,а то е малко като със месечния цикъл-като не ти е дошло на време,въобще не го чакай!!!Повтарям и повече не искам да виждам такива безсмислени мнения-не си чешете пръстите,оборете ме с примери!!!

Следваящият път уважаемия Сраничен НАБЛЮДАТЕЛ да си извика хора от боюрото по труда, а д ане търси тесни сервизни специалисти :)

Нагледдали сме се на такива като другаря  Наблюдател,които само дават акъл и някой трябва да им вади заплатате - човека по - долу ви е изборил конкретни факти, вие с какво ще го оборите?

Не вярвах, че все още в тази държава се работи само заради "едната" идея. Щом не ви харесва, защо сте на работа в Принтек (бюрата по труда са отворени за всички)? Типично по български, само се жалят и ПСУВАТ... Явно не ви е достатъчно зле, че все още сте там?

Мисля,че мнението ми ще бъде полезно на кандидатите за работа!
Обяснявам оценките различни от -5:ако попаднете в тази фирма по обява,стартовата заплата в отдела е 800 лв.за сервизен техник!,ако сте по препоръка(приятел/роднина) е 1000-сервизен инженер!(на такива длъжности почвате според горния признак!).Другата разлика е,че като приятел/роднина търпите развитие на заплатата в положителна посока и обема на работа в отрицателна....Уточнение:от сервизен инж. ставате старши със заплата стартираща от 1800лв.При всяко общо увеличение расте,също и при някои ЧАСТНИ увеличения!
Изключения:изключение е ако попаднете по обява и в последствие станете "БЛИЗЪК/А" ;) с началник отдела!Заплатата ви се вдига и при ЧАСТНИТЕ увеличения!
Характерно е за начлника на отдела и ресорния директор ДА ОБЕЩАВАТ увеличаване на заплатата след 6м и по-нататък,но това не става,освен при ИЗКЛЮЧЕНИЯТА!!!Друго тяхно качество,свързано с написаното по-горе е ОТКРОВЕННО И В ОЧИТЕ да ви ЛЪЖАТ!Държа да отбележа и бягането от отговорност на по-късен етап!
Работата е много и ходенето пеш в жегата и студа също е много!Няма никаква организация по прнцип(изключвам моментите,в които тя зависи от двама определени отговорници на групи..),няма и резервни части за машините!!!Ако си обичате работата правите цудеса от храброст,за да ремонтирате модул на място с подръцни материали....!НО ТОВА НЕ СЕ ЦЕНИ!
Отношението към вас е пренебрежително(МЕКО КАЗАНО!)!Пример:не се смята за необходиммо да ви се дава информация,която да ви е от полза за решаване на проблеми!Получавате я чак когато ви се обадят за отчет или ако след като сте попаднали в безизходица ги попитате "защо така"!
Уточнение:давам пример изцяло свързани с конкретната работа,която ще вършите след като започнете във фирмата!
2.Отночението на клиентите към вас често е в пъти по-добро отколкото това на колеги и началници!
Местоположението най-общо е на майка си у п*чката!
За да покажа достоверността на мнението ми ще кажа,че съм служител на фирмата от 4г. и не съм се махнал,все още,поради две причини:1.работя с тези клиенти(банките) много преди да почна тук!2.Обичам си работата!Но ако намеря по-добри условия-изчезвам със скороста на бит предер*ст!!!
п.п.Ще оборя с факти всяко различно мнение!!!