Принтек България ЕАД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. България 110&markers=София,бул. България 110

Принтек България ЕАД

Ето главните герои:

Шошорко- Георги Георгиев
Анонимен -Пламен Симеонов

Аплодисменти за главните драскачи.
Днес драскачи, утре подсъдими.

Колко трябва да мразите хората, които клеветихте и оплювахте анонимно и безотговорно?
В живота всичко има цена, цената за клевета и обида е висока, много висока.
Скоро, много скоро ще разберете каква е цената на действията ви.

Кои са следващите?

До Шошорко:
Браво, ти си голяма работа, освен от своята, разбираш и от менижмънт, бизнес, организация и дейности от други отдели.
Вместо да си докажеш компетенциите, ти предпочете да плюеш тук, затова си бивш. Факт.
До другия Анонимен:
Човек, спри се, ще се удавиш в злобата си, поемай си и граматика, докато пишеш.
Колко неудовлетворен от живота човек трябва да си, за да изливаш обиди върху тези хора?
Сензациите са единствено в твоята глава.
Като не ти харесва скапаната фирма, не вземай скапаните пари и не купувай скапан хляб на децата си.
Пък ако си сам, то това, което оставяш като мнение за себе си след написаното, обяснява защо.
До клакьорите и тези, които вдигат палци:
Дайте си сметка, че тук се пише за хората, които работят и правят много за вас, и често поправят вашата безотговорност.
И вие направете своя избор дали сте тук и защо, не нека да не е за сметка на обидите и клеветите върху почтени хора.

Прочетох едва днес писанията в този сайт.
Наистина лъха омраза от написаното, отвратена съм от "незнайните" драскачи, които коментират всички и всичко. Много са смели да цапат върху хората с написаните имена, а себе си да крият удобно.
Питам се колко добро сме направили за тях, за да ни засипват сега с помия? Няма ненаказано добро.
Човек има избор- ако не се чувства удовлетворен някъде, и не може да промени обстоятелствата, си тръгва с изправена глава и изгражда мечтания свят за себе си.
А не съсипва себе си и тези наоколо с мрънкане и вечна неудовлетвореност.
Тук пишат неуспелите, неудачните и мрънкачите.
Останалите са концентрирани да работят и да постигат резултати.
Благодаря на горецитираните, че ще се постараете да се промените и ще спестите писанията в досегашния си стил.

Така до къде бяхме стигнали, да поговорим за най големия подлизурко във фирмата Пламен Стоянов, с големите връзки.Как стигна до дясната ръка на Ангел Георгиев.Ами просто, шефовете от Гърция не бяха съгласни да заема тази длъжност, но с много напиране и доносничене на въпросните господа сега заема тази длъжност.Първо го уреди жена му в тази фирма, после я заряза, за да се впусне с гадости да гони кариерата.За тези неща и грам не знаят в Гърция.За това че всички колеги го мразят и говорят за него, както и клиентите от банките, никой няма добро мнение за него, но си го пазят двамата господа Георгиев и Александър Хорозов.И този дебил продължава с всички да се държи арогантно, просташки и да крещи като някой истерик.Ако не ми вярвате, питайте.До кога ще се лансират разни отрепки във фирма Принтек България ЕАД?..Тази особа да я наречем, се държи безообразно с банките, и това го знаят всички колеги от сервиза, защото именно на тях се отразява всички негативни реакции от клиентите, защото именно на самите тях се споменава за това отвратително държание от страна на Пламен Стоянов. Ако е фирма както трябва, отдавна да е пратен където му е мястото, а именно в къщи, там няма да трябва на никого и ще си е полезен само на себе си.До кога ще го държите, драги началници?Време е да де оправи тази грешка на природата, защото с мръсотия се прогресира напред, което е пълен ъпсурд. Време е този човек да се махне, както впрочем започнаха да го правят приближените на Ангел Георгиев. Адиос драги доносничета и мухльовци.Поздравявам всички колеги които си вършат работата, за сметка на всички тези особи, които са споменати от мен, и преди мен.Защото именно това са пречките, за да вървим напред, в името на самите нас и доброто име на фирмата.Скоро ще споменем и за мръсотията и политиката, както и за лъжите към клиентите.Има още много пикантни истини.

Това да пишат от обкръжението на доносниците и подлизурковците си личи от далече.Щом е най хубавата работа защо си напуснал, или както си мисля че си дадения човек, те екплоатираха здъвчиха и те предадоха същите тези лицемери и малко на горе, задкоалистната игра е голяма.И не мога да разбера защо да няма директни нападки, да не се споменават лъжи, напротив това са само истини, за Снежана, Ангел, Сашо, Веско, Пламеновците, самата истина, обкръжение което си живее за сметка на всички останали, за изневерите, за подмолното от същите тези хора които уж са супер.Предлагам да направите допитване до всички колеги, да видим кой е прав и кой не е.За връзката между Ангел и Снежана, както и въпросната изгора с нас колегите.Всичко това знае ли се от шефа и ръководството от Гърция.Хайде да не продължаваме че има още много тайни и истини за много споменати преди мен персони и пречки да се развиваме най вече ние всички които сме извън тази групичка.Но ако трябва всичко постепенно ще излезе на яве..Престанете защитниците и доносниците да се обаждате,в защита на покровителствените особи над вас..До нови срещи..Някои от вас ще попитат защо тук, ами просто защото като не си чут и виждаш неправдата, тук е мястото да се запознаем с всичко това, и да се види от бъдещи кадри, да знаят какво ги очаква..Живеем в свободна държава и може да си изказваме истината както си искаме, за да бъдем чути, ако изобщо стане това в тази фирма.

Не познавам целия екип, а и да го познавах не бих си позволил, анонимно и публични нападки към която и да е персона.
Относно работата.
Аз лично никога не съм имал по-добра работа от тази в Принтек.

Весели и щастливи празници на всички колеги.Защо никой не дойде на коледното парти на фирмата? Ами много просто, защото до като ги има тези които са споменати преди мен, нещата няма да са добре.Нещата не отиват на добре.Става все по лошо, спасявайте се.Хайде за сега чао.

То хубаво обсъдихте паразитите от четвъртия етаж,ама никой не казва нищо за некадърниците на горните етажи.Доказано неадекватната Албена Борисова е ясна на всички,че е некомпетентна по всякакви въпроси,ама и тая другата Боянка не е на много по-високо ниво.Имам чувството,че тая се чуди какви простотии да измисля само да оправдае заплатата си.Последният пример е тая простотия с фирменото обучение.Абсолютно неприложимо за посредствена фирма като Принтек.

Отивай където си в жалкото ти съществуване на интриги, подлост и доноси, аз съм си с чиста съвест за разлика на общото ви обкръжение на отряд от лизане на задници, честито да вие.А за заплатите ще видим, на бас заради такива като нас които бачкаме а такива като вас с лизане и изкачване на стълбата от предателство, не можете без нас, защото имате нужда от работна ръка, все пак ние ви изкарваме заплатите както се спомена, а не някой друг, вие които се чудите всеки ден докато си пушите или си говорите по фейса, скайп и да си бъркате по дупките, ние работим за благото на фирмата.А и да не забравяме докато си похапвате и се чудите от къде за си поръчате храна има колеги които са на вън в мръсотията и от работа не им стига време поне да сложат залък в устите,замислете се поне, ако имате поне малко срам, за което се съмнявам.Защото заради тези които по вашите думи си пишат а не работят, те всъщност са пчелите, а вие се превърнахте в истински търтеи.Хайде че много се заговорихме, все пак някои от нас имат семейства, а не да се чудят къде да обменят флуиди..Впрочем Великов и Стоянов напишете нещо смислено.Все пак имате много пчелички които да тормозите.

Явно някой идва на работа само да се занимава с интриги и клюки.А относно знания и умения в работата, доста от хората който искат увеличение и тези заплати са им прекалено високи.Спирам да пиша защото с хора за които неуспехите ги търсят не в себе си,а в другите няма смисъл да кореспондирам.Успехи с жалките клюкарски опити за увеличение на заплатата.