Принтек България ЕАД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. България 110&markers=София,бул. България 110

Принтек България ЕАД

И кой го казва, анонимния.Много станахте безстрашни.Хайде защото сте много смели направете едно събиране, и да си кажем всичко в очите, колко пъти се казва истината и до там си остава, на горе ядец.Нима е лъжа за колежката Снежана, хайде колетите които имат интимни моменти с нея да си кажат истината, както впрочем и самия Ангел, които има жена и деца.Снежанка също има деца и мъж, който е много ревнив и не знае какво прави по коли, в кухни, по коридори, кафенета и т.н,Показно се прегръща и целува по служебните коледни банкети с Петьо и други колеги.Всички сме семейни или повечето.Така че да не си вадим кирливите ризи.За Веселин Великов, който порти най нагло всички колеги от София и провинцията на Ангел и Сашо, лично аз и много колеги сме присъствали и чули тези доносни приказки от него и Пламен Стоянов,Пламен Симеонов.Вижте мнението на всички колеги от фирмата за тези хора, и ще се разбере какво негативно отношение има към тях от всички нас.А най смешното и некомпетентно от вашите думи е това че знаеш ли има и други фирми, това трябва да си малоумен за да го кажеш, това е най лесното. А за тези истински думи изречени от мен и колеги, те са плод от минало и настоящо, което тепърва трябва да се знае, защото никога не ни чуват, и истината не отива до управниците.И вие много добре го знаете, защото сте също пряко виновни за това да става.Вие си мислите че сте женени за фирмата, но трябва и много добре го знаете и усещате че не е така, и ще се обедите в тези приказки.А за това че не е място тук за тези дискусии, грешите, ние продължаваме да не сме чути, и точно тук е мястото хората да се запознаят с тези събития и факти, както и за горепосочените особи, за да знаят какво е тук и какво ги чака, вие сте виновниците за това, а истината трябва да се знае, защото който и да дойде в бъдеще, ще знае че тези обещания които ни се дават на нас никога не се случват, забравяме и за другия лъжец Александър Хорозов.Така така, продължавайте в същия дух и ще стигнете далече, няма не наказано зло.За сега толкова, предстоят още много разкрития за недосегаемите.Впрочем няма ли нещо да кажете за ринга на четвъртия етаж и за семейния кодекс и семейните ценности, защото просто липсват на много от горепосочените.Очаквайте обаждане.Къде са ви събиранията, аз не се крия и не ме е грижа и притеснявам за думите ми, зад които заставам, аз винаги казвам и се стремя за истината, няма какво да губя, но вие има какво да загубите, защото с лъжи и мръсотия растете на горе, но до кога, това

Явно някой колеги са си самоповярвали и си мислят,че изкарват парите на фирмата.Ами отидете на друго място където няма да има пречки да взимате така желаните от вас желани заплати.Но там ще трябва да ги заслужите и също така няма да имате време за клюкарски и лъжливи съчинения.Колкото и да ви е странно и тъжно възнаграждението зависи от тези господа които нападате.Като анонимни сте много смели и нападателни,а нямате нито морал,нито достойнство да застанете на тези хора и да им кажете какво мислите и защо го мислите в очите.И този сайт е станични хора да се запознаят с обстановката в фирмата,а не с вашите лични интриги и заплати.Такива само пречат на работата на колегите който найстина си вършат съвестно работата.

Хахаха, от истината боли.Още една причина, какви доносници работят около горкия Ангелчо.Вижда се как предишното мнение е написано и продиктувано от някой от тях.Много неща се виждат от страни, както и плъховете от 4 етаж които пушат по сто пъти на ден и не работят, през което време само клюкарят и доносничат на въпросните Ангел и Сашо.А тези които в деиствителност изкарваме парите на горепосочените особи, сме не удобни и ни приветстват да си търсим други фирми.Нека всички да видят и знаят за тези пречки,от които не се покачват парите на всички нас.Въпроса е така наречените шефове, дали ще вземат на предвид тези факти за Снежанка и седемте джуджета, или ще трябва най накрая да се разбере тази истина и от гръцката управа.А за обмяната на флуиди с въпросната Снежка, най добре е всички замесени да си направят по някое и друго изследване.Очаквайте още истини и факти за пречките и шуробаджанащината във фирмата.

В тази фирма не знам служителите кога намират време от "многото работа" да се занимават с клюкарски истории.И какво общо има Снежка,Петьо и т.н цитирани служители с положението в фирмата.Когато на някой не му харесва положението фирми много,но спорад мен капацитета ви е толкова и само в Принтек ви търпят.Засягате авторитета на хора който са се доказали с коректност и професионализъм в фирмата.Но толкова ви е интелекта и професионализма.

Абсолютно съм съгласен с колегата преди мен.Това за мазниците и подлогите беше ясно на всички,просто трябваше някой да го напише.Както и за разгонената шаврантия Снежка,благодарение на която доста от колегите са баджанаци с Ангелчо.Доста народ е овършала въпросната звезда,доколкото чух последно се усамотява с колегата Петьо на втория етаж при асансьорите.Това е засега.Скоро очаквайте нови разкрития.

Това е фирма както се казва гола вода.Има двама смешника които прецакват всички останали, казват се Ангел Георгиев и Александър Хорозов.Лъжат и мажат на поразия.И смешното е че вече никой не ги взима на сериозно.А има една служителка която се казва Снежана,тя се има за шефка, защото спи с Ангел и половината колеги, станахме си баджанаци.А от шефския отдел знаят някои неща но се покрива умело от въпросния Сашо.До шефовете в Гърция не стига нищо от проблемите които са от години, защото този кръг не допуска това да стане.Има колеги които доносничат здраво всички останали и на тях се покачват парите а на другите които си вършим работата едно голямо нищо.Особенно дейни са в това отношение, говоря за лъжците и мазниците-Пламен Стоянов, Пламен Симеонов, Веселин Великов, забравиха от къде са тръгнали.За сега толкова, ще продължа да пиша за божествата във фирмата и нейните неуредици..

Шошорко, имаш ли поща да ти пиша два три реда, и да те питам нещо.

Отдавна не съм влизал в сайта,но просто всичко си вървеше по старому.Но сега пак има новини-за поредна (6-та)година няма увеличение на заплатите.(Ако искате се напъвайте да работите или да кандидатствате за тук!!)Хубавото е,че сега ограничиха и служебните телефони и който надхвърли нищожния си лимит си го плаща сам!! ;) Друго любопитно е,че вече на никой не му пука от нищо-някой не си върши работата-разбирайте-спъва твоята(повредени модули от склада,примерно),ти кажеш на началника,а той ти отговаря,че неможе да направи нищо!!!!Е аз ли да мога,а?!?Модулите,които вземаме от склада не са ремонтирани и е необходимо тези от нас,които могат(малко сме) да си ги оправят на място,а новите колкото и да са малко,не вършат работа,защото не отговарят!
Пример:чисто нови захранвания за компютри,на които буксата за дъното трябва да се реже с нож,за да влезе,кабели за UPS с различна дължина(дългите са идеални,но късите...),късмет е какъв ще ти дадат...Тези проблеми обаче не са от колеги,а от човека определил и лимитите на телефоните-склададжийката с 3500 лв. заплата,която не се води към отдела,но пък има повече власт от началника на същия този отдел!!
Поздрави на всички колеги и нови кандидати!

Шошорко, имаш ли някоя поща на която да ти пратя лично съобщение?

Мерси Шошорко, засега нямам друго питане,  нямам и познат във фирмата... Халал да са им парите на такива хора, ама нали в един момент трябва и някой , който да свърши работата. Явно както навсякъде натоварването се поема от онези, които наистина си разбират от работата, а останалите са заплатаджии и интриганти...
Сегашното място на което съм е такова, такава некомпетентност и непрофесионализъм доста отдавна не бях срещал. Дори протоколите си не могат да попълнят на английски език, но иначе ти правят интервю...