Cinema City /img/frontend/nomap.png"

Здравейте!
Работя като барман в Синема Сити МОЛ Пловдив от 1-2 дена.
Подписах трудов договор с 6 месечен изпитателен срок. До сега съм изкарал една смяна до колкото разбрах имам още 1 подготвителна. Ако напусна сега и си прекратя договора имат ли право да ме търсят за неустойки. ?

Привет на всички!
Като цяло бих искала да кажа няколко думи на всички хора, загубили сумати време в писане на какво ли не. Незнам дали има някакъв смисъл от това, тъй като според мен, всеки уважаващ себе си човек, не би разчитал на мнение, за такова сериозно решение на коментарите от поредния "клюкарник" в нета. Имайки в предвит факта, че имам известен стаж в тази фирма, мисля, че като сложите чертата, нещата са доста положителни, но като цяло има и негативни, не мога да си кривя душата :) Принципно повечето неща, от които се оплакват хората писали преди мен, показва единствено, че нямат навършени 20 години, тъй като ако имаха, биха имали малко повече опит в работната среда, което автоматически би спестило всички тези глупости, но при положения, че повечето от тях са на принципа "Мама меси, тати носи" ... нормално е! Вижте наистина има доста трудни моменти, наистина изискват от теб да работиш, но поне са на 100% коректни, но не бих искала повече да си губя и аз времето в писане на какво ли не, било то да хваля или плюя тази фирма. Аз съм много доволна от нея, както и от колегите там и управата...като цяло :) Ако имате интерес към работа там, моя съвет е ....давайте, но недейте да взимате решение основано на коментари от недоразвити тийн-момченца и момиченца.
Успех от мен и дано всичко е наред с вас :*

Принципно не пиша коментарчета по разни форуми и сайтове, но тъй като малко ми омръзна бг манталитет, а и се нагледах на доста селяния по време на празниците в мола, реших и аз да изкажа мнението си относно фирмата, та да могат евентуално да се замислят всички мрънкащи създания, които четат поста ми... Работя в компанията от малко повече от 6 месеца и като цяло не очаквах чудеса, когато постъпих... С времето разбрах, че има разлика между работодател- международна компания и бг ЕТ ''Никому неизвестния"... Коректни са -заплатите не се бавят, годишен отпуск, нощен труд, двойно заплащане по празници и т.н.... всички тези битовизми на пръв поглед се спазват стриктно, за разлика от повечето фирми, където работят приятелите ми... Заплатите не са огромни, но пък сменичките ни са около 6 часа... Така че си е супер ок за хора като мен-студенти, които търсят някой лев отгоре, за да имат допълнително... А няма смисъл и да коментирам колко интересен става човек, написвайки си във фейсбук, че работи в Синема Сити България :D Поздрави и бъдете малко по-обективни :)

Тотатлно експлоатиране на труда.80% чистач 10% странични дейноисти и 10% работата на която си назначен.И илюзията "ние сме едно голямо семейство" е добре подплатена с интриги и говорене зад гърба на служителя.Дайте на някого там малко правомощия и те прави на маймуна и те гледа от високо да не говорим че изсипва каква ли не помия по твой адрес ако му кажеш нещо с което не си съгласен.Когато посочиш грешка на супервайзора след това си трън в очите му и те кара едва ли не с език да излижеш пода.Служител на месеца се определя по симпатии такова нещо като заслуги няма.Ако лижеш з*****а на шефа има по голям шанс да имаш повече от 3 смени за седмицата,да ти удоволетвори желанието което си пуснал,да ти прости някоя друга грешка и да не те товари с мръсната работа.Истината е че никога няма да станете повече от един служител.Но ако евентуално решиш да говориш ставаш черния и лошия.радвам се че напуснах!

Незнам защо толкова много я плюете тази фирма. Аз работя от няколко месеца в нея и не съм видяла нищо лошо. Вярно е, че от време на време ни насмитат за това и онова, но чесно каза ... в повечето случаи наистина сме си виновни. Най-хубавото беше, че сега, покрай празниците, ни оставиха сами да си направим графика, което беше супер, защото по този начин успяхме всички студенти и семейни да отпразнуваме. Вярно е, че имахме очаквания за нещо като бонусче :) ...ама какво да се прави, то в наши дни на кой ли му дават ами ... но то пък за сметка на това си имаме "служител на месеца", което си е бонус всеки месец за някой. Не бих искала да изразявам мнение, защото като гледам в този сайт всеки го прави повече от необходимото, ами просто ще посъветвам всеки разумен човек да опита и сам да се обеди дали е добре или зле. Весели празни и много целувки :******

Много хвалби, много нещо... И през ден обяви в джобса. С това избутване на негативните коментари до никаде няма да я докарата. На мен ми омръзна да гледам едни и същи обяви на прекрасни фирми, да избутват другите обяви.

Вие шегувате ли се? Супер са си хората. Стига да ти се бачка, работата е интересна, постоянно се срещаш с хора, излизания с колеги, има си привилегии за добрите служители. кво повече да искаш

Не ангажирам никого с мнението си, просто ще споделя впечатленията си от времето прекарано там. Като цяло работата е подходяща за студенти. МОжеш да си нагласяш смените, да съчетаваш програмата в университета с работата в киното и така хем да учиш, хем и да изкарваш и по някой лев. Направи ми впечатление, че се дава възможност да започнат работа на хора, които имат малък или почти никакъв трудов опит, което за един млад човек в днешно време си е плюс както и да го погледнеш. Не мога да кажа, че работата беше кой знае колко трудна, бързо се свиква, а и колегите помагат, тъй като поне при мен се случи, че бяха доста задружни. Да, някой път работата е повече, друг път по-малко, но все пак не сме вече в училище и трябва да бъдем и малко реалисти.

Много сте сбъркани. От една седмица работя в синемато и вашите мнения нямат нищо общо с реалността. Защо ли си губих времемто да чета в тоя сайт.

Леле, тука има само негативни мнения за всички мои работодатели. Изумена съм от неадекватната информация давана от вас хора.
В киното работех година и половина по време на ученето ми в унито. Как очаквате 20 -22 годишен хлапак без опит да получава за такава неквалифицирана работа 800-1000 лева. Слезте на земята, хора с по 5 висши работят за мизерни пари и при мизерни условия, а вие сте взели да се оплаквате.
Работата е супер за студенти - правиш си графика според учебната програма, парите са все + към бюджета на студента, ваучери, мотивационни програми, ваучери за безплатно кино и т.н.  Смените са кратки 5-6 часа (няма денонощни едва ли не както някой беше писал). Всичко е според изискванията на закона, на което най-много се кефих, отпуската си е отпуска, нощен труд, национални празници, всичко ОК.
Поздрави на всички и малко повече позитивизъм за хейтърите!