Принтек България ЕАД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. България 110&markers=София,бул. България 110

Принтек България ЕАД

Бих искал да попитам какво е състоянието на компанията към момента и дали си струва да започвам работа, става дума за Варна , позицията е сервизен специалист на банкоматни устройства.
Ще бъда благодарен на всеки, който отдели време и разкаже как стоят нещата около спецификата на работата, работно време, натовареност, както и заплащането. Каква заплата мога да очаквам, имам опит като сервизен инженер по електроника, макар и не в същата сфера.
Благодарности на всички, които ще се отзоват.

Някой може ли да сподели инфо какво е заплащането за позицията сервизен техник. За софия става дума.
Благодаря

Браво все ласкави думи от доносничета.Любопитно ми е кога са ти плащали извънредния труд? А всички с някои изключения споменати преди мен особи бачкаме като волове и какво нищо, и след работно време много често се случва, кога и на кого са платени извънредни.Пълна лъжа една от многото от боклуците на и около Ангел.И пс..е много пикантен преди мен..Анонимен дава акъл за анонимни,хайде дайте си имената боклуджийски и ноноснически, лайна и такива ще си останете.Даване на съвети,и то от кого,адвокати,защитници на вселената, все от същите тези виновници за краха и против израстването на свестните във фирма Принтек България ЕАД..А и не на последно място, един път в годината увеличение на заплатите-може би, леле страхотна истина, ама пълна лъжа.На кого се увеличава заплатата, я обяснете на бъдещите кадри на фирмата, пак на доносниците? Хора не се заблуждавайте.С ушенце и клевета аз израствам най добре, а лъжата ме прави най голям от вай големите, а може и бонусче да получа, също и шефче да ме направят.Пълни лъжи и глупости от няколко хора, и бивша Снежанка на шефа Снежко и множко колеги.

Много негативни мнения има за фирмата, но според мен те са по-скоро интриги между някои колеги. Аз лично съм доволен от фирмата. Заплащането е редовно, толкова колкото е договорено. Като евентуално има увеличение веднъж годишно. Извънреден труд почти няма, а ако се наложи се заплаща съгласно закона. Преките ръководители се обръщат с уважение. Няма проблем с отпуски. Спазва се работно време от 9 до 17:30. Като останалите след 17:30 не са си тръгнали по собствено желание.

П.С. Не е редно да се нападат колеги поименно от анонимни хора...

Можете ли да ме насочите какви въпроси ориентировъчно задавт на интервюто за кандидатстване за работа? Благодаря предварително!

Чета и не вярвам на очите си.Колко сте смешни, колко сте жалки.Това ми прилича на, дай да напляскаме провинилото се дете по дупето.Вие чувате ли се какви фантастични истории пишете.Първо живеем в свободна държава и уж трябва да има свобода на словото.Второ никой не е написал и дума която да не е истина, това се доказва.Замислете се, колко служители ще свидетелстват на тези твърдения които твърдят.А това е истина.До сега четях и не взимах становище, но твърдо твърдя ме всичко което е написано за горепосочените господа и госпожи е самата истина.Сега ако искате пуснете жалба и срещу мен, толкова сте елементарни, да видим кой какъв е.Блъскате се в гърдите, а всъщност пишете и вие анонимно, нари сте големите бачкатори, глупости, всъщност вие които сте опоненти на хората които са написали тези неща, сте всъщност, едни нищожества и не можете да прогледнете зад собствената си обвивка от гърчене и доноси, срещу хората всъщност които в действителност работят и ви изкарват парите.Вие самите сте женени за тази фирма и страшно ви боли от написаното до сега, защото не сте получавали до сега отпор от хора, мачкате ги, правите ги на нищо, и всеки кротува.Но стига до тук, както се вижда, защото ви е страх вие споменатите с имена, че ако ви изгонят от тази фирма, никога повече няма да получите тези пари, които ви се дават тук, за да интригантствате, злорадствате, и да то обърнете на бардак офиса.Защото зависите от тези хора, помислете някой ако подшушне на банките някои неща, какво ще се получи.Всички ще последват пиб.Хайде чао боклуци, защото сте такива.

" Ако никой не те мрази, значи грешиш някъде."
Лев Толстой

Неуспешните хора излъчват гняв и злоба, мислят си, че знаят всичко.
Тайно се надяват другите да се провалят.

Няма лоша реклама!
Силните хора те плашим, нали?
Ако си мислиш, че като пишеш анонимни гадни коментари и мнения за някого, го сваляш до твоето ниво, грешиш.
Намери друг начин да се издигнеш!
Успех!

Ето главните герои:

Шошорко- Георги Георгиев
Анонимен -Пламен Симеонов

Аплодисменти за главните драскачи.
Днес драскачи, утре подсъдими.

Колко трябва да мразите хората, които клеветихте и оплювахте анонимно и безотговорно?
В живота всичко има цена, цената за клевета и обида е висока, много висока.
Скоро, много скоро ще разберете каква е цената на действията ви.

Кои са следващите?

До Шошорко:
Браво, ти си голяма работа, освен от своята, разбираш и от менижмънт, бизнес, организация и дейности от други отдели.
Вместо да си докажеш компетенциите, ти предпочете да плюеш тук, затова си бивш. Факт.
До другия Анонимен:
Човек, спри се, ще се удавиш в злобата си, поемай си и граматика, докато пишеш.
Колко неудовлетворен от живота човек трябва да си, за да изливаш обиди върху тези хора?
Сензациите са единствено в твоята глава.
Като не ти харесва скапаната фирма, не вземай скапаните пари и не купувай скапан хляб на децата си.
Пък ако си сам, то това, което оставяш като мнение за себе си след написаното, обяснява защо.
До клакьорите и тези, които вдигат палци:
Дайте си сметка, че тук се пише за хората, които работят и правят много за вас, и често поправят вашата безотговорност.
И вие направете своя избор дали сте тук и защо, не нека да не е за сметка на обидите и клеветите върху почтени хора.

Прочетох едва днес писанията в този сайт.
Наистина лъха омраза от написаното, отвратена съм от "незнайните" драскачи, които коментират всички и всичко. Много са смели да цапат върху хората с написаните имена, а себе си да крият удобно.
Питам се колко добро сме направили за тях, за да ни засипват сега с помия? Няма ненаказано добро.
Човек има избор- ако не се чувства удовлетворен някъде, и не може да промени обстоятелствата, си тръгва с изправена глава и изгражда мечтания свят за себе си.
А не съсипва себе си и тези наоколо с мрънкане и вечна неудовлетвореност.
Тук пишат неуспелите, неудачните и мрънкачите.
Останалите са концентрирани да работят и да постигат резултати.
Благодаря на горецитираните, че ще се постараете да се промените и ще спестите писанията в досегашния си стил.